Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Gra marzeń ;]

246 postów w tym temacie

Hm moja gra marzeń to cos w stylu Warcraft 3 + Bitwa o srudziemie z ciekawa grafika i dobra fizyka i oczywiście z fabuła, jaka potrafi zafundować nam Blizzard, ale ze jestem zmiennym człowiekiem to pewnie za jakiś czas będę chciał inna grę moich marzeń;]- ciekawe czy komuś by się spodobała taka gra??

Piszcie swoje propozycje Gier z marzeń;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 23:58, Witek99 napisał:

Moja gra marzeń to WoW tylko bardziej robudowany i bez abonamentu oczywiście :>


mi by wystarczyło tylko zeby ten abonamet zniesli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 00:09, Minsc i Boo napisał:

Baldur''s Gate 3

Gothic 3,4,5,6,7.......................


Gothic 3,4 bedzie ale jak z tymi dalszymi to niewiem ;]

Baldur''s Gate 3 i co do tej to tez nie jestem pewny czy wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 00:13, TTBoS napisał:

Baldur''s Gate 3 i co do tej to tez nie jestem pewny czy wyjdzie



Wiesz ja ciągle zyję złudzeniami że jednak kiedyś wyjdzie.... zacytuje ci pewego newsa: "....w 2003 w produkcji była gra Baldur''s Gate: The Black Hound (czarny pies), tworzona przez Black Isle, oddział Interplaya odpowiedzialny za gry fabularne. Prace nad grą zostały jednak wstrzymane, jako że Interplay nie opłacił licencji na użycie systemu Dungeons & Dragons, do którego komputerowych wersji prawa miała firma Atari (dawniej Infogrames). Trzecia część gry jest obecnie w produkcji i wydana zostanie przez Atari, nie wiadomo jeszcze jednak, kto jest jej producentem - nie jest nim jednak BioWare. Dotychczasowe gry z serii wydał w Polsce CD Projekt" tylko szkoda że ten news pochodzi z przed roku....a ja ciagle wierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 00:17, Minsc i Boo napisał:

Wiesz ja ciągle zyję złudzeniami że jednak kiedyś wyjdzie.... zacytuje ci pewego newsa: "....w
2003 w produkcji była gra Baldur''s Gate: The Black Hound (czarny pies), tworzona przez Black
Isle, oddział Interplaya odpowiedzialny za gry fabularne. Prace nad grą zostały jednak wstrzymane,
jako że Interplay nie opłacił licencji na użycie systemu Dungeons & Dragons, do którego komputerowych
wersji prawa miała firma Atari (dawniej Infogrames). Trzecia część gry jest obecnie w produkcji
i wydana zostanie przez Atari, nie wiadomo jeszcze jednak, kto jest jej producentem - nie jest
nim jednak BioWare. Dotychczasowe gry z serii wydał w Polsce CD Projekt" tylko szkoda że ten
news pochodzi z przed roku....a ja ciagle wierze....


lepie by to nie bylo Atari bo oni to spartocza oni korzystaja z licencji na grafike ATI a jak wiesz nvidia kruluje i puzniej sa jakies problemy z działaniem na tej ze karcie a Atari to japonczycy czyli kreska Anime lub manga chyba nichciałbys zobaczyc gł. bohaterow z leko zkosnymi oczami z krutkimi nogami naprawde japonczycy to uwielbiaja ;] niech jakies inne studio wezmie ten projekt to by bylo dobrze dla samej gry i jej seri ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 00:25, TTBoS napisał:

lepie by to nie bylo Atari bo oni to spartocza oni korzystaja z licencji na grafike ATI a jak
wiesz nvidia kruluje i puzniej sa jakies problemy z działaniem na tej ze karcie a Atari to
japonczycy czyli kreska Anime lub manga chyba nichciałbys zobaczyc gł. bohaterow z leko zkosnymi
oczami z krutkimi nogami naprawde japonczycy to uwielbiaja ;] niech jakies inne studio wezmie
ten projekt to by bylo dobrze dla samej gry i jej seri ;)


nie zgodzę się;-) Grałeś w Światynię Pierwotnego Zła? Jak dla mnie porządny(aczkolwiek nie rewelacyjny) oldschoolowy RPG- graficznie bardzo "baldurowy". A Neverwinter nights to pikuś? A to wszystko dzięki ATARI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW bez abonametu hm napewno koleine 5mln ludzi by dołaczyło to pewne ciekawe co Blizzard chce zrobic po dodatku do WoW i tym starcratfie ghost hmm chetnie zagrałbym w Warcrafta 4 ;] lub Starcrafta 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 00:30, Minsc i Boo napisał:

nie zgodzę się;-) Grałeś w Światynię Pierwotnego Zła? Jak dla mnie porządny(aczkolwiek nie
rewelacyjny) oldschoolowy RPG- graficznie bardzo "baldurowy". A Neverwinter nights to pikuś?
A to wszystko dzięki ATARI


tak grałem no masz 100% racje tylko w Światynię Pierwotnego Zła troszke mnie drasznily tyle tych niewiem jak to nazwac ale chodzi mi oto gdy klikałes na hero to mogłes wybierac i tych pasków było bardzo duzo ale puzniej nawet mi sie to spodobalo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 00:34, TTBoS napisał:


> nie zgodzę się;-) Grałeś w Światynię Pierwotnego Zła? Jak dla mnie porządny(aczkolwiek
nie
> rewelacyjny) oldschoolowy RPG- graficznie bardzo "baldurowy". A Neverwinter nights to
pikuś?
> A to wszystko dzięki ATARI

tak grałem no masz 100% racje tylko w Światynię Pierwotnego Zła troszke mnie drasznily tyle
tych niewiem jak to nazwac ale chodzi mi oto gdy klikałes na hero to mogłes wybierac i tych
pasków było bardzo duzo ale puzniej nawet mi sie to spodobalo;]


chodzi ci o okrągłe menu z paskami zadań,czarów ataku ect.?...taaak to mnie też irytwało, podobnie zresztą był w Planescape: Torment a nawet NwN... no ale cóż, miejmy nadzieję że z tego rozwiązania zrezygnują- nie maj to jak tradycyjne menu jak w Baldursach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 00:47, Minsc i Boo napisał:

chodzi ci o okrągłe menu z paskami zadań,czarów ataku ect.?...taaak to mnie też irytwało,
podobnie zresztą był w Planescape: Torment a nawet NwN... no ale cóż, miejmy nadzieję że z
tego rozwiązania zrezygnują- nie maj to jak tradycyjne menu jak w Baldursach....


otusz to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na cud ze zrobią taką gre jak KKND3

Krush Kill n'' Destroy 3

10 razy lepszego od LOTR B O M

To byłby przełom w rts na skale swiątową z nową grafiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 01:53, Taykun napisał:

Czekam na cud ze zrobią taką gre jak KKND3

Krush Kill n'' Destroy 3

10 razy lepszego od LOTR B O M

To byłby przełom w rts na skale swiątową z nową grafiką


nigdy nie słyszłem otej grze ale jak rts to pewnie by mi sie spodobał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 00:09, Minsc i Boo napisał:

Baldur''s Gate 3


a ja juz wiem ze go zrabia o_O bedzie podobna sielanka jak w NWN :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować