Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Ano, kiedy gramy? Ja w weekend na pewno będę zajęty (event w Guild Wars, wybaczcie :P), mogę grać jeszcze dziś - w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 08:49, TetraGramaton napisał:

Bo ja nie gram w ONS''a ;]. A z tego co wiem to gracze pro powstają tylko na rozgrywkach dm
duel bądź dm team ;].

A myślisz że jak wczoraj z Deejayem graliśmy i z paroma kumplami najpierw Duele a potem wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 08:52, Cmq napisał:

Ano, kiedy gramy? Ja w weekend na pewno będę zajęty (event w Guild Wars, wybaczcie :P), mogę
grać jeszcze dziś - w piątek.


Dzisiaj na pewno będzie gra oczywiście najpierw odbiorę świadectwo i z kumplem omówię o której i na GG dam wam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 08:57, Renchar napisał:

/.../

A ile osób się wczoraj zebrało? W razie czego chętnie bym pograł w ons, ew. as - ale do tego trzeba większą ilość ludzi. Choć zwykła sieczka w dm też jest ciekawa. I jeszcze jedno - na jakich mapkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wczoraj graliśmy na idomie w duele potem była nankin często też jest Deck. Tam plansze jakie lubisz możesz podać to też sę wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 08:57, Renchar napisał:

Dzisiaj na pewno będzie gra oczywiście najpierw odbiorę świadectwo i z kumplem omówię o której
i na GG dam wam znać ;)

Tylko jest problem... Ja do 22 pracuję... :( Jak o tej porze bedziecie jeszcze się zabijać to dołączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 09:00, Cmq napisał:

> /.../
A ile osób się wczoraj zebrało? W razie czego chętnie bym pograł w ons, ew. as - ale do tego
trzeba większą ilość ludzi. Choć zwykła sieczka w dm też jest ciekawa. I jeszcze jedno - na
jakich mapkach?


Ons i As moje dwa ulubione tryby !!:)(ale ostatnio gram tylko as :( bo mam za duzy ping na ons)
dm jest ciekawy ale nie jak tdm (zwłaszcza kiedy grało sie poł roku temu serwer 50 na 50 do 1000 na dm-rankin lagi jak dibli no ale za to strefa wojny :)!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat nieco zapomniany został. No to co, zbieramy się jeszcze raz na małe grańsko? Chętnie bym znowu sfragował spamujących shock combo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:41, Cmq napisał:

Temat nieco zapomniany został. No to co, zbieramy się jeszcze raz na małe grańsko? Chętnie
bym znowu sfragował spamujących shock combo :P.

Ja ostatnio odinstalowałem bo miejsca na dysku potrzebuję, także ja narazie odpadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:41, Cmq napisał:

Chętnie bym znowu sfragował spamujących shock combo :P.

To już jest przesada co Ty tu wypisujesz. Shock combo to symbol serii, który nigdy nie umrze! (Ale ok, Tobie pewnie chodzi o Hellbenderki, które i tak można obejść, kiedy AVRiL''e są blokowane combami; to nie moja sprawa, pluję na ONS :F.) Chętnie Ci pokażę co można robić na Decku to zdzikniesz, tylko odeś..., a nieważne :p. UT 2k4 znów mam niesprawne i nie wiem z jakiej przyczyny, nie reinstalowałem OS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:25, Pawlo09 napisał:

Grałem w tą wersje kiedyś u kolegi bardzo mi sie podobała ale poczekamy na nowego Unreal w
to napewno zagram

Racja. Jeśli chodzi o mnie, od razu wplotę się w polską scenę UT3 i będę często grywał, a jakżeby inaczej - na poziomie :D. Zdaje się, iż UT2k4 ludziom już się przejadło jak odgrzewane co dzień schabowe. Naprawdę czasem jakoś już mnie odrzuca od -wciąż najnowszego- UTka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:29, Lord FANat1c napisał:

Zdaje się, iż UT2k4 ludziom już się przejadło jak odgrzewane co dzień
schabowe. Naprawdę czasem jakoś już mnie odrzuca od -wciąż najnowszego- UTka.

ee tam.. najwytrwalszym sie nigdy nie znudzi... ja w daiblo II gram od 2000 gram i mi się nie nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować