Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Gra marzeń ;]

246 postów w tym temacie

Zmieszanie Tony Hawka z Need for Speedem i GTA i simsami i giera spox i dobra graficzka super oprawa dźwiękowa i oto gra moich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to już niedługo. Dzięki FIFE engine zapewne w ciągu najwyżej kilku lta powstanie jedyny godny następca Fallouta. Zapomnijcie o jakimś gównianym 3D w pierwszej osobie, FIFE to jest przyszłość RPG i do tego open source. Jeśli powstanie jeszcze jakaś gierka moich marzeń to właśnie na tym engine. Nie ważne co to będzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawie wszystko już napisaliście, mnie brakuje (w tej chwili) mixu Close Combat z Panzer General :}
pomarzyć można........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmiksowanie serii Gothic, Sacred, Diablo i Fable... piękna sprawa... wady odrzucić i ulepszyć zalety... normalnie byłby MOLOCH RPG ^^ ale to się raczej nie stanie... chyba że się wezmę kiedyś i rzuce kase to mi zrobią gierę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 07:55, XMANIA napisał:

Dla mnie zmiksowanie serii Gothic, Sacred, Diablo i Fable... piękna sprawa... wady odrzucić
i ulepszyć zalety... normalnie byłby MOLOCH RPG ^^ ale to się raczej nie stanie... chyba że
się wezmę kiedyś i rzuce kase to mi zrobią gierę :P

Mi się na widok molochów niedobrze robi. Jak sobie pomyślę ile trzeba się nasiedzieć żeby przejść Morrowinda to poprostu się odechciewa. 150 godzin gry za pierwszym razem to dla mnie optimum. I bardzo mnie zastanawia dlaczego ludzie tak bardzo chcą tych molochów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 14:43, patryk1605 napisał:

a ja bym chcial baldur''s gate 3 :P

Kto by nie chciał, ale nie ma i nie będzie a nawet jeśli to chyba już nie będzie w stanie mnie wzruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę sobie o bardzo realistycznym RPG''u ( grafika może być Oblivion''owa:)) ale klimat i mozliwości zbliżone do fabularnego RPG...i najlepiej w świecie Tolkiena.

Drugi taki RPG tyczyłby się świata STARWARS.

No i 3 gra to taki gwizezdny kupiec, czyli baaardzo rozbudowany Priavater/Freelancer/Frontier

Fajnie czasami sobie tak pomarzyć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej taka:
Przychodzę do domu, włączam kompa i z przyjemnością włanczam "grę marzeń". Gram sobie, potem kiedy trzeba coś innego zrobić ODCHODZĘ BEZ PROBLEMU, bez zmuszania się do wyłączenia, bez przerywania w jakimś niewłaściwym momencie czy bez możliwości save''a, nie mam wrażenia że coś źle zrobiłem, że mogłem "zaoszczędzić gdzieś jeszcze ( jedną apteczkę )* ", nie mam wrażenia że marnuję czas, że ta gra nie ma sensu. A co do treści i formy to zamieszczę jak wymyślę ;)

* - podstawić co dusza zapragnie ( tylko potem mi tego nie wkładać w usta ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 09:15, szerszeń45 napisał:

Gothic :) Bez wyjatków. Myslę też nad MMORPG "World of StarCraft". Ciekawe czy by przeszło
:)


Ja nie widze SC jako MMORPG Diablo i Warcraft tak ale nie SC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm strategia w ktorej dużo by sie "szczelało" z takich wielkich giwer jak na "pszygłat" ByFyGy oczywiscie w klimacie rpg z kraju kwitnacej wisni(to byl by mmorpsfpp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować