ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Sorry za tyle postów pod postem, ale chyba rozwiązałem problem:
Folder Steam - Steam.exe - właściwości - uruchomiłem poprzednią wersję Steam (9.07.2016), ta wersja się uruchomiła, choć działała tylko biblioteka i aktualizacje - po jej zamknięciu uruchomiłem normalną wersję i po wpisaniu hasła w końcu zadziałała. Zamknąłem Steam i uruchomiłem ponownie i na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co przez świat przetoczyły się wieści o możliwym szkodzeniu Steam przez nowe Okna, potem głośno było o zakończeniu "promocji" nowych okien, i dzień po tym, nagle, Steam, na moim Windows 8.1, zaczyna wymagać instalacji jakiejś swojej usługi, by "działać poprawnie z tą wersją Okien". Podejrzana sprawa...
Czyżby Valve przygotowywało się do wojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest teraz przelicznik na Steam - Euro na Złotówki?
Np. "Ghost of a Tale" - 19:99 E i "Batman: The Telltale Games Series" - 22:99 E - ile mnie to wyniesie w złotówkach?
Dla porównania, na GOGu pierwsza gra to koszt 80 zł, a druga, 102 zł, tylko że wolałbym je mieć na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2016 o 18:27, lis_23 napisał:

Jaki jest teraz przelicznik na Steam - Euro na Złotówki?


Steam nie ma tu nic do rzeczy, za przeliczanie waluty odpowiada operator płatności (bank, PayPal, karta prepaid itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie średni kurs walut :P "Normalny" bank leci po średnim kursie NBP, złodziejskie dorzucą od siebie jakieś bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupując na Steam "Stories: The Path of Destinies" (15 E), "Ghost of a Tale" (19.99 E) i "Batman: The Telltale Games Series" (23 E) zapłacę po przeliczeniu jakieś 270-280 zł, a na GOGu mam 60 + 80 + 102 zł, czyli wychodzi 240 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2016 o 20:33, lis_23 napisał:

Czyli kupując na Steam "Stories: The Path of Destinies" (15 E), "Ghost of a Tale" (19.99
E) i "Batman: The Telltale Games Series" (23 E) zapłacę po przeliczeniu jakieś 270-280
zł, a na GOGu mam 60 + 80 + 102 zł, czyli wychodzi 240 zł.

Na to wychodzi, dodatkowo w przypadku GOGa ściągasz instalatory i to są DRM Free. No i po co przeliczać z GOGa, skoro wprowadzili złotówki które są chyba bezpośrednim przeliczeniem z euro/dolara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2016 o 21:36, Snafu napisał:

Na to wychodzi, dodatkowo w przypadku GOGa ściągasz instalatory i to są DRM Free. No
i po co przeliczać z GOGa, skoro wprowadzili złotówki które są chyba bezpośrednim przeliczeniem
z euro/dolara.


Ceny z GOGa podałem w zł, bez przeliczenia, takie już tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2016 o 20:33, lis_23 napisał:

przeliczeniu jakieś 270-280


Coś drogie to euro masz bo mi wychodzi, ze 4,65-4,82 za 1 euro, a moze sie myle? Bo w poscie powyzej, ze PP mial 4,58, a bawiac sie kalkuratorem PSC to wychodzi, ze euro tez maja tansze (ale nie wiem czy maja jakies oplaty za przewalutowanie?). W skrocie to 270 wychodzi z 58 euro gdy robie przeliczenie z "jakims zapasem na ukryte prowizje", a wtedy 270 to maksymalny prog, a nie minimalny. ze sie dziwie mocno.

Stories na ostatniej wyprzedazy steama bylo w ~ 11 euro, a juz nie mowie o wersji na PS4, bo teraz jest na nia promocja i jest za 29 zł(i ps-plus maja dodatkowy rabat) , a wersja ps4 nawet bez promocji jest tansza niz wersja PC.
Za to cdp.pl sprzedaje klucz steamowy do gry za 60zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wytłumaczy mi ktoś jak odpalam niektóre gry poprzez steam,wyskakuje mi zagraj lub zagraj GFX Direct mode -czy odpale gre normalnie czy to GFX gra działa tak samo to co to jest to GFX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kontem Steam ...
Wczoraj wszystko było ok, dzisiaj po włączeniu Steam każą mi się logować, ale hasło nie wchodzi, Wszedłem na stronę Steam w celu odzyskania hasła, ale o ile znajdują moje konto, to nie rozpoznają mojego adresu email ... czyżby ktoś włamał mi się na konto? Jeszcze niedawno robiłem zakupy i wszystko przychodziło na mój adres, a teraz go nie znają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z logowaniem to na Steam normalka, ale teraz Steam nie rozpoznaje mojego adresu email, a to całkiem nowa sytuacja, której jeszcze nie uświadczyłem ... Nie mogę nawet zmienić hasła, bo nic nie przychodzi na mój adres email, oraz zablokowano mi taką mozliwość z powodu zbyt wielu prób. Już sam nie wiem, co robić ... Wczoraj wszystko było ok, potem zainstalowałem aktualizacje do W10, ale wątpię, że to ona coś namieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie gdzie na screenie wpisales maila, mozesz wpisac takze login (ktory pokazales na screenie jest to ryzykowne, lepiej popros o usuniecie screena bo znanie loginu ulatwia wlam)
ale jak wpiszesz tam swoj login a nie mail to systeam, daje guzik, ze moze wyslac kod odzyskawania na m*****@y***.**
zreszta sam sprobuj, zobaczysz. - *druga opcje -nie mam dostepu do maila- to musisz udowodnic, ze to twoje konto, wiec lepiej wybierz opcje, ze konto ukradziono.)

Czyli raczej wlam, wiec na stronie z logowaniem przejdz ekranem na dol i wybierz guzik moje konto zostalo ukradzione.


Moze twoje problemy z steama czy innymi rzeczami to sprawka jakis programow szpiegujacych?! Haslo na swoim MAILU lepiej tez zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2016 o 16:06, Sarinew napisał:

Na stronie gdzie na screenie wpisales maila, mozesz wpisac takze login (ktory pokazales
na screenie jest to ryzykowne, lepiej popros o usuniecie screena bo znanie loginu ulatwia
wlam)
ale jak wpiszesz tam swoj login a nie mail to systeam, daje guzik, ze moze wyslac kod
odzyskawania na m*****@y***.**
zreszta sam sprobuj, zobaczysz. - *druga opcje -nie mam dostepu do maila- to musisz udowodnic,
ze to twoje konto, wiec lepiej wybierz opcje, ze konto ukradziono.)

Czyli raczej wlam, wiec na stronie z logowaniem przejdz ekranem na dol i wybierz guzik
moje konto zostalo ukradzione.


Moze twoje problemy z steama czy innymi rzeczami to sprawka jakis programow szpiegujacych?!
Haslo na swoim MAILU lepiej tez zmienic?



Próbowałem już tej opcji z wpisywaniem logina (proszę o usunięcie tego screena) ale nic mi nie przyszło (powinien przyjść kod ma email, ale oni nie rozpoznają mojego adresu, więc nic nie przychodzi), więc nie mogę nic dalej zrobić. Po wpisaniu logina i jego znalezieniu wyskakuje okienko, w którym mam podać otrzymany kod, ale jak już wyżej pisałem, kod do mnie nie dochodzi, nie dochodzi do mnie żadem mail ze Steam. Ostatni mail to podziękowania za zakupy z szóstego sierpnia.
Sprawdzałem kompa AVG Free oraz Advcleaner, nic nie wykryło. Przeleciałem też CCleanerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłem system do dnia wczorajszego, do momentu instalacji aktualizacji W10, ale nic to nie dało ....
Jeżeli wybiorę na Steam opcje, że skradziono mi konto, to mogę tylko zmienić hasło w ten sam sposób, jak powyżej, czyli wysyłają mi kod na email, a ponieważ nie rozpoznają mojego adresu, nic nie dostaję i tak w koło Macieju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się