Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Metal Gear Solid - przed ostatnią misją Snake'a!

27 postów w tym temacie

gram.pl

Ostateczne starcie pomiędzy Snake’iem i Liquidem rozpocznie się dokładnie 12 czerwca, w dniu premiery Guns of the Patriots. Wcześniej, bo już dzisiaj, możecie wziąć udział w naszym konkursie przygotowywanym wspólnie z redakcją Zanzibaru. Na zwycięzcę czeka między innymi gra Metal Gear Solid 3: Snake Eater z autografem Hideo Kojimy!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Metal Gear Solid - przed ostatnią misją Snake'a!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 18:57, jackass napisał:

Nie ma info o kto pierwszy ten lepszy ,więc to nie obowiązuje ?


Konkurs jest podzielony na trzy etapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze bo konkursy kto pierwszy ten lepszy są do dupy. Lepiej losować, jest dużo bardziej sprawiedliwie, bo każdy ma wtedy równe szanse.

Btw. Podchwytliwe to pierwsze pytanie, na szczęście urodziłem się w tym samym roku więc nie dałem się nabrać... Zresztą nie ono jedno jest podchwytliwe, ale może to dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spayki w jednym pytaniu jest błąd .W tym o prawdziwe imię Solid Snake`a.Sam się domyśl jaki ,bo nie chcę pisać na forum

Tak się modliłem ,żeby dostać w swoje ręce znów MGS3 ,że przejść jeszcze raz .Sprzedałem PS2 ,ale znowu ją zdobędę jeśli wygram .Jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, pierwsze podchwytliwe. Ale kilka innych także przez nieuwagę mogłem mieć źle. Na początku pomyliłem MG2 z MGS2 ale naszczęście w porę się zorientowałem. Kilkukrotnie sprawdzałem odpowiedzi, myślę że mam dobrze :-). Przydałby mi sie MGS3 bo ukończyłem tylko 1 i 2, a mam zamiar ponownego kupna PS2 specjalnie dla MGSów (chyba że dorwę PS3 60gb z emulacją PS2 :-))

EDIT: jackass --> to nie błąd tylko zdrobnienie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:28, jackass napisał:

Spayki w jednym pytaniu jest błąd .W tym o prawdziwe imię Solid Snake`a.Sam się domyśl
jaki ,bo nie chcę pisać na forum


To nie błąd. Jest okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że błąd.. Jednak nie. :) I wcale konkurs nie jest podchwytliwy.... Jak się wie to raczej bezproblemowy konkurs, choć nie zapeszam.. Wydaje mi się, że dobrze wszystko mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:28, jackass napisał:

Spayki w jednym pytaniu jest błąd .W tym o prawdziwe imię Solid Snake`a.Sam się domyśl
jaki ,bo nie chcę pisać na forum


Z tego co pamiętam to Snake tylko raz ujawnia swoje imię, i to właśnie dokładnie tak jak jeden z przypisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:08, Wintesun napisał:


Z tego co pamiętam to Snake tylko raz ujawnia swoje imię, i to właśnie dokładnie tak
jak jeden z przypisów.


Nom, o ile pamiętam to na koniec pierwszego MGS, tuż przed odjazdem w siną dal, Meryl pytała Snake o jego imię :-). To był najbardziej wzruszający koniec gry w historii. I te creditsy z zdjęciami z Alaski :-)...

Coś małe zainteresowanie wzbudza ten konkurs :-/. Ale to lepiej dla nas ;-). Mimo wszystko gry konsolowe w Polsce nie cieszą się zbytną popularnością :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi wysłane. Może tym razem mi dopisze szczęście :D. Największy problem sprawiło mi pytanie przedostatnie... Mam nadzieję, że zaznaczyłem dobrą odpowiedź. Teraz czekać na Etap II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:18, rob300i napisał:

Nom, o ile pamiętam to na koniec pierwszego MGS, tuż przed odjazdem w siną dal, Meryl
pytała Snake o jego imię :-). To był najbardziej wzruszający koniec gry w historii. I
te creditsy z zdjęciami z Alaski :-)...

Mi się zdawało że on mówił swoje imie właśnie w 2 zakończeniu jeśli nie uda się ocalić Meryl. Wtedy jak rusza z Otaconem na skuterze aby ucie z Shadow Mosses wtedy poznajemy imie Snake''a i Otacon''a. Ale grałem już dawno temu więc może dobrze nie pamiętam.
A co do konkursu to jest on dość prosty dla kogoś kto grał w Metal Gear (Solid)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 21:35, Warrior Within napisał:

> Nom, o ile pamiętam to na koniec pierwszego MGS, tuż przed odjazdem w siną dal,
Meryl
> pytała Snake o jego imię :-). To był najbardziej wzruszający koniec gry w historii.
I
> te creditsy z zdjęciami z Alaski :-)...
Mi się zdawało że on mówił swoje imie właśnie w 2 zakończeniu jeśli nie uda się ocalić
Meryl. Wtedy jak rusza z Otaconem na skuterze aby ucie z Shadow Mosses wtedy poznajemy
imie Snake''a i Otacon''a. Ale grałem już dawno temu więc może dobrze nie pamiętam.
A co do konkursu to jest on dość prosty dla kogoś kto grał w Metal Gear (Solid)

Dobrze Ci się zdawało, mówił to Otaconowi ;) Zresztą dostane niedługo jedynkę, to sobie przypomnę :)

Kurcze, po Kulu spodziewałem się o wiele trudniejszych pytań XD Ale widzę, że pierwszy etap jest casual friendly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie jakiś bardziej rozbudowany konkurs, którego tematyka jak najbardziej mnie zainteresuje :-)

Na razie zdążyłem tylko przejrzeć pytania, na niektóre już znam odpowiedź, ale na niektóre jeszcze muszę jej poszukać. Hm, fajnie że konkurs będzie podzielony na etapy. No a wygrana jest istnym rarytasem, warto walczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować