Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Gra marzeń ;]

246 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2006 o 14:28, DevilFish napisał:

Jasne, że można gdzieś kupic dodatek. Poszukaj a na pewno znajdziesz. Jeśli nie, no cóż...
pozostaje kupno pełnej edycji. Niestety mody wymagają w większości przypadków wersji gry 1.91
lub wyższej, a do takiej wersji podbija tylko dodatek Resistance... dlatego na podstawce serwery
świecą pustkami :/


aha ok dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 14:28, iro1979 napisał:

Wiem że na podanj przez ciebie stronie są screeny z bronią, ale też nie ma poziomu życia i
stanu amunicji i właśnie tego mi braqje.


Nie ma tam czegoś jak poziom życia - jeden strzał, jedna śmierć. Przeważnie, jeśli dostaniesz w rękę trudniej się celuje, jeśli po nogach, nie możesz chodzić tylko czołgać się - full realizm. A tu zdjątko ze stanem ammo:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BG III z jeszcze większym naciskiem na fabułę i konwersacje z postaciami (ach, te romanse...)
Heroes V być może - choć pewnie i tak nie będzie taki jaki mi się marzy...
NWN II też - ale z trochę mniejszą ilością walk.
WoW bez abonamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 10:58, Minsc i Boo napisał:

> > Baldur''s Gate 3
>
> a ja juz wiem ze go zrabia o_O bedzie podobna sielanka jak w NWN :/

Skąd wiesz??? Masz jakiegoś świeższego newsa??? Dawaj link!!!


nie, ale nie robi go Black Isle, wiec juz z gory jest przesadzone... pojda w grafe a nie w grywalnosc i fabule, w ogole IMO BG3 nie powinno istniec. Sami tworcy przyznali ze z fabula poprzednich baldurow bedzie malo wspolnego ;/ wiec pewnie wspolny bedzie tylko tytul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chiał WoW-a bez abonamentu i RPG marzeń czyli:
-świetna grafa
-wciągające na maxa (wiecej niz planszówki i WoW)
-audio wszechczasów najlepiej metal :D
-grywalność
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac ze wiekszosc chciała by tylko zeby został zniesiony abonament z gry WoW fajne marzenie ciekawe czy kiedys sie spełni ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow gra marzen...gralem w pare mmorpg ale pewno nawet nie w 10% tego co naprodukowano. I nikt mi nie udowodni, ze najepsza gra nie jest ultima online. najwiecej mozliwosci. Najwiecej bajerow. Tylko grafika juz old schoolowa. A WoW? Jakis taki sztuczny, plastikowy. Nie podobal mi sie zbytnio

Gra marzen...hum to zalezy. Bo wlasciwie juz wszystko jest. Chcialbym moze pograc w gre RTS REALISTYCZNA(cos jak sudden strike) byle by mozna budowac bazy i jednostki(to nie jest realistyczne ale coz ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze tak jak ktos ma program Game Spy to w zakładce Files wprowadza nas na strone fileplanet a tam jest zakładka do Free Games i mozna pobrac kilka dobrych gier całkowicie zadarmo ;] np: Ground Control i ona jest za darmo albo jak ktos chce to mozna sciagnac World of Warcraft który bedzie działał przez 10 dni czyli wersja Trial polecam tym co niewiedza czy go kupic mozna sobie pograc przez 10 za friko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja gra marzeń jeszcze nie powstała. B. dużo jest świetnych gier ale chciałbym, żeby powstała gra która całkowicie oderwie mnie od rzeczywistości o przeniesie do świata gry. Ale narazie to S.F., może za kilkadziesiąt lat technika pozwoli na stworzenie wirtualnej maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a takie jeszcze małe marzenie a dokładniej pytanie do CDP czy jest możliwe zmiana mojego statusu Przodownika na WarCraft bo tak naprawde to nie zalezy mi natych statusach a chciałbym miec taki bo poprostu uwielbiam WarCrafta 3
jak nie to tesz ok ;]
jak to mozliwe to prosze o odpowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to skonczyły sie mazenia :) a tak na serio to jak widac premiera Heros V przesunieta niewiem czemu ale to dlamnie normalne i cos czuje ze to nie bedzie hit ale miejmy dobre checi to napewno mazenia sie spełnia i bedzie to najlepsza czesc seri ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 06:39, Modest-Vermin napisał:

Diablo 3 w postaci MMOPRG darmowego :) w sumie BN przoduje swym multi-playerem ale można by
go dobrze rozbudować ;)



O tym to nawet nie maco mazyc bo jesli by wyszedł D3 w postaci MMOPRPG to napewno nie bedzie darmowy :] ale jak to mazenia moze sie spełni w Diablo 4 bo 3 to napewno bedzie cos jak D2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 08:00, Lailonn napisał:

chyba wszystkie mmorpg maja darmowy trail 10-15 dni. Bo jak inaczej maja zachecic do udzialu
? :P


nie wszystkie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować