ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Tzn tak. Mam ten kodzik 3 cyfrowy. Tyle że znowu jest inny problem. Moja karta to Visa Electron, a na tej liście kart na Steamie (gdy chcę złożyć zamówienie) jest tylko Visa. Ma to znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując w sklepie steam, zaznaczyłem opcję by zapamiętał on dane o mojej karcie kredytowej. Jak teraz zrobić by zniknęły one i nie pojawiały się przy zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 13:56, Queven napisał:

Czy wie ktoś czy jest możliwość odłączenia gry od konta steam i np jej sprzedaż jeśli
tak to jak można to zrobić?

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 10:31, Oloninho napisał:

Tzn tak. Mam ten kodzik 3 cyfrowy. Tyle że znowu jest inny problem. Moja karta to Visa
Electron, a na tej liście kart na Steamie (gdy chcę złożyć zamówienie) jest tylko Visa.
Ma to znaczenie?

ja płaciłem Visą Electron i działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 13:56, Queven napisał:

Czy wie ktoś czy jest możliwość odłączenia gry od konta steam i np jej sprzedaż jeśli
tak to jak można to zrobić?

Sprzedaż gier to biznes, w biznesie zawsze można się dogadać. Steam to firma, a interes musi się kręcić, wiec takie sprwy nie powinny sprawić wiekszego problemu...a jednak:]
Cóz, problem mimo wszystko duży nie jest:
1.W przypadku wersji pudełkowej sprawa jest wręcz banalna-sprzedajesz grę, nowy właściciel pisze do Obsługi Steam, że kupił grę już zarejestrowaną i chce ją zarejestrować na swoim koncie. Odpisują, żeby dać fotę CD keya, wysyłasz zdjęcie i nazwę konta i sprawa załatwiona:)
Ja właśnie tak to załatwiałem.
2. Jedyny problem może być z wersją elektroniczną, ale kto wie czy i w tej sprawie też można się dogadać. Na pewno przydatny będzie jakiś dowód zakupu np paragon ze sklepu.
3. Jak się planuje kiedyś sprzedać grę, warto rejestrować ją na osobnym koncie, potem wystarczy sprzedać konto i po sprawie.

Oczywiście punkty 1 i 2 załatwia kupujący a nie sprzedwca. Sprzedawca może za to poprosić o wyrejestrowanie gry ze swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 13:40, Be-Yacz napisał:

Kupując w sklepie steam, zaznaczyłem opcję by zapamiętał on dane o mojej karcie kredytowej.
Jak teraz zrobić by zniknęły one i nie pojawiały się przy zakupie?

Zaloguj się na stronie sklepu, wejdź na informacje konta, tam są zapisane karty i można skasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 15:34, Grey_Wolf napisał:

Zaloguj się na stronie sklepu, wejdź na informacje konta, tam są zapisane karty i można
skasować.

Dzięki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 15.01.2010 o 20:07, FPSProjekt napisał:

■Includes all the levels from the original AvP Gold Edition plus the Millennium
Expansion Pack
...


To się nazywa marketing xD. Przecież AvP Gold = AvP + Millenium Expansion Pack :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę szkoda, że pojawiła się tylko jedynka AvP, bo dwójkę brałbym bez zastanowienia. Mimo to jak będę w lepszej sytuacji finansowej (ostatnie wyprzedaże skutecznie pozbawiły mnie pieniędzy), chyba w jedynkę też zainwestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 21:06, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Molgibyscie mi cos powiedziec o tych upominkach od steam? Co mozna pobierac przez okreslony
czas?
Gdy pobiore, to gra sie okreslony czas czy jak?

Czasami na Steam pojawiają się specjalne oferty, dzięki którym pewne gry dostępne są przez np. przez weekend za darmo. Przez ten czas możesz bezpłatnie ściągnąć grę i grać w nią. Po upływie weekendu tracisz dostęp do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol aktywowałem ut3 podełkowy od cdp można jeszcze jakieś inne gry aktywować czy coś ? dajcie liste a i cz jak będę chciał grać to musze grać przez steam cyz nie musze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się