Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

UWAGA UWAGA !!!

Jeśli uważasz się za mocnego gracza i szukasz wyzwań z najwyższej półki to zapraszam na ten server

80.69.87.240 Port: 7777

Tu grają najlepsi z tych najlepszych z najlepszych.

Wartość skilla jest na poziomie olimpijskim.

Powodzenia :) GL&HF - Good Luck and Have Fun.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tj. w temacie; czy ktoś w to jeszcze gra? Kupiłem sobie ostatnio antologię Unreala, wraz z UT 2004 i właśnie nie wiem czy ją instalować, boję się trochę o partnerów do rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:14, PJ_MW napisał:

No właśnie tj. w temacie; czy ktoś w to jeszcze gra? Kupiłem sobie ostatnio antologię
Unreala, wraz z UT 2004 i właśnie nie wiem czy ją instalować, boję się trochę o partnerów
do rozgrywki...

Nie martw się o partnerów, jest mnóstwo pełnych serwerów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś podać namiary na działające strony z modami/mapami etc. do UT2k4? Prawie wszystko, co wynajduję jest martwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam szybkiej, dynamicznej sieciowej strzelanki. Grałem niegdyś w Quake 3 i Red Faction. Czy Unreal Torurnament 2004 będzie dla mnie odpowiednim wyborem?

Aha, chciałbym jeszcze żeby gra chodziła mi płynnie. Mój komputer to laptop z 3 gb RAM, kartą grafiki 512 MB i jakimś dwurdzeniowym prockiem.

PS. Czy pozostałe gry z kolekcji UNREAL Antologia są godne polecenia jako singleplayer? Chodzi mi o ten zestaw z Extra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 16:01, Wakizashi napisał:

Szukam szybkiej, dynamicznej sieciowej strzelanki. Grałem niegdyś w Quake 3 i Red Faction.
Czy Unreal Torurnament 2004 będzie dla mnie odpowiednim wyborem?

Aha, chciałbym jeszcze żeby gra chodziła mi płynnie. Mój komputer to laptop z 3 gb RAM,
kartą grafiki 512 MB i jakimś dwurdzeniowym prockiem.

PS. Czy pozostałe gry z kolekcji UNREAL Antologia są godne polecenia jako singleplayer?
Chodzi mi o ten zestaw z Extra Klasyki.

Do singla to jedynie pierwsza cześć i unreal 2 awaking z czego ta pierwsza jest bardzo fajna. UT 2004 jest bardzo szybkie i jak jesteś fanem queakea to cię w pełni zadowoli ;) Chodzić będzie płynnie na max , raczej , nie ma co się martwić , ja grałem w to na średnich ustawieniach na jednojajowcu z 1gb ramu i słabą kartą , co nie oznacza , ze grafika jest słaba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 16:01, Wakizashi napisał:

Czy Unreal Torurnament 2004 będzie dla mnie odpowiednim wyborem?


Oj tak, polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego kojarzę, to wystarczy kliknąć dwa razy na ten plik by wypakować go do głównego folderu gry.
Nie wiem czy zadziała na niego próba otworzenia winrarem, więc ewentualnie gdy nie da rady, poszukaj unpackera dla UT2004 i nim wypakuj pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 11:41, Growin napisał:

Ktoś mógłby podesłać instrukcję instalowania modyfikacji do tej gry? Co zrobić z plikiem
.ut4mod?


Jak się nie boisz grzebać w windowsowym rejestrze:
http://forums.blackcatgames.com/archive/index.php/t-4042.html
W przeciwnym wypadku zdaj się na automat:
http://wiki.beyondunreal.com/Legacy:UT2Kx_Regcheck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat troche zapomniany, ale cos, lepszego nie znalazlem.
Gra w to ktos jeszcze na sieci? Bo szczerze powiedziawszy nie wiem czy oplaca mi sie to instalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować