Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Czy ktoś próbował grać w UT 2004 z game speed 50%, bo ja grałem tak w singla prawie dwa lata i się mi extra pykało. Ale gdy teraz ma neta to gram głównie w multiplayera, choć i w multi chętnie bym zagrał na game speed 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Osobiście na standardowych ustawieniach gra już jest mega szybka a co dopiero jak się to jeszcze przyspieszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ci na pytanie Unreal Tournament 2004 -Czy ktoś w to gra ? inni lubia grać nawet w gta zwykłe jeden a inni idą za nowościami tak ruznie bywa ja lubie taki gry które mi wchodzą na kompa np diablo II w to se zagraj
( sory że odbiegłem od tematu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:46, Miro3 napisał:

Czy ktoś próbował grać w UT 2004 z game speed 50%, bo ja grałem tak w singla prawie dwa lata
i się mi extra pykało. Ale gdy teraz ma neta to gram głównie w multiplayera, choć i w multi
chętnie bym zagrał na game speed 50%

Kup UT Classic, dziadku ;). Właśnie o to w UT2k4 chodzi - ma być szybko, efektownie... i gra się raczej refleksem, a nie taktycznie. Choć w ONS taktyka się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 07:53, Cmq napisał:

> Czy ktoś próbował grać w UT 2004 z game speed 50%, bo ja grałem tak w singla prawie dwa
lata
> i się mi extra pykało. Ale gdy teraz ma neta to gram głównie w multiplayera, choć i w
multi
> chętnie bym zagrał na game speed 50%
Kup UT Classic, dziadku ;). Właśnie o to w UT2k4 chodzi - ma być szybko, efektownie... i gra
się raczej refleksem, a nie taktycznie. Choć w ONS taktyka się przydaje.

...albo szachy. :P A co do ONS - to, czy taktyka się na coś przydaje, zależy od designu mapy. W duelach myślenie i przewidywanie ruchów przeciwnika także popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:07, Norbertomon napisał:

Dużo osób gra w multi Unreala 2004?


Dużo jes pustych serwerów, ale i tak zawsze jest dużo serwerów w których jest dużo graczy. A grę napewno opłaca się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś z was co umie robić takie dogi jak te kozaki jest tu prezentacja jak daleko mozna przejść po scianie na dogach i książe persi wysiada i to juz po 2 poziomie długości sciany. Prezentacja zaczyna sie w 2 minucie polecam obejżęć szczegulnie pozom niemożliwy. Jest jeszcze inny filmik gdzie kolesie sa jeszcze lepis od tych bo tamtych tor przeszkud jest robiony tak by tylko na milimetry się wyrabiac ale go kiedy ińdziej wstawie.

http://video.google.pl/videoplay?docid=9166334350663157771&q=unreal+tournament+2004

O a to moje osobiste pytanko grał z was ktos z gościem o nazwie A!wishha coś w tym stylu on jeszcze gra bo oglądałem filmik z jego gry wali hedy z takiego daleka że boty na najwyszym poziomie by siie obsrały ucieczki przed jego strzałami sa nie mozliwe kogo ledwo wylukał to juz goscia tamtgo mozna zaliczyc jako frag dla niego. Mi i koledze szczena opadał jak oglądalismy jego gre.

Dobrych kozaków zapraszam na babilon 2 w team detmath serwer działa cały czas założyciel wchodzi raz na miesiąc od 20,00 większość gra Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:17, Renchar napisał:

/.../

Koleś, tak musi grać każdy, aby po prostu PRZEŻYĆ :P. I IMO kolesie wcale nie są cudowni, widziałem o wiele lepsze zabawy... które wyczyniali moi kumple z UZ :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:39, Renchar napisał:

No fakt ale ja jeszcze tak nie umiem od feri gram i dla mnie takie triczki to juz kozak.


Ja tak od dwóch latach gram i znam parę lepszych trików. Dużo w polepszeniu mojej gry pomogła myszka Razer Krait. Może jakaś rundka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka to koleżanka Kasieńki, Razora zna kumpel a ten trzeci to chyba nie grał na babilonie bo nie jaże. A ty Yahoo jaki masz nik w UT może i ciebie spodkałem na babilonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:56, YahooPL napisał:

> No fakt ale ja jeszcze tak nie umiem od feri gram i dla mnie takie triczki to juz kozak.


Ja tak od dwóch latach gram i znam parę lepszych trików. Dużo w polepszeniu mojej gry pomogła
myszka Razer Krait. Może jakaś rundka ???

Ja mam Copperheada, czyli podrasowanego Kreita :P. 1on1? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co to mój nick Yahoo i gram tylko w deatchmatchach i team deathmatchach najczęściej na serwerach amerykańskich. przeważniez Chicago. Jak co to na gg się zgłaszajcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Copperhead, Yahoo chciałem zerknąć wasze staty ale takich ników jest od groma i nie wiekm który to z was w obu przypadkach a na marginesie ja mam : Scaler_Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:18, Renchar napisał:

Copperhead, Yahoo chciałem zerknąć wasze staty ale takich ników jest od groma i nie wiekm który
to z was w obu przypadkach a na marginesie ja mam : Scaler_Pl

Copperhead to moja myszka, nie nick :P. Nick mam cmq, taki jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to wiele wyjaśnia ale tak czy siak niku: cmq nie ma w statach tak jak byś nigdy nie grał na planszach ze statami dziwne. Nawet na podrubie ma sie staty albo masz tymczasowo zmieniony nik albo w opcji game nie masz wpisanego niku i hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:18, Renchar napisał:

Copperhead, Yahoo chciałem zerknąć wasze staty ale takich ników jest od groma i nie wiekm który
to z was w obu przypadkach a na marginesie ja mam : Scaler_Pl


}TCP{Meledictum.T32 jakby ktoś pytał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować