Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Gra marzeń ;]

246 postów w tym temacie

Moja idealna gra to Warhammer 40.000: Dawn of War + Winter Assault + Dark Crusade ...czyli najlepszy RTS w jaki grałem ! w żadnej innej grze nie ma takiego zróżnicowania armii (jest ich razem 7) ani takiej kombinacji taktyki, dynamiki oraz widowiskowości... więc jeśli wyjdzie DoW 2 to chyba będzie spełnieniem moich marzeń ;-)

ale jest coś jeszcze... gdyby tak relic & thq pokusili się na stworzenie MMORPG w świecie swojego rts''a tak jak zrobił to Blizzard to dopiero byłby wypas !!! już to sobie wyobrażam... zaczynam jako kultysta, potem zostaje Chaos Space Marine''em, następnie Championem, potem Lordem... a ostatecznie Księciem Demonów... ech.. marzenia :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją grą marzeń jest aby developerzy zrobili MMORPG na silniku graficznym "Lineage2" i żeby się kontrolowało swoją postacią jak w grze "Gothic" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja gra powinna wyglądać tak- biegasz po marsie i jesteś tam najemnikiem. Zaczyna się dziać coś niedobrego i otwierają się bramy piekła. To był mój pomysł na grę ale jakiś Carsmark (czy jak mu tak :) mnie wyprzedził i zrobił już taką grę. Złoom czy jak mu tam się zwała :)

Wiecie co to jest ironia? To dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojom grom marzeń jest tez MMORPG i chciałbym żeby Gothic1 miał
takie coś przy walce jak w G3 i coś jeszcze połączone z Władcą pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją grą marzeń jest Baldur''s Gate, a jeszcze jakby zrobili całkowite połączenie baldura z icewindem i tymi całymi krainami to już by było pięknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym, żeby CDPR stworzyło Wiedxmina 2 gdzie wszystko byłoby doskonałe ;> . Żeby fizyka i grafika była oszołamiająca, a gameplay był genialny. I żeby jeszcze poprawili mimike postaci, wtedy byłbym happy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja gra marzeń musiała by mi dawać "wolną rękę" czyli...
Na początku buduję swoje miasto (jak w simcity), tyle, że na początku jest się w epoce kamienia łupanego, gdy już wybudujemy miasto, które będziemy mogli ulepszać podczas gry, tworzę swojego bohatera ( hl2,gothic) i mogę sobie chodzić po tym mieście budować domy i takie tam, czas płynie jestem w czasach teraźniejszych miasto wygląda jak Manhattan, my mamy jakieś potomstwo i tak sie gra toczy poprostu budujemy swój własny świat, ale nie cały czas jak simcity tylko też jako bohater. Takie Ogromne GTA ;] milusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować