Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Bot nie oda tego co żywa osoba na wysokim poziomie bot jak ma Flaka leci do nas jak głupi i wali. Ja gram na jednym serwie gdzie nie ma AntiTCC ten serw zwie się TDM central Europe. Najgorsze jest jak w jednym teamie są goście co tylko walą z Flaka i nida rady uciec takim łajzą a jeszcze się cieszą że zdobyli flak monkeya no żenada zebrać takie coś. Jak ktoś nie umie korzystać z LG, lub socka tylko flaka na okrągło to nie gracz tylko łajza podwórkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 14:50, M1k3 napisał:

Taa, z tego co wiem to sekwencyjny respawn wyszedł z użycia po kwaku pierwszym :/
Co do podzielenia na strefy, faktycznie jest i można to wykorzystać, ale co do walenia combo
na każdy możliwy resp nie uwierzę.


Kto mówił że na każdy mówiłem że walą comba ale to jak koleś respownuje się w miejscach gdzie mogą walnąć bo jak ktoś narodzi się w najdalszym końcu planszy to jak to zrobić. Ostatnio na Mokunie był gościu który żeby natychmiast zbliżyć się do gościa używał shielda tamten nie wiedział co sie dzieje był z kilkanaście metrów od niego a tu wylatuje w mgnienu oka i mu z rakietki hehe to było pieknie wykonane :)

Wo gule byliście raz na tym serwie ktoś po 21-22 wchodził tam z choć raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:48, TetraGramaton napisał:

Ej a ten serv to z UTComp''em jest ??

Ta teraz nie gra się inaczej w duelach. Jeszcze grają że trzeba broń bindować ktoś bierze i kicha broni niema pojawia się po 30s bodajże ale sam nie wiem dokładnie po ilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 20:38, Renchar napisał:

Ta teraz nie gra się inaczej w duelach. Jeszcze grają że trzeba broń bindować ktoś bierze i
kicha broni niema pojawia się po 30s bodajże ale sam nie wiem dokładnie po ilu.


Może jest wyłączony Weapons stay po prostu, a nie jakieś ''bindy''. Bindy to ja mam po całym klawikordzie wepchane, a na myszce dodatkowo makra do gry w UT2004. Ale do rzeczy. Renchar nie mogę znaleźć tego serka, weź zarzuć jakimś ipekiem. W TDM widziałem tylko niejaki TDM-Publicserver (ut2004://195.4.105.139:7777), zdaje się, że to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest w Detchmatch nie Team DM nazwa serwa to MOKUM-X__1on1_SERVER_(NL)_[UTAN]

A co do tych bindów to mi już walą się te wszystkie nazwy i przytaczam takie które wydają mi się dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sprawdziłem ten serek jako tak. Ping miałem 52, bez lagów, więc jest nawet dobrze. Faktycznie włączony jest ForceRespawn, co jest normalką na większości serwerów, więc nie ma możliwości odczekania gdyby rzeczywiście te RL i combosy na respa Ci puszczali. Jest AntiTCC, UTComp 1.7a, co i tak guzik daje (polecam: http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=34316). Wiem to nie UT2004, a UT, ale to jego też dotyczy :/. Fajnie zaś, że są ciekawe mapki FE i nówka 1on1-Aerowalk, tą szczególnie wszystkim polecam :). Pogram tam jeszcze kiedyś, albo pospecuje (24 sloty na speca <sic>!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:22, Renchar napisał:

Jeszcze do tego kumpel znalazł serw gdzie grają
goście sponsorowani przez firmy. Zawsze wiedza gdzie sie odnowisz jeszcze nie wyjdziesz za
ściany a już leci do ciebie rakietka lub combo .


Wysoce nieprawdopodobne, zważywszy na to, że żaden z liczących się sponsorowanych klanów nie ma już dywizji UT2004, a to z tego prostego powodu, że ta gra nie jest już używana jako plaftorma na ŻADNYM turnieju (ESWC / WCG / CPL).

A klany ''sponsorowane'' przez wujka, który ma sklep komputerowy nawet nie są warte komentarza. (nota bene była taka akcja na polskiej scenie UT - chłopaczek miał dzianego wujka, który prowadził firmę, załatwił kolegom z klanu najnowsze wówczas GeForce''y i byli "sponsorowani". Kozaki jak ta lala.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy da się tą grę jakoś zdobyć (tzn. kupić), ale osobno, bo MARNY jak dla mnie U2, a Unreal Tournament (the best :)) już posiadam... Jedyne nie wiem czy tam jest np. UT2003 i Unreal w tym packu po 100 złotych... Ale to nieważne, bo mnie właśnie UT2004 interesuje, zawsze jakoś chciałem kupić i jakiś RPG wpadał w ręce szybciej niż o nim pomyślałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xaos To że goście są sponsorowani to kolega mi mówił i po prostu podałem to na forumek jak sie coś wie trzeba mówić najwyrzej poprawią jak co.

Lord FANat1c mówisz że miałeś ping 52 to sporo i też słyszałem że AntiTCC da się obejść ale zwykły noobek tego nie obejdzie.

Wayzin ciężko teraz znaleźć UT 2004 z tym pakiem nie ma problemu ale z tym samym już ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dużo, ale to w końcu holenderski serwer i w dodatku zapchany kilkoma innymi plikami. A co do tego weapons stay - nie widzę problemu - tajmujesz tak, jak przy zdrówku (28 sek ~~pół minuty).

>Wayzin jak wyszła Antologia (ten pack, o którym mówisz) szybko wycofano ze sklepów UT2004, który wówczas kosztował ok.5 dyszek. IMO warto dopłacić te 20 zeta i masz wszystko, prócz UT2k3, a i do UT2k4 nie musisz już pobierać dość istotnego, jeśli chcesz grać po necie, Mega Bonus Packa 2 wraz z patchem 3369 (do tego za 50 zeta była to konieczność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:09, Wayzin napisał:

A ja mam takie pytanie: Czy da się tą grę jakoś zdobyć (tzn. kupić), ale osobno, bo MARNY jak
dla mnie U2, a Unreal Tournament (the best :)) już posiadam... Jedyne nie wiem czy tam jest
np. UT2003 i Unreal w tym packu po 100 złotych... Ale to nieważne, bo mnie właśnie UT2004 interesuje,
zawsze jakoś chciałem kupić i jakiś RPG wpadał w ręce szybciej niż o nim pomyślałem ;D


Ja swojego kupiłem ponad rok temu w Empiku. Poszukaj może jeszcze sie jakiś uchował.

Jak ktoś nie ma jeszcze Unreala w ogóle to jest Antologia:
http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=10301
(Unreal, UT, Unreal2 i UT2004)

Gdyby nie to, że mam już UT2004 to bym kupił w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:56, Renchar napisał:

A co do tych bindów to mi już w................

A no właśnie co to są te całe BINDY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 19:21, TetraGramaton napisał:

A no właśnie co to są te całe BINDY ?

Przypisane na przyciskach konfigurowalnych (myszy, klawikorda, joya, czy czego tam jeszcze chcecie) jakiegoś działania w grze, w celu ułatwienia sobie dostępu.
Przykład binda w UT2k4:
F11=MusicMenu

Makrami nazywamy ciąg poleceń podbindowanych na jeden klawisz.
Przykład makra w UT2k4:
klawisz=switchweapon 1 | altfire | onrelease switchtobestweapon
co spowoduje wyciągnięcie Shield Guna na altfire, po czym zmieniony zostanie na najlepszą posiadaną broń.
Można zrobić bardzo fajne kombinacje, a możliwości są wręcz nie skończone. Warto popróbować :p, często dobrze pokombinowane bindy mogą znacząco pomóc w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:04, Lord FANat1c napisał:

> A no właśnie co to są te całe BINDY ?
Przypisane na przyciskach konfigurowalnych (myszy, klawikorda, joya, czy czego tam jeszcze
chcecie) jakiegoś działania w grze, w celu ułatwienia sobie dostępu.
Przykład binda w UT2k4:
F11=MusicMenu

Makrami nazywamy ciąg poleceń podbindowanych na jeden klawisz.
Przykład makra w UT2k4:
klawisz=switchweapon 1 | altfire | onrelease switchtobestweapon
co spowoduje wyciągnięcie Shield Guna na altfire, po czym zmieniony zostanie na najlepszą posiadaną
broń.
Można zrobić bardzo fajne kombinacje, a możliwości są wręcz nie skończone. Warto popróbować
:p, często dobrze pokombinowane bindy mogą znacząco pomóc w grze.


Zamiast switchtobestweapon można dać switchtolastweapon i w tedy zmienia się na ostatnio używaną broń

20070721014524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować