Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Gra marzeń ;]

246 postów w tym temacie

ah sorki ze jeden pod 2 ale normalnie zostałem Brygadzista powoli coraz blizej tej ostatniej pozycji co mozemy sobie sami wybrac status ^^ juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO przestawiły sie posty ?? zamieszcza ten co powinen byc

ak pamietam chyba kiedys ktos w tym temacie napisał zeby chciał GW PL i co i bedzie GW po polsku ^^ a swoja droga ze strony Blizzarda znikł SC: Ghost moze odpuścili ?? amoze cos zmieniaja ale sie nie zdziwie jak nie długo poja wi sie info o Diablo 3 albo o Stararft 2 co by mnie ta niformacja bardzo ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja idealna gra to RPG. Wspaniała grafika, rozbudowany system awansowania postaci (a la Oblivion), w miare rzeczywisty model obrażeń (żadne punkty życia - dostaniesz w łape to nie możesz nią normalnie poruszać, a nie jak jest to do tej pory). i najlepiej, żeby był duży wybór ras, klas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:32, Noxbi napisał:

Moja gra marzeń? Gry Ubisoftu!


E, Ubisoft nie robi gier chyba tylko je hmm...publikuje? Zresztą sam nie wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:34, Galadin napisał:

> Moja gra marzeń? Gry Ubisoftu!

E, Ubisoft nie robi gier chyba tylko je hmm...publikuje? Zresztą sam nie wiem. ;)


Niee! Ubi gry tworzy i publikuje. Chdziło mi o gry, które na okładce mają ramkę z logiem i napisem "Developed & Published by"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:34, Galadin napisał:

> Moja gra marzeń? Gry Ubisoftu!

E, Ubisoft nie robi gier chyba tylko je hmm...publikuje? Zresztą sam nie wiem. ;)


no ubi robi gry Splinter cell , Silent Hunter III nowa seria Prince of Persia i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 18:53, TTBoS napisał:

ah sorki ze jeden pod 2 ale normalnie zostałem Brygadzista powoli coraz blizej tej ostatniej
pozycji co mozemy sobie sami wybrac status ^^ juz sie nie moge doczekac :)

O co chodzi z tymi statusami bo ja nowy i niewiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja marze o porządnym ogromnym RPgu, ale nie tak zamieszanym jak Morrowind, lepiej coś takiego jak Gothic, gdzie magie można rozwijać w nieskończonośc, tworzyć nowe czary, sprzedawać licencje do nich róznym postaciom itd RPG gdzie magia rządzi i się rozwija w nieskonczoność rulez! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:12, Mistic napisał:

Ja marze o porządnym ogromnym RPgu, ale nie tak zamieszanym jak Morrowind, lepiej coś takiego
jak Gothic, gdzie magie można rozwijać w nieskończonośc, tworzyć nowe czary, sprzedawać licencje
do nich róznym postaciom itd RPG gdzie magia rządzi i się rozwija w nieskonczoność rulez! :D

Poczekaj na Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby zmiksowali NFS z TCRD. Aby gra korzystała z DirectX11 (jak wyjdzie) i miała naprawdę olbrzymie możliwości (i wymagania). Żeby trasy deformowały się w czasie rzeczywistym, a podczas rajdu w deszczu woda płynęła drogą żłobiąc koryta. Żeby można było wszystko zniszczyć, a samochód mógłby zostać uszkodzony na 10000 sposobów (no może przesadziłem, ale było by realistycznie). Drzewa by się waliły podczas uderzenia lub zwalenia poprzez wiatr lub burze. Żeby system ścinania zakrętów i spychania z trasy był inteligentniejszy (czyli napewno nie taki jak w TCRD 3). Żeby podczas wypadku przyjezdżała po mnie karetka oraz policja, która ukarała by mnie mandatem (tak jak w NFS MW).Żeby można było trenować na torach i zdobywać umiejętności (tak jak w The Sims). Żeby zdawać na prawo jazdy i dostawać punkty karne. Jak bym chciał tak pisać to by się jeszcze kilka razy tyle znalazło. Kurcze, czy ja nie jestem zbyt wymagający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować