Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2006 o 10:08, Harmegidon napisał:

Ten temat założyłem w celu poszukiwań graczy abyśmy się zjednoczyli i wspólnie zagrali(tylko
Polacacy),
"przez adres IP". Jeżeli jesteście chętni to zapraszam, bo z amerykanami(głównie) ma FunZonerze
to mi się już znudziło grać, dlatego chcę z Polakami i jeszcze przy tym używając głosu swojego
a nie nudnych wbudowanych komend głosowych.

Jeżeli chcecie poznać mój nick w UT2004 który nigdy nie zmieniam, to proponuję obejrzeć zdjęcie.

NIE MA LEPRZEJ STRZELANKI "ZABIJ LUB ZOSTAŃ ZABITY"
KOLESIE TYLKO MÓWIĘ WAM TU NIE MA KAMPOWANIA BO ŹLE NA TYM WYJDZIECIE- nie jak w tym do kichy
Counte"rze.

gralem w to dawno temu... teraz raczej nie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was gra jeszcze (lub grał) w pierwszą część UT? Kiedyś, jak jeszcze nie miałem neta, zagrywałem się w singla, ale może niedługo wrócę do tej gry, żeby popykać trochę w multi. Napiszcie, czy podoba się wam ta gra, jaka jest wasza ulubiona broń, mapa i tryb gry. Moje ulubione bronie to karabin laserowy (ten strzelający zielonymi kulkami, sorry, ale nazwa wyleciała mi z pamięci:), rakietnica i (jakże by inaczej) Redeemer. Moja ulubiona mapa to Morpheus (3 wieże w kosmosie), a ulubiony tryb gry to Team Deatchmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:48, diablolod napisał:

qrde nie moge zamowic w lemie:/

To zamów sobie w wirtusie albo poszukaj w sklepcah, np. w Rzeszowskim Media Markcie jest tych gier bardzo dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:48, diablolod napisał:

qrde nie moge zamowic w lemie:/


w krakowie powinien jeszcze być zarówno w empiku jak i w mediamarkcie... jeżeli w jakimś mediamarkcie w polsce jest to możesz w najbliższym mediamarkcie poprosić żeby sprowadzili jedną kopię dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:29, KHRoN napisał:

> qrde nie moge zamowic w lemie:/

w krakowie powinien jeszcze być zarówno w empiku jak i w mediamarkcie... jeżeli w jakimś mediamarkcie
w polsce jest to możesz w najbliższym mediamarkcie poprosić żeby sprowadzili jedną kopię dla
ciebie :)


musze se w epiku zamowic ale ani w lemie jush tego nie ma ani na stronie empicu nie maja jush w magazynach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:57, diablolod napisał:

musze se w epiku zamowic ale ani w lemie jush tego nie ma ani na stronie empicu nie maja jush
w magazynach:/


a to nie CDP był w dystrybutorem UT2k4? :) znaczy LEM oczywiście na początku był, ale potem CDP... co do magazynów to nie wiem, ale przed wakacjami UT2k3 DVD było po prostu na półce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:04, KHRoN napisał:

UT2k3 DVD było po prostu na półce ;]


UT2k4 oczywiście :) sprawdź nie na stronie, tylko osobiście, w punkcie obsługi klienta w empiku - każ sobie to dokładnie sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:04, KHRoN napisał:

> musze se w epiku zamowic ale ani w lemie jush tego nie ma ani na stronie empicu nie maja
jush
> w magazynach:/

a to nie CDP był w dystrybutorem UT2k4? :) znaczy LEM oczywiście na początku był, ale potem
CDP... co do magazynów to nie wiem, ale przed wakacjami UT2k3 DVD było po prostu na półce ;]


no tutaj wpisuje unreal i nei znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:05, diablolod napisał:

no tutaj wpisuje unreal i nei znajduje


po przesiadce z platformy CDP.nfo na gram.pl mało co w ogóle zostało... starego forum w ogóle nie ma, a zamiast zostawiać "historyczne" gry w katalogu, to katalog jest jeszcze "na żywo" czyszczony... -_-''

ale był był :) nawet rok temu były zapisy na wersję DVD, bo na pierwszy rzut było tylko 100 sztuk :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:11, KHRoN napisał:

> no tutaj wpisuje unreal i nei znajduje

po przesiadce z platformy CDP.nfo na gram.pl mało co w ogóle zostało... starego forum w ogóle
nie ma, a zamiast zostawiać "historyczne" gry w katalogu, to katalog jest jeszcze "na żywo"
czyszczony... -_-''

ale był był :) nawet rok temu były zapisy na wersję DVD, bo na pierwszy rzut było tylko 100
sztuk :d


to jak moge to zamowic:/
chcialem razem z gothickiem 3 amowic bo za wysylke nie strace i wplnow uzyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:14, diablolod napisał:

to jak moge to zamowic:/


w empiku/mediamarkcie - poproś o sprowadzenie z innego sklepu, w którymś empiku/mediamarkcie w polsce na 100% jeszcze jest, a jak jest to ci sprowadzą z tamtego za free :)

Dnia 20.09.2006 o 15:14, diablolod napisał:

chcialem razem z gothickiem 3 amowic bo za wysylke nie strace i wplnow uzyje ;)


jak nie ma w sklepie.gram.pl to nie jesteś w stanie zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:22, KHRoN napisał:

> to jak moge to zamowic:/

w empiku/mediamarkcie - poproś o sprowadzenie z innego sklepu, w którymś empiku/mediamarkcie
w polsce na 100% jeszcze jest, a jak jest to ci sprowadzą z tamtego za free :)

> chcialem razem z gothickiem 3 amowic bo za wysylke nie strace i wplnow uzyje ;)

jak nie ma w sklepie.gram.pl to nie jesteś w stanie zamówić...

o qrde:/
no musze w empiku sprobowac... moze dadza za 20 zl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:40, diablolod napisał:

no musze w empiku sprobowac... moze dadza za 20 zl ;p


60 albo 80zło, nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować