ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 18:32, Quandor napisał:

Mam problem. Mianowicie chce zainstalować Left4Dead. Klikam Zainstaluj i jest napisane,
że na dysku z systemem mam za mało miejsca. Oczywiście nie chcę żeby gra tam była. Jak
zmienić dysk na inny?

Steam instaluje gry tam gdzie sam jest zainstalowany. Tak wiec jak zainstalowałeś na systemowym będzie instalował tam, jeśli chcesz aby gry były na innym dysku musisz też zainstalować tam steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie pierwsze strony tematu, gdzie jest wspomniane, że aby uruchomić HL2 bez konieczności łączenia się ze Steamem, należy wprowadzić jedno zdanie do linii komend. Orientuje się ktoś, czy jest coś takiego do Modern Warfare 2 lub Left 4 Dead? Gry chętnie bym zakupił, ale Steama nie zainstaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 18:38, Gumisiek2 napisał:

Przeglądałem właśnie pierwsze strony tematu, gdzie jest wspomniane, że aby uruchomić
HL2 bez konieczności łączenia się ze Steamem, należy wprowadzić jedno zdanie do linii
komend. Orientuje się ktoś, czy jest coś takiego do Modern Warfare 2 lub Left 4 Dead?
Gry chętnie bym zakupił, ale Steama nie zainstaluję.

To sobie nie pograsz. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 18:38, Gumisiek2 napisał:

Przeglądałem właśnie pierwsze strony tematu, gdzie jest wspomniane, że aby uruchomić
HL2 bez konieczności łączenia się ze Steamem, należy wprowadzić jedno zdanie do linii

Mowa jest o uruchomieniu, nic o instalacji. Z praktyki wiem, że w trakcie instalacji pliki HL2 są deszyfrowane przez serwer Steam, więc mało prawdopodobne by chodziło tam także o instalację.

Dnia 11.02.2010 o 18:38, Gumisiek2 napisał:

komend. Orientuje się ktoś, czy jest coś takiego do Modern Warfare 2 lub Left 4 Dead?
Gry chętnie bym zakupił, ale Steama nie zainstaluję.

Żeby zainstalować grę Steam''ową trzeba mieć Steam, sad but true. Nic nie wiem o rzeczonych komendach ale wiem, że już po zainstalowaniu gry można grać w trybie offline, więc bez konieczności łączenia się ze Steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 18:36, Tomoya-kun napisał:

> Mam problem. Mianowicie chce zainstalować Left4Dead. Klikam Zainstaluj i jest napisane,

> że na dysku z systemem mam za mało miejsca. Oczywiście nie chcę żeby gra tam była.
Jak
> zmienić dysk na inny?
Steam instaluje gry tam gdzie sam jest zainstalowany. Tak wiec jak zainstalowałeś na
systemowym będzie instalował tam, jeśli chcesz aby gry były na innym dysku musisz też
zainstalować tam steam.

Ok, thx. Sorry, że narobiłem szumu o nic:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanko - czy mogę jakoś przegrać zawartość demka (chodzi mi tu o Aliens vs Predator) z dysku na pena, a później na kolejnego kompa, aby kumpel nie musiał pobierać od nowa całego pliku? Jeśli tak, to proszę o katalog, gdzie mam szukać demka.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:09, mikim napisał:

Prawy przycisk myszy na grze, potem "Zapasowe pliki gry..." i postępuj według instrukcji
kreatora :).

Super, wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello, moich problemów z tym shitem ciąg dalszy.. Czy da się zagrać w grę która się patchuje? Bo denerwuje mnie, że ciągnie transferem 30-40Kb/s patcha do E:TW od dwóch 2... A bym sobie pograł.. Tak czy siak.. jak używam trybu offline to jest napisane, że gra nie jest gotowa do działania w offline.. Da się coś na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 17:06, B1SH0P napisał:

Hello, moich problemów z tym shitem ciąg dalszy.. Czy da się zagrać w grę która się patchuje?
Bo denerwuje mnie, że ciągnie transferem 30-40Kb/s patcha do E:TW od dwóch 2... A bym

Teoretycznie da się spauzować update i grać, ale raz,że działa to jak chce, a dwa, czasem update zajdzie za daleko i "rozmontuje" grę do stanu uniemożliwiającego działanie.

Dnia 12.02.2010 o 17:06, B1SH0P napisał:

sobie pograł.. Tak czy siak.. jak używam trybu offline to jest napisane, że gra nie jest
gotowa do działania w offline.. Da się coś na to poradzić?

Dociągnąć patch, nie da rady inaczej. A na przyszłość radze zawczasu zaznaczyć opcję" Do not automatically update this game" w Properties=>Update danej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 17:22, zadymek napisał:

"Do not automatically update this game" w Properties=>Update danej gry


I niestety to, też działa jak chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może sposób, aby po wyjściu z gry (chodzącej pod Steamem oczywiście) wyłączył się również sam Steam? Tzn. abym nie musiał go wyłączać ręcznie za każdym razem z paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 10:07, ChrisBgnr napisał:

Czy jest może sposób, aby po wyjściu z gry (chodzącej pod Steamem oczywiście) wyłączył
się również sam Steam? Tzn. abym nie musiał go wyłączać ręcznie za każdym razem z paska.

Dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Gram w Call of Duty Modern Warfare 2 i boje się o mój profil w grze. Generalnie to chce zmienić windowsa viste na 7 64bit i muszę sformatować partycje, a steam na niej jest. Więc:

Czy stracę profil i wszelki postęp w grze formatując tą partycję? Gdzie są trzymane te dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 13:04, Michael1v5 napisał:

A ja mam takie pytanie. Gram w Call of Duty Modern Warfare 2 i boje się o mój profil
w grze. Generalnie to chce zmienić windowsa viste na 7 64bit i muszę sformatować partycje,
a steam na niej jest. Więc:

Czy stracę profil i wszelki postęp w grze formatując tą partycję? Gdzie są trzymane te
dane?


Ja straciłem tylko postęp w singlu, ponieważ osiągnięcia w multi i dane z profilu zapisują się na serwerze Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 13:04, Michael1v5 napisał:

A ja mam takie pytanie. Gram w Call of Duty Modern Warfare 2 i boje się o mój profil
w grze. Generalnie to chce zmienić windowsa viste na 7 64bit i muszę sformatować partycje,
a steam na niej jest. Więc:

Czy stracę profil i wszelki postęp w grze formatując tą partycję? Gdzie są trzymane te
dane?


Kompletnie wszystko (oprócz plików gry :P) jest przechowywane na Steamie więc Achievementy/osiągnięcia, statystyki Wszystko to jest na serwerach steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 13:21, Zatha napisał:

Kompletnie wszystko (oprócz plików gry :P) jest przechowywane na Steamie więc Achievementy/osiągnięcia,
statystyki Wszystko to jest na serwerach steam.

Tylko szkoda, że statystyki nie są zapisywane kiedy steam jest offline :| Przez dwa tygodnie nie miałem internetu i przez ten czas przeszedłem gierkę Trine. Przy pierwszym uruchomieniu gry z podłączonym netem zdobyłem kilkadziesiąt achivementów^^, ale liczba granych godzin = 0 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się