ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2014 o 11:34, luzac napisał:

Kody rozdaję, kody:
2LWR5-5AAED-FHHB7
2KKG5-GJ7P8-GTAJ7


Dzięki za pierwszy kodzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować triku z wywaleniem folderu "appcache".
Wyłącz steam, wejdź do swojej lokalizacji klienta, domyślnie jest to przeważnie : C:\Program Files\Steam, wywal folder appcache, zrestartuj kompa i spróbuj ponownie.
Jak nie poskutkuje sprawdź czy faktycznie w folderze z gra jest jest plik wykonywalny [plik z rozszerzeniem .exe], lokalizacja tej gry domyślnie to pewnie C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Eador Masters of the Broken World.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 16:09, Firefly94 napisał:

Ewentualnie spróbuj jeszcze włączyć/wyłączyć Cloud.

Niestety nie pomogło, tak samo jak sprawdzenie spójności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 14:55, Pietro87 napisał:

Możesz spróbować triku z wywaleniem folderu "appcache".
[plik z rozszerzeniem .exe], lokalizacja tej gry domyślnie to pewnie C:\Program

Dzięki za info.
Niestety usunięcie appcache nie pomogło, pliku z exe tez nie widze jest eador-bw i eadorconfig
może zainstaluje jeszcze raz z opcją uruchom po zainstalowaniu
chyba zę jeszcze coś można zrobić, jest sens pisac do pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wlaczone ukrywanie popularnych rozszerzen to koncowki exe nie zobaczysz, a probowales uruchomic ten widziany plik eador-bw w folderze? Sprawdz kwarantanne/dziennik operacji antywirusa, firewalla moze one blokuja plik czy nawet przenosza gdzie indziej. Mozesz sprawdzic zgodnosc plikow dla tej gry w steamie, moze cos pobierze czego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc! ponieważ gre kupiłem na cdp.pl ściągnąłem ją z tej platformy i zainstalowałem na steam. O dziwo chodzi, ale rzeczywiście jest dodatkowy plik - launcher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam w Bibliotece jakiś tytuł i zakupię jego wersję GOTY (nie przez Steam, lecz w sklepie), to będę mógł ją normalnie aktywować na koncie i cieszyć się wersją ze wszystkimi DLC czy będę zmuszony do pisania ticketów z prośbą o usunięcie danej gry i późniejszego aktywowania wersji GOTY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie aktywować GOTY. Stara podstawka powinna zostać "nadpisana".

W nielicznych przypadkach (np. gry Valve) zdublowana gra zostanie dodana do ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 20:17, Gumisiek2 napisał:

czy będę zmuszony do pisania ticketów z prośbą o usunięcie danej gry i późniejszego aktywowania wersji GOTY?


Lol powodzenia, na odpowiedź supportu Steama czeka się dwa tygodnie. No i napisaliby, że usuwanie gier z biblioteki jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 11:13, Ecko09 napisał:

Argh Max Payne 3 za 22zł. A już myślałem, że tym razem obronię się przed wyprzedażą Steama
-_-

A na empik.com jest za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 13:59, Feallan napisał:

Lol powodzenia, na odpowiedź supportu Steama czeka się dwa tygodnie.


Kontaktowałem się już kiedyś z pomocą techniczną Steama w sprawie nieprawidłowego kodu do gry i czekałem na odpowiedź dzień lub dwa.

Dnia 29.12.2014 o 13:59, Feallan napisał:

No i napisaliby, że usuwanie gier z biblioteki jest niemożliwe.


Jeżeli Minamir ma rację, to nie będę musiał w ogóle się z nimi kontaktować. A nawet jeżeli bym musiał, to myślę, że po ukazaniu im prawidłowego kodu na wersję GOTY dodaliby mi DLC ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zimowa wyprzedaż no i Święta, może dlatego odpowiedź zajęła im aż tyle czasu. Jak już wspomniałem, sam czekałem na odpowiedź dzień lub dwa.

BTW. Czy dobrze widzę, że support usunął Ci tytuł z biblioteki gier? Sam pisałeś, że to niemożliwe. No i czy teraz będziesz musiał ponownie zakupić usunięty tytuł, by w niego zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie, kolesiowi z reddita. Tak po prostu usunęli mu legalnie kupionego XCOMa. Bez tłumaczenia.

Na Originie na odpowiedź supportu czeka się trzy minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 21:19, Feallan napisał:

Mi nie, kolesiowi z reddita. Tak po prostu usunęli mu legalnie kupionego XCOMa. Bez tłumaczenia.


No to nieźle pojechali, przyznam. Nieładnie z ich strony. Wiesz może, czy koleś próbował walczyć o swoje i jak sprawa się skończyła?

Dnia 29.12.2014 o 21:19, Feallan napisał:

Na Originie na odpowiedź supportu czeka się trzy minuty.


Na szczęście nie musiałem korzystać z żadnego innego supportu (może dlatego, że chyba nie grałem w nic, co wykorzystuje Origina :P), ale skoro tak jest, to niewątpliwie mocna zaleta tej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 22:28, Gumisiek2 napisał:

No to nieźle pojechali, przyznam. Nieładnie z ich strony. Wiesz może, czy koleś próbował
walczyć o swoje i jak sprawa się skończyła?


W końcu ktoś popukał się w czoło i przywrócił mu tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem własnie GTA IV ze steama, myśląc, że steamowa wersja nie każe mi używać games for windows LIVE. Instaluję grę i pokazuje się komunikat, że chcąc SEJWOWAĆ GRĘ, muszę się zalogować do GFWL. Próbuję się zalogować, pokazuje się informacja o "AKTUALIZACJI", klikam aktualizuj i

"Nie można pobrać aktualizacji. Sprawdź połączenie z internetem. Jeśli problem nadal występuje, wejdź na stronę www.gamesforwindows.com/support. Błąd: 0X8007042C"

Po prostu nie wierzę, co za gówno. Nie dość, że nie mogę zainstalować ORYGINALNEJ, PREMIEROWEJ, PUDEŁKOWEJ wersji GTA IV, bo "limit instalacji się wyczerpał po 6 latach". Rockstar w takiej sytuacji ponoć wysyła nowy kod. Ja napisałem do ich zasranego supportu ponad tydzień temu i nic - czyli po prostu zapłaciłem za oryginał, którego nie mogę używać. To jeszcze teraz, KUPUJĄC GRĘ NA STEAM nadal nie mogę w nią grać bo jakiś chory games for windows live pokazuje błąd, jakiego nawet na necie nie ma. Nienormalne po prostu.

Aha, i wisienka na torcie. Próba otworzenia linka Z SUPPORTEM, DO KTÓREGO MNIE PRZEKIEROWUJĄ:

http://www.xbox.com/pl-PL/support/pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się