ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2014 o 23:15, ts04 napisał:

Nie ma automatycznego udostępniania swoich gier osobie, która nam udostępniła. Zawsze
trzeba na każdym komputerze się zalogować (na miejscu lub wirtualnie, jeśli nie chce
się pokazywać hasła) i autoryzować komputer, a potem wybrać konta do udostępnienia. Zalecam
też wybrać do pobrania przynajmniej jedną grę zanim się wyloguje osoba, która sprawdza
czy dostała dostęp bo mi się zdarzyło, że kolega nie pobrał żadnej i następnego dnia
zniknęły mu wszystkie...


Tak, wczoraj to testowałem bo dziewczynie znikało to i nie miała dostępu do mojej biblioteki, musiała się logować na moje konto by autoryzować swój komputer. Dzięki za poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 21:11, Inferno0009 napisał:

Tak, lecz nie wiem czy to się uda z komputerem za granicą.

Dzięki za pomoc. Family Sharing działa za granią, jakby ktoś potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już ktoś pytał, ale skoro każdy gracz może wyprodukować 4 karty, to znaczy, że o ile nie odkupi od tych, co sami nie potrzebują i chcą odsprzedać, to nie będzie miał kompletu nigdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 19:33, Boguslav4 napisał:

Pewnie już ktoś pytał, ale skoro każdy gracz może wyprodukować 4 karty, to znaczy, że
o ile nie odkupi od tych, co sami nie potrzebują i chcą odsprzedać, to nie będzie miał
kompletu nigdy?


Zgadza się, możesz też się wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 19:33, Boguslav4 napisał:

Pewnie już ktoś pytał, ale skoro każdy gracz może wyprodukować 4 karty, to znaczy, że
o ile nie odkupi od tych, co sami nie potrzebują i chcą odsprzedać, to nie będzie miał
kompletu nigdy?

Co jakiś czas wypadają boostery z losowych gier. Każdy booster zawiera 3 losowe karty. Jak masz cholerne szczęście, to wypadną akurat te, których ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega poprosił mnie o kliknięcie w link na platformie [m] , bo da to mu 30 coinów czy coś. Moje pytanie jest następujące: co to jest za strona? czy jest ona bezpieczna? (oznaczyłem spoilerem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 22:59, Manigoldo napisał:

Kolega poprosił mnie o kliknięcie w link na platformie [m] , bo da to mu 30 coinów czy
coś. Moje pytanie jest następujące: co to jest za strona? czy jest ona bezpieczna? (oznaczyłem
spoilerem)


Ostrzeżenie - za wstawianie linków referencujnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie instalowanie gier z pudełka na steamie nie działa? Czasami gry instaluje mi połowę, czasami niby całą ale steam i tak musi dociagnąć wszystkie pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to "normalne", niestety, Ewentualnie próbuj włączyć instalator, po rozpoczęciu pracy wyłączyć, a na koniec z menu z płyty "Zainstaluj ponownie" - w wypadku np. MW2 działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od gry, bo jezeli steam wykryje nieaktualne pliki to bedzie je pobieral, a pliki z plyty pomija. Raz mialem tak, ze kliknalem cos (w sumie nie wiem jak to zrobilem), ze pominal plyte i zaczal sciagac mimo, ze plyta byla aktualna.
Jest takie https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5357-FSQM-0382 ale sadze, ze jak plyta ma nieaktualne pliki to bedzie je pobieral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 19:51, Isildur napisał:

Ostrzeżenie - za wstawianie linków referencujnych.

Dziękuję, jednak link otagowałem spoilerem, a sam bez rejestracji na portalu jest nic nie wart. Chodziło mi o konkretny link z tego portalu, czy jest to bezpieczne i na czym to polega. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ponadto inne pytanie: miałem zły dzień dzisiaj i wdałem się w pyskówkę z poważnymi bluzgami (ze wzajemnością) z pewnym graczem w L4D2. Graliśmy kampanię na expercie. Zaczął mnie zabijać, potem ja jego raz. Czy możemy zostać ukarani czy coś? Nie chcę blokady na grę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 01:45, Manigoldo napisał:

Mam ponadto inne pytanie: miałem zły dzień dzisiaj i wdałem się w pyskówkę z poważnymi
bluzgami (ze wzajemnością) z pewnym graczem w L4D2. Graliśmy kampanię na expercie. Zaczął
mnie zabijać, potem ja jego raz. Czy możemy zostać ukarani czy coś? Nie chcę blokady
na grę... :/

Wróć, to ja go zacząłem zabijać, a on potem w finale mnie zastrzelił, jednak po tym wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, to jest Steam, a nie publiczne wystąpienia. :P Valve kładzie na to lachę, czy bluzgałeś, czy zabijałeś swoich. Póki nie będziesz ostro "czitował" i nikt tego nie zgłosi - jesteś bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 08:57, Maciejas napisał:

Dopóki nie cheatujesz to nic ci nie grozi. W L4D2 chyba nawet nie ma opcji zgłaszania
złego zachowania.

Ohh, dzięki... myślałem, że grozi mi Community Ban (swoją drogą, za co się go dostaje?).
Jeszcze jedno pytanie: w L4D2 używałem glitchy do zdobycia jak najlepszych czasów. Czy jakby mnie ktoś zgłosił to mogę dostać bana? To nie były cheaty, tylko glitche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 16:46, luzac napisał:

Wykorzystywanie glitchy podchodzi pod cheatowanie, zabiorą Ci konto.



haha xD Nie mogą, za to jest odpowiedzialny system VAC, poza tym nie mają prawa komuś zabrać konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się