ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2010 o 22:05, Bartex69 napisał:

Mam pytanie,jak co napisac do STEAM,żeby zmienili mi e-maila? Bo tamten coś mi dziwnie
nie działa i w ogóle nie mogę wejsc o_O.Jakieś rady?

Maila to samemu można sobie zmienić w koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:10, Crew_900 napisał:

> Mam pytanie,jak co napisac do STEAM,żeby zmienili mi e-maila? Bo tamten coś mi dziwnie

> nie działa i w ogóle nie mogę wejsc o_O.Jakieś rady?
Maila to samemu można sobie zmienić w koncie

Acceptując na starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak konto straciłem to napisałem do supportu dodając skan dowodu osobistego i real fotki paru zarejestrowanych gier razem z serialami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:25, igor8472 napisał:

Ja jak konto straciłem to napisałem do supportu dodając skan dowodu osobistego i real
fotki paru zarejestrowanych gier razem z serialami.

ALE JA MAM KONTO.Wszystko gitero i majonero...Tylko coś dziwnie z tym e-mailem i chciałem zmienic,pozapisywac w domowym swoim notesiku itp. Więc się pytam,czy trzeba starym e-mailem acceptowac i nowym się dopiero cieszyc...O ile dobrze mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn zalogować się na konto możesz czy nie? Podstawowa sprawa... Jak możesz to zmieniasz w ustawieniach. Jak nie możesz pbo podejrzewasz kradzież piszez do supportu z tym co pisałem post wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 17:21, Bartex69 napisał:

> CIach

Mogę się zalogowac,tylko nie wiem jak z zmianą e-maila :P


Boże przecież Crew900 Ci napisał że możesz zmienić mejla na swoim koncie. Wchodzisz w opcje i tam masz w pierwszej zakładce zmień adres email. wpisujesz swoje haslo steam nowe mejl i stary mejl i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli mam key steam z cs antology i chce kupic za 16zł tam key aby mieć dodatkowo half life 1 z dodatkami oraz team fortres stary da tak rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 20:30, Jan3d napisał:

jeśli mam key steam z cs antology i chce kupic za 16zł tam key aby mieć dodatkowo half
life 1 z dodatkami oraz team fortres stary da tak rade ?


Krótko :D Da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 21:17, Piter_Fersin napisał:

> jeśli mam key steam z cs antology i chce kupic za 16zł tam key aby mieć dodatkowo
half
> life 1 z dodatkami oraz team fortres stary da tak rade ?

Krótko :D Da rade



robiłeś tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 21:50, Jan3d napisał:

> > jeśli mam key steam z cs antology i chce kupic za 16zł tam key aby mieć dodatkowo

> half
> > life 1 z dodatkami oraz team fortres stary da tak rade ?
>
> Krótko :D Da rade


robiłeś tak ?



Tak
Jeśli masz konto steam z jakimiś grami i kupujesz keya z innymi grami to tylko klikasz aktywuj produkt na steam wpisujesz ten key który kupiłeś i woila masz więcej gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 21:55, Piter_Fersin napisał:

ciach


heh właśnie się wrobiłem w aukcje na allegro typu sprzedam cdkey a w środku aukcji pisze że to konto -.-
a jeśli aktywuje to np taki cs zostanie nadany nowy steam id ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 01:48, Jan3d napisał:

> ciach

heh właśnie się wrobiłem w aukcje na allegro typu sprzedam cdkey a w środku aukcji pisze
że to konto -.-
a jeśli aktywuje to np taki cs zostanie nadany nowy steam id ?


Patrz. Cd-key jest jednorazowego użytku. Przypisany do jednego konta nie może być ponownie użyty, nawet jeśli oznaczałoby to usunięcie gry ze starego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy jeśli ściągam właśnie demko gry i np wyłączy mi się komputer to czy pobieranie wznowi się przy uruchomieniu komputera i będzie ściągać dalej czy wszystko będę musiał pobierać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiecie steam dało nową aktualizacje dla klienta, po ściągnięciu jej steam mi się wyłączył. Po minucie znów włączyłem i BŁĄD !, próbowałem restartować steam i komputer ale nic się nie dzieje :/
W błędzie pisze "BŁĄD: unable to open Graphics\btnSelBottomRight.tga for..." i powinno chyba coś dalej pisać, ale na tym kończy się zdanie ;/ Proszę o pomoc, jak komuś potrzebny jest screen niech piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 03:21, Longer napisał:

Mam pytanko, czy jeśli ściągam właśnie demko gry i np wyłączy mi się komputer to czy
pobieranie wznowi się przy uruchomieniu komputera i będzie ściągać dalej czy wszystko
będę musiał pobierać od nowa?

Wznowi się, tak jak we wszystkich grach ze steam ^^ Proszę o pomoc ;p /|\
|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 10:54, Vathored napisał:

A ja mam takie pytanie: Jak kupić grę na steam w dolarach?

Chciałoby się co? Można skorzystać z jakiejś usługi maskującej IP, ale nie wiem czy nie wyjdzie w kosztach na to samo :P. Na steam najlepiej polować na promocje, bo te mają srogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się