Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

700 tysięcy kopii AoC na start to za mało

45 postów w tym temacie

Ekhem, ale to podgrzewanie atmosfery mnie już trochę denerwuje...

Codziennie widzę news, jaki to ten nowy Age of Conan będzie wyśmienity, jak to twórca przechwala się ilością zamówień. Ja tam szczerze mówiąc nic wielkiego w tej grze nie widzę, ciekaw jestem na pierwsze recenzje, zobaczymy jakie dostanie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master Matrox ---> tak już jest, że najgorętsze tytuły cieszą się największym zainteresowaniem w mediach. trudno takie tematy pomijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spector abonament wynosi 12,99 € to wychodzi jakieś 45 PLN

Kiedy będzie można kupić AoC na gram.pl?? bo pre-orderow dla mnie nie starczyło :[
ewentualnie kiedy można sie spodziewać AoC w Empiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale rekordu sprzedaży ustanowionego przez GTA IV AoC chyba nie pobije ;) Swoją drogą - liczę na jakiegoś triala od Funcom''u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie chetnie zagram... zawsze bylo tylko - WoW to WoW tamto a teraz bedzie chociaz - AoC to a WoW tamto... no prosze, jaka to sie nam roznorodnosc na rynku MMo robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak rynek gier na PC nie umiera :). Gdyby tylko inne gry, a nie tylko MMO oraz różnego rodzaju Simsy, sprzedawały się tak dobrze... No ale nie jest źle, a sądzę, że w przyszłości będzie jeszcze lepiej.
Co do samego AoC to muszę powiedzieć, że mnie gry MMO tak średnio kręcą. Lubię WoW-a, podoba mi się GW, jednak zdecydowanie bardziej preferuję zwykłe RPG nastawione na samotną zabawę i dobrą fabułę, a nie zabijanie tysięcy potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 15:21, master matrox napisał:

Ekhem, ale to podgrzewanie atmosfery mnie już trochę denerwuje...

Codziennie widzę news, jaki to ten nowy Age of Conan będzie wyśmienity, jak to twórca
przechwala się ilością zamówień. Ja tam szczerze mówiąc nic wielkiego w tej grze nie
widzę, ciekaw jestem na pierwsze recenzje, zobaczymy jakie dostanie oceny.


Ciekawe, czy byś pisał to samo, gdyby platformą docelową i startową AoC było PS3. Bo jakoś dziwnie nie widziałem, żeby denerwowało ciebie podgrzewanie atmosfery i wychwalanie jeszcze przed premierą takiego GTA IV czy MGS IV. Ale to pewnie przypadek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... Spodziewałem się, że gra sprzeda się nie najgorzej. Ale że się taki hicior szykuje, to bym nie pomyślał... Brawo, brawo. Tylko jeszcze zobaczymy, co to będzie za rok, dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 15:38, Bambusek napisał:

Ciekawe, czy byś pisał to samo, gdyby platformą docelową i startową AoC było PS3.


Tak, pisałbym to samo, bo gatunku MMO nie trawię. I raczej wątpię, by Age of Conan był w stanie pobić fenomen World of Warcraft :)

Dnia 19.05.2008 o 15:38, Bambusek napisał:

Bo
jakoś dziwnie nie widziałem, żeby denerwowało ciebie podgrzewanie atmosfery i wychwalanie
jeszcze przed premierą takiego GTA IV czy MGS IV. Ale to pewnie przypadek ...


No tak, ale popatrz na to, że te serie gier są na rynku już bardzo długo i ukształtowały one swoją pozycję na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 15:45, master matrox napisał:

No tak, ale popatrz na to, że te serie gier są na rynku już bardzo długo i ukształtowały
one swoją pozycję na rynku.


To znaczy że jak wychodzi 5 część jakiejś gry to można reklamować do woli tak? A jak wychodzi gra "debiut" to nie można bo przecież nie wiadomo czy będzie tak świetna jak zapowiadają? Śmieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, bo nie wiesz, co piszesz. Bambusek posiał ci ripostę nie do przebicia, ale ja dodam jeszcze, że to, iż nie trawisz tego gatunku, nie znaczy, że wszystkie newsy o AoC są z żopy wzięte o_O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wystarczy coś skrytykować i od razu sie na mnie rzucają ;-P

Ja chciałem tylko powiedzieć to, że codziennie pojawia się nowy news o tym, jaki to Age of Conan będzie wyśmienity - owszem, może być on bardzo dobrą grą, nie ukrywam. O samej grze nic nie mówiłem w zasadzie, tylko o ciągłej jej wychwalaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie napisano, że Funcom zrobił nam wszystkim niespodziankę i w pudełku znajdziemy tylko wersję DX9 ? To ciekawe bo zamawiając produkt, zamawiałem grę obsługującą DX10 :) Ciekawe jak to będzie rozwiązane bo ta wersja ma być dostępna dopiero w okolicach lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz GTA 4 do AoC? ;> Po pierwsze, to są inne gatunki, a po drugie (to tylko moja opinia), AoC, nie może się równać z GTA 4, bo to wg mnie jest zupełnie inna skala oceniania. Co do gry twierdze, że nie w niej nic, co by mogło mnie przyciągnąć na dłuższy czas, bo by mi się szybko znudziła. A z GTA 4, sprawy mają się zupełnie inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 17:02, Baluk25 napisał:

Porównujesz GTA 4 do AoC? ;> Po pierwsze, to są inne gatunki, a po drugie (to tylko
moja opinia), AoC, nie może się równać z GTA 4, bo to wg mnie jest zupełnie inna skala
oceniania. Co do gry twierdze, że nie w niej nic, co by mogło mnie przyciągnąć na dłuższy
czas, bo by mi się szybko znudziła. A z GTA 4, sprawy mają się zupełnie inaczej ;)

Eee, ale gdzie ty w jego poście widzisz porównywanie GTA do AoC? Stwór pisze tylko, że nie ważne czy gra jest debiutem, czy jest to sequel, jeżeli gra jest głośnym tytułem i można się po niej wiele podziewać to warta jest częstych teksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 15:28, pepsi' napisał:

Master Matrox ---> tak już jest, że najgorętsze tytuły cieszą się największym zainteresowaniem
w mediach. trudno takie tematy pomijać.

Na innym portalu natomiast narzekają, że jak na tak głośną premierę to coś mało wiadomości się pokazuje - widać musi być równowaga w przyrodzie. W każdym razie Conan nie odrąbuje mi palców jak sięgam do lodówki, więc nie jest najgorzej ;)

TPO, gdzieś się szlajał, że Ci się jakieś farfocle do ksywki przykleiły? ;> (patrz obrazek)

20080519171212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością wkroczę do świata AoC ale komentarze twórców - "jaka ta nasza gra wspaniała, klimatyczna i rozbudowana..." - po prostu wnerwiają. Będzie to ot taka ciekawa "odskocznia" od pozostałych MMORPG''ów - ciekawy i przede wszystkim brutalny świat - lecz na rewolucję typu WoW się nie zapowiada... Tak dla ciekawostki podam prawdopodobnie równie krwawego i DARMOWEGO MMORPG''a - Requiem Online ( http://pl.youtube.com/watch?v=Koj-66eZrHc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 17:19, Baluk25 napisał:

Sorry, ale nie odpowiadałem na tego posta, tzn patrz do góry, a później się kłóć ;)

Mimo wszystko. To nie było porównanie, porównywał by gdyby wywyższał jakiś element AoC przed GTAIV. A prawda jest taka, że każdy może napisać "Nie wiem, dlaczego pełno ludzi podniecą się tą grą...Wg mnie, nie jest to nic nadzwyczajnego" nie podając żadnego argumentu ani nic, to co w tym poście napisał Stwór to wciąż nie jest porównanie tylko doskonały przykład, że taki tekst można pod każdą grę podłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować