• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

GTA Vice City - Nowa Gra się nie uruchamia.

Pytanie

Witam,

Nie lada problem mam... Kupiłem wczorej GTA w KK Cenegi i od tamtego czasu próbuje je uruchomić, ale się nie udaje. Menus się otwierają, daje Nowa Gra... i... to wszystko co mogę zrobić. Pojawia się napis Marco''s Bistro, Liberty City 1986 i gra wisi. Uruchomienie w trybie zgodności nic nie daje, z Administratorem też nie.

Any Ideas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Miałem to samo. Ogólnie rzecz biorąc, ta wersja jest IMO strasznie zabugowana... :/
Trzeba wyjść na chwilę do Windows (alt+tab) i wrócić spowrotem do gry. powinna ruszyć animacja. Później jeszcze parę razy w trakcie gry się tak zdarzy...
Tylko tak na przyszłość od razu: rób wiele save''ów i często backup''y. Program ma niezdrową tendencję do niszczenia save''ów. dlatego druga rada: po każdym zapisie wczytuj właśnie zapisaną rozgrywkę i sprawdzaj, czy się wczyta. Bo mnie spotkała przykrość "nadrabiania" kilku godzin gry... :/
Jeszcze jakieś pytania? ;]
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja nie mogę w ogóle uruchomi gry.

Oryginał z KK. Instalka pięknie poszła, patch i polonizacja też, ale już jak próbuje uruchomi, to chwilę czyta płytę i nic.

Myślałem, że to daemon i jakiś konflikt, ale wyłączyłem go, virtuala usunąłem i nadal jest to samo.

Ma ktoś jakiś pomysł jak w końcu uruchomi grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam pomysłu, ale również mam problem - zainstalowałem na laptopie i jak próbuje uruchomić grę to wywala błąd (chyba coś o braku rozdzielczości 800/640). Gdzieś w necie znalazłem, że trzeba usunąć katalog Movies (zrobiłem to i nadal nie działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2008 o 10:25, zardzel napisał:

Witam,

Nie lada problem mam... Kupiłem wczorej GTA w KK Cenegi i od tamtego czasu próbuje je
uruchomić, ale się nie udaje. Menus się otwierają, daje Nowa Gra... i... to wszystko
co mogę zrobić. Pojawia się napis Marco''s Bistro, Liberty City 1986 i gra wisi. Uruchomienie
w trybie zgodności nic nie daje, z Administratorem też nie.

Any Ideas ?


Miałem tak samo. Poczekaj około 5 minut - nie resetuj kompa, zdziwisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomyliłem się, tu chodziło o rozdziałke 640x480. Tryb zgodności z win98 nie pomaga, zaznaczenie opcji aby się gra uruchamiała w tej rozdziałce również nie pomaga.

I nie mam za słabego lapka - C2D T5750 2,00GHz, RAM: 2x2GB, Grafika: nVidia Quadro NVS 140M, 128MB VRAM, HDD: 160GB Hitachi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować