ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2009 o 11:55, Pawlo09 napisał:

Jaki kod przecież grę na steam dostajesz?


Ja szczerze mówiąc nie wiem jak to dokładnie wygląda. Mam steama i kupowałem nieraz gry, ale na allegro. Nie słyszałem o tym, aby po wpłacie, na koncie pojawiła się możliwość ściągnięcia danego tytułu bez uprzedniego wprowadzenia key''a.

IMHO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujesz grę bezpośrednio w sklepie Steama to nie dostajesz żadnych kodów a po weryfikacji płatności gra jest od razu dodawana na twoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 11:55, Pawlo09 napisał:

Jaki kod przecież grę na steam dostajesz?


Sorry źle się wyraziłem, po prostu po zakończeniu transakcji wyskoczył error i nie dodało mi gry do steama, napisałem do pomocy i już grę mam, nie wiem czy ktoś tam zadziałał czy po prostu steam dość poważnie zlagował:)
Najważniejsze że DF2 już się ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 12:45, igor8472 napisał:

Jeżeli kupujesz grę bezpośrednio w sklepie Steama to nie dostajesz żadnych kodów a po
weryfikacji płatności gra jest od razu dodawana na twoje konto.


Ok. Teraz mam jasność. Dzięki za wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie wie może ktoś jaki kraj najlepiej wybrać w " ustawienia steam w zakładce elementy pobrane-region pobierania żeby to to działało w miare normalnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 13:18, Lailonn napisał:

STEAM rox i tyle. Czesc osob go nie znosi bo pcozatkowo sie wieszal itd. teraz dziala
jednak bez zarzutow :}

Gdyby ceny nowych gier nie były tak absurdalne... 200PLN...
OMG odpisałem na posta z 2006 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promo 50% taniej na FEAR 2 i dodatek Reborn jest ale czy komuś udąło się kupić to? U mnie wyskakuje cały czas że promo ''nie dostępne dla mojego regionu'' WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:07, igor8472 napisał:

Promo 50% taniej na FEAR 2 i dodatek Reborn jest ale czy komuś udąło się kupić to? U
mnie wyskakuje cały czas że promo ''nie dostępne dla mojego regionu'' WTF?

Normalka, na Steam i tak jest lepiej niż na D2D gdzie mieli AC albo Ridicca za 5$. Na rzuty po 15 gier przez pięć tygodni każda po 5$ raz na tydzień trafi się jakaś dostępna worldwide

Zresztą i tak taniej Ci wyjdzie kupić na gram za 50 PLN, a Fear aktywuje się na Steamie i można go stamtąd ściągać później.

Polecam stronę: http://steamunpowered.eu/ Można tam sprawdzić cenę na świecie i dostępność w sklepach online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:07, igor8472 napisał:

Promo 50% taniej na FEAR 2 i dodatek Reborn jest ale czy komuś udąło się kupić to? U
mnie wyskakuje cały czas że promo ''nie dostępne dla mojego regionu'' WTF?

F.E.A.R.2: Project Origin
EU: 49.99€
US: $49.99 or 33.86€, 67.7% of Tier 1/EU price
UK: £24.99 or 27.71€, 55.4% of Tier 1/EU price
Czyli po 50% obniżce i tak drożej niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na steamie tak nigdy nie było chyba skoro jest osobna wersja ''europejska'' z cenami w EU i na tej stronie F2 i dodatek prezentują to czemu nie Polska eh.. I tak chodzi mi o sam dodatek, podstawkę już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 09:19, igor8472 napisał:

Ale na steamie tak nigdy nie było chyba skoro jest osobna wersja ''europejska'' z cenami
w EU i na tej stronie F2 i dodatek prezentują to czemu nie Polska eh.. I tak chodzi mi
o sam dodatek, podstawkę już mam.

mi się udało, wszedłem poprzez przegladarkę na steama UK i się zalogowałem, 2,99Funta i zapłaciłem kartą, poszło, we właściwościach gry jest, że można ściągnąć poprzez aktualizację gry Reborna, mam nadzieję, że nie zablokują mi konta,
przy płatności jest haczyk do zaznaczenia, że mieszkam w UK i może dlatego, a że wcześniej założyłem konto z polskim proxy to chyba mogę gdzie indziej mieszkać obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 09:11, RamboPL napisał:

Czy można ze Steama skopiować sobie save z gier??

Steam nie ma żadnego związku z zapisami gry. W tym momencie większość gier tworzy swoje foldery z konfigami i profilem gracza w dokumentach użytkownika (niektóre niestety zakopują je głębiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 09:49, Solostran napisał:

> Czy można ze Steama skopiować sobie save z gier??
Steam nie ma żadnego związku z zapisami gry. W tym momencie większość gier tworzy swoje
foldery z konfigami i profilem gracza w dokumentach użytkownika (niektóre niestety zakopują
je głębiej).

Jest coś takiego jak Steam Cloud kiedy zapis gry jest dostępny z każdego kompa. NIe każda gra to obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z odzyskiwaniem skradzionego konta (lub w przypadku, gdzie zapomniało się login/hasło)?

Nie, nic takiego mnie nie spotkało, ale pytam bo mam zarówno Orange Boxa, jak i HL1 GOTY i zamierzam to drugie komuś oddać (mogę przekazać grę na inne konto Steam, jako że mam dwa klucze) wraz z pudełkiem i płytą, ale w tym samym wydaniu jest także CS:S i HL2:DM (oddaję tylko HL2), które chce zatrzymać i nie chciałbym mieć przez to jakichś kłopotów potem z udowodnieniem, że konto jest moje.

Co muszę zachować, czy też ewentualnie wystarczają same zwykłe skany cd-keya i rachunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mi ukradli konto to zrobiłem zdjęcie pudelka z płytami i cd-keyem i obok kartką z moja nazwa użytkownika. Dzień później miałem już nowe hasło i wszystko działało jak złoto, zresztą na stronie steama jest to dokładnie opisane. Jak wygląda sprawa z rozdzieleniem gier z jednego pakietu nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się