Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2008 o 20:54, Robak 007 napisał:

Pocinam teraz w demo Unreal Tournament 2k4 i nieługo zamierzam kupić zantologię, ponieważ
bardzo, bardzo mi sie gra psodobała ;) I mam teraz do was takie lamerskie pytanie ;P
Jak się używa teleportu? Z góry dzięki.


Jeżeli chodzi ci o tą broń,to strzelasz z niej lewym przyciskiem myszy,wylatuje pocisk,wtedy w odpowiednim momencie gdy chcesz użyć teleportu wciskasz prawy i teleportuje cię w miejsce gdzie leci lub poleciał pocisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:25, Maxtreme napisał:

Jeżeli chodzi ci o tą broń,to strzelasz z niej lewym przyciskiem myszy,wylatuje pocisk,wtedy
w odpowiednim momencie gdy chcesz użyć teleportu wciskasz prawy i teleportuje cię w miejsce
gdzie leci lub poleciał pocisk.

Spoko, dzięki. Mam jeszcze jedno glupie pytanie. Czym jest walldodging? Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:00, dominikańczyk napisał:

Hej, co myślicie: kupić sobie Unreala? Gra ktoś w to na gram.pl? Bo nie wiem co mam robić...

Kupuj, nie wachaj się ;p Unreal, a szczególnie Unreal Tournament (oczywiście mowa o wszystkich częściach) jest jedną z najlepszych serii FPS''ów A czy ktoś gra? Mnóstwo osób. Z gram.pl pewnie też sporo (chociażby ja), tylko nie wypowiadają się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:03, Robak 007 napisał:

Kupuj, nie wachaj się ;p Unreal, a szczególnie Unreal Tournament (oczywiście mowa o wszystkich
częściach) jest jedną z najlepszych serii FPS''ów A czy ktoś gra? Mnóstwo osób. Z gram.pl
pewnie też sporo (chociażby ja), tylko nie wypowiadają się w tym temacie.

A może kupię? :P. Chcę kupić grę w którą będą grali jacyś ludzie na gram.pl... Tak jest zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:10, dominikańczyk napisał:

A może kupię? :P. Chcę kupić grę w którą będą grali jacyś ludzie na gram.pl... Tak jest
zawsze raźniej :)

Kupuj, nie wachaj się, jak już mówiłem ;) Oprócz Unreal''a możesz kupić np. F.E.A.R. W niego również gra sporo ludzi z gram.pl a teraz kosztuje 2 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w empiku i już trzymałem w dłoni Unreala Antologię ... ale jednak się rozmyśliłem z niewiadomych mi przyczyn. Zawsze byłem napalony na UT2004 i na UT ale na dobrą sprawę, jednak pozostanę wierny CS`owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:16, dominikańczyk napisał:

Już prawie się nie waham :P Jeżeli się nie rozmyśle to na 100% kupię ;)

No i dobrze ^^ Jeszcze taka informacja: jeżeli wcześniej nie grałeś w UT2K4, to zawsze możesz ściągnąć jego demo, które oferuje sporo odbrej zabawy. Oczywiście możesz w nim pograć z innymi ludźmi posiadającymi demo przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:20, Robak 007 napisał:

No i dobrze ^^ Jeszcze taka informacja: jeżeli wcześniej nie grałeś w UT2K4, to zawsze
możesz ściągnąć jego demo, które oferuje sporo odbrej zabawy. Oczywiście możesz w nim
pograć z innymi ludźmi posiadającymi demo przez neta.

Demo się pobiera ;) O ile neostrada się nie wyłączy to niedługo sobie przetestuję tą gierę :P Mam nadzieje że będzie dobra i będę mógł bez stresu kupić antologię i przejść do fulla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:47, dominikańczyk napisał:

Demo się pobiera ;) O ile neostrada się nie wyłączy to niedługo sobie przetestuję tą
gierę :P Mam nadzieje że będzie dobra i będę mógł bez stresu kupić antologię i przejść
do fulla :D

Fajnie, mam nadzieję, że ci sie spodoba ;) Może nieługo spotkamy się na jakimś serwie w pełnej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:56, dominikańczyk napisał:

Ta jasne :P Pod koniec pobieranie mi się wyłączyło... Pzdr. 4 Neo ;*

^^ Jak dobrze, że ja nie posiadam neostrady ;p Ale pobieraj, nie zniechęcaj się. Warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:57, Robak 007 napisał:

^^ Jak dobrze, że ja nie posiadam neostrady ;p Ale pobieraj, nie zniechęcaj się. Warto
;)

Może jurto? Bo dziś raczej nie... Chociaż kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 16:11, dominikańczyk napisał:

> ^^ Jak dobrze, że ja nie posiadam neostrady ;p Ale pobieraj, nie zniechęcaj się.
Warto
> ;)
Może jurto? Bo dziś raczej nie... Chociaż kto wie?

Wczoraj z kumplem odkryłem, że chociaz ja mam pełną wersję mogę z nim grać, chociaż on narazie ma demo. Więc jak ściągniesz demo, to możemy jakoś razem zgrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Grałem w demo, spodobało mnie się. Mimo, że wolę Quake 3 Arena to poleca Antologię Unreal, bo teraz, za tak małą cenę aż grzech nie kupić jak kogoś ciągnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długim pobieraniu (od 20 do 23... masakra) mogę już sobie zagrać... Właściwie to nie mogę bo nie chce mnie połączyć z servami :/ pisze "connection failed" czy coś takiego... Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:16, dominikańczyk napisał:

Po długim pobieraniu (od 20 do 23... masakra) mogę już sobie zagrać... Właściwie to nie
mogę bo nie chce mnie połączyć z servami :/ pisze "connection failed" czy coś takiego...
Co mam zrobić?

W settings w zakładce Game masz wybór połączenia. Domyślnym jest Cable/ADSL, więc może musisz zmienić. Mam nadzieję, że pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 15:10, Robak 007 napisał:

W settings w zakładce Game masz wybór połączenia. Domyślnym jest Cable/ADSL, więc może
musisz zmienić. Mam nadzieję, że pomogę ;)

Próbowałem, ale efektów nie ma :/ no cóż. Spróbuje ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować