Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Gra marzeń ;]

246 postów w tym temacie

warcraft III w wersji skrzyżowaniu z diablo i warhammerem i ze star warsami a świat niech oblega super wielka zmutowana armia zombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:57, pawn77 napisał:

a ja bym chciał żeby była gra typu Call of Duty ale w średniowieczu



wiesz nawet fajnie by to wygladało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra marzeń?
Byłoby to cRPG w realiach II wojny światowej, perspektywa z 1 i 3 osoby. Grafika ze dwa razy lepsza niż w CoD2 ;P Nieliniowa i długa... żeby się grało z pół roku conajmniej :D Od 1939 do 1945 albo i dłużej [jakby zmienić bieg wydarzeń]. Różne fronty, różni bohaterowie np. po stronie polskiej, niemieckiej, rosyjskiej, amerykańskiej, brytyjskiej itp. Tak szkicowo by to wyglądało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ochote na gre taka jak Anime APPLESEED była by niezła zabawa ^^ albo przy tej Anime GTO(Great Teacher Onizuka) to napewno wiekszość zna bardzo czadowa Anime ^^ i przytym by sie nie nudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym taka grę która dzieje się w czasach cesarstwa rzymskiego ale to miałaby być gra RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grą marzeń jest Prince of Persia : Warrior Within . Grafika- miodzio, ścieżka dźwiękowa - jeszcze lepsza (kawałek Godsmacka "I stand alone" przy pościgu przed Dahaką ). Mało która gra potrafi ją pobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:35, wdowiakm napisał:

ja chciałbym taka grę która dzieje się w czasach cesarstwa rzymskiego ale to miałaby być gra
RPG


Taka gra jest ale niestety nie pamietam nazwy i nie wiem czy w polsce jest dostepna :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 15:20, TTBoS napisał:

> ja chciałbym taka grę która dzieje się w czasach cesarstwa rzymskiego ale to miałaby być
gra
> RPG

Taka gra jest ale niestety nie pamietam nazwy i nie wiem czy w polsce jest dostepna :>


Augustus w sluzbie u Cezara chyba to, ale nie gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:59, Maxtreme napisał:

warcraft III w wersji skrzyżowaniu z diablo i warhammerem i ze star warsami a świat niech oblega
super wielka zmutowana armia zombi

Moją grą marzeń by była piłka nożna i by mozna byc kibicem,robic wjzdy na boisko,dowidzic grupą Ultras ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 16:01, ArtuRPGpl napisał:

> Taka gra jest ale niestety nie pamietam nazwy i nie wiem czy w polsce jest dostepna :>


Augustus w sluzbie u Cezara chyba to, ale nie gralem


tak to ta gra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 15:20, TTBoS napisał:

> ja chciałbym taka grę która dzieje się w czasach cesarstwa rzymskiego ale to miałaby być
gra
> RPG

Taka gra jest ale niestety nie pamietam nazwy i nie wiem czy w polsce jest dostepna :>

W takim razie poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gry marzeń już powstały: Gothic, Mafia i Battlefield 2... Teraz tylko oby wszystkie sequele były udane (może w przypadku mMafii nie, ale sama Mafia miała idealną fabułę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh moje gry marzen tez powstaly:D:D:D GOTHIC!(wszystkei czesci) MORROWIND!(mam nadzieje ze tez oblivion) polecam polecam i jeszcze raz polecam kupujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować