Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 18:54, Deejay napisał:

> Ja nie gram bo DVD mi padl i nie mam jak zainstalowac :(!!
To sobie zrzuć instalkę u kumpla na dysk :)

wole nie ryzykowac :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:35, Numenpl napisał:

> > Ja nie gram bo DVD mi padl i nie mam jak zainstalowac :(!!
> To sobie zrzuć instalkę u kumpla na dysk :)
wole nie ryzykowac :)!!

Żadne ryzyko. Podpinasz dysk, robisz kopię i u siebie już instalujesz. Ważne byś zainstalował u siebie, bo musisz mieć oryginalne wpisy w rejestrze żeby system widział program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:40, Lord FANat1c napisał:

Epic banuje na master serverze za granie po necie na dwóch takich samych kopiach UT2k4.


Nie tyle kopiach co cd keyach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:40, Lord FANat1c napisał:

Epic banuje na master serverze za granie po necie na dwóch takich samych kopiach UT2k4.

ehh.. nie rozumiesz... Numenpl ma iść do kumpla z dyskiem, zrobić sobie u niego obraz płyty, wrzucic go na swój dysk i zainstalować z tego obrazu grę na swoim kompie, urzywając swojego unikalnego cd-keya. Nikt nie powiedział nic o tym, że jego kumpel też ma urzywac tego samego seriala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:33, Renchar napisał:

Tydzień nie grałem to szmat czasu muszę to nadrobić
:)

wy to jesteście maniacy... ;] Ja tak nie mogę non stop w to samo grać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:04, Deejay napisał:

> Tydzień nie grałem to szmat czasu muszę to nadrobić
> :)
wy to jesteście maniacy... ;] Ja tak nie mogę non stop w to samo grać :]



No nie non stop dziennie ze 3godz się gra. Jeszcze do tego kumpel znalazł serw gdzie grają goście sponsorowani przez firmy. Zawsze wiedza gdzie sie odnowisz jeszcze nie wyjdziesz za ściany a już leci do ciebie rakietka lub combo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:22, Renchar napisał:

No nie non stop dziennie ze 3godz się gra. Jeszcze do tego kumpel znalazł serw gdzie grają
goście sponsorowani przez firmy. Zawsze wiedza gdzie sie odnowisz jeszcze nie wyjdziesz za
ściany a już leci do ciebie rakietka lub combo .

ooo to daj nazwę tego serwera :) poobserwuje sobie , może czegoś sie naucze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:22, Renchar napisał:

No nie non stop dziennie ze 3godz się gra. Jeszcze do tego kumpel znalazł serw gdzie grają
goście sponsorowani przez firmy. Zawsze wiedza gdzie sie odnowisz jeszcze nie wyjdziesz za
ściany a już leci do ciebie rakietka lub combo .

WoW!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111oneoneoneone111111111

A tak na serio - daruj, koleś. Wiadomo, że aż takich numerów nikt nie wyczynia. A jeśli oni grają naprawdę tak dobrze, to czemu jeszcze nigdy o nich nie słyszałem? A powinienem, bo nawet najlepsi gracze nie widzą przez ściany. Może po prostu ich super-zdolności to wallhack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:46, Deejay napisał:

ooo to daj nazwę tego serwera :) poobserwuje sobie , może czegoś sie naucze :D

samym obserwowaniem sie niczego nie nauczysz !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAk tak Stary Unreal moze i w to nie gram ale gre posiadam tak samo jak 2007 musze powiedziec ze 2004 bylo lepsze poniewaz przzywalo sie to 1 raz :D a tak to do tej gry mnie zabardzo nie ciagnie jak juz z takich kosmicznych mam wybierac to wole halo 2 i 3!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:50, Cmq napisał:

> No nie non stop dziennie ze 3godz się gra. Jeszcze do tego kumpel znalazł serw gdzie grają

> goście sponsorowani przez firmy. Zawsze wiedza gdzie sie odnowisz jeszcze nie wyjdziesz
za
> ściany a już leci do ciebie rakietka lub combo .
WoW!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111oneoneoneone111111111

A tak na serio - daruj, koleś. Wiadomo, że aż takich numerów nikt nie wyczynia. A jeśli oni
grają naprawdę tak dobrze, to czemu jeszcze nigdy o nich nie słyszałem? A powinienem, bo nawet
najlepsi gracze nie widzą przez ściany. Może po prostu ich super-zdolności to wallhack?



Ta nie znasz gościa o nazwie fatality , III i innych z takiej paczki jak grasz w UT z kilka lat wiesz gdzie koleś się może narodzić a oni mają wkute wszystko na pamięć potem jest tylko wyczucie czasu czy idzie normalnie czy idzie do przodu z doga przeważnie zawsze się doguje to oni wiedza ile czasu odczekać by walnąć kombo.

Po drugie jak ustawisz dźwięk bardzo głośno słychać jest kolesi gdzie się znajdują jak biegniesz i też wiadomo gdzie walić.
Ja gram pięć miesięcy i na Rankinie wiem gdzie kto się może narodzić wyczuwam pierwsze 4 bo następne jest albo odnowienie na dole lub na górze a gorsze jest już wyczucie która drogą przejdzie choć udaje mi się czasem dobrze wyczaić ale i tak do tamtych gości nie mam co startować bo by mnie zmietli.

Deejay robiłem dziś reinstalke systemu i wszystko muszę od nowa instalować jutro podam ip serwa Trzydzieści osób może być na specu a gra się 1 na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:48, Renchar napisał:

/.../

Tja, 1on1 i koleś wyczuwa gdzie jego przeciwnik się odrodzi - w końcu do wyboru ma zaledwie kilkanaście miejsc (na mniejszych mapach). Sorry, to nie wallhack - to telepatia. Dog = dodge? Co Ci ten biedny pies (dog) zrobił? A dźwięki oczywiście można usłyszeć, ale z telepatycznym wyszukiwaniem respa przeciwnika ma to tyle wspólnego, co ja z baletem. Czyli nic. Aha, współczuję pięciu miesięcy na Rankinie. Mi by się jedna mapa znudziła przez taki czas :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie gram na rankinie ale w necie praktycznie na tej planszy wszyscy grają i trzeba sie dostosować. A respowny wcale nie są losowane niby są ale co z tego jeżeli komp ciągle wstawia w te same miejsca to co za problem jest wykuć się na pamięć.

Nie da sie przez Ip wejść na ten serw musicie sobie nazwę znaleźć o tą : mokum-x 1on1 na Dm z rana serw jest zamknięty więc radze szukać tak po 20


Miro3 ja mam RaptorSinklerRex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj bzdury tu panowie gadacie. Mapy są zwykle podzielone na co najmniej dwie strefy o różnych nazwach. Kiedy przeciwnik zostanie sfragowany respi się, nie w strefie w której aktualnie się znajdujesz (został uprzednio sfragowany), ale w całkiem innej, zwykle nie widzisz jego poświatki po respie. Trzeba więc trochę podejść i właśnie sztuką jest to podchodzenie, czy posłanie RL-ek w korytarz strefy, w której przewidywalnie się zrespił. Poza tym jak serwer nie włączonego autorespa, można odczekać kilka sekund po dedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*ma nie włączonego autorespa - sry sa pomyłkę i za dubla.

Dodam jeszcze od siebie, że nie warto zrzucać wszystkiego na ''czity'', ''łalhaki'' i inny spam. Zawsze możesz grać na serwerach z jakimś AntiTCC, czy cuś tam (choć i one zawodzą, wiem i boleśnie się o tym przekonałem), albo po prostu z botami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, z tego co wiem to sekwencyjny respawn wyszedł z użycia po kwaku pierwszym :/
Co do podzielenia na strefy, faktycznie jest i można to wykorzystać, ale co do walenia combo na każdy możliwy resp nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować