Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

700 tysięcy kopii AoC na start to za mało

45 postów w tym temacie

pepsi

Funcom dostarczył 700 tysięcy egzemplarzy gry Age of Conan na pierwszy dzień jej sprzedaży. Okazuje się, że to nie wystarczy, gdyż zamówienia niektórych sklepów nie zostały w całości zrealizowane ze względu na braki w zaopatrzeniu. Zamówienia na produkcję Funcomu mogą okazać się najwyższymi w historii przemysłu gier komputerowych.

Przeczytaj cały tekst "700 tysięcy kopii AoC na start to za mało" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt, że nadal tyle osób interesuje się grami na PC;p
To tylko świadczy o tym, że ten rynek ma się dobrze i zbyt szybko się nie zwinie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:24, Stwór napisał:

Pospamuję trochę...
A ja już gram:) A ja już gram:)


podziel sie wrazeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiedziałem że trzeba kogoś z marketingu firmy, by stwierdzić że firma się cieszy z ogromnej sprzedaży własnego produktu na premierze :D To tak out of topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to nie zrobi siła marketingu. :-)

Ale tak mówiąc szczerze to na razie opinie graczy są zwykle chłodne. Ludzie trochę narzekają na wtórność gry. Oczywiście to dopiero początki i wszystko się moze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:24, Stwór napisał:

Pospamuję trochę...
A ja już gram:) A ja już gram:)

o patrz, ja tez juz gram :D

i nie dziwie sie, ze za malo sztuk tej gry bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

700 tysięcy to rzeczywiście trochę mało jak na produkt który jest nastawiony na jak największą liczbę graczy. Ale rzucanie tekstami w stylu "Zamówienia na produkcję Funcomu mogą okazać się najwyższymi w historii przemysłu gier komputerowych" jest mocno przesadzone, miałem uczucie jakbym czytał jakiś artykulik na WP a nie na gram.pl.

@L33T: czekam na ten dzień kiedy abonament będzie wynosił 12.99PLN a nie ~50PLN mimo słabego kursu $. Kto ustalił tą cenę (w złotówkach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:55, Baluk25 napisał:

Nie wiem, dlaczego pełno ludzi podniecą się tą grą...Wg mnie, nie jest to nic nadzwyczajnego
;)


Nie wiem, dlaczego pełno ludzi podnieca się GTA IV... Wg mnie, nie jest to nic nadzwyczajnego:) Tak to każdy może sobie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...wtórność ? Ile razy w grach MMO mieliśmy Hyborię i walki bez "point & click " ? No tak...tysiące razy, nie ;> (No dobra, przyznaje, że mogli zrobić coś innego niż leveling...) Znajdą się i ludzie, narzekający, że graficznie nie wygląda jak WoW ;]
Sam to muszę obadać i ocenić, opinie innych mnie nie interesują zbytnio. Każdy ma na swój sposób zryty beret...

Mam nadzieję, że przez ten cały "doogi łikend" nie dostanę swojej gry dopiero 26 x_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować