Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 15:08, Miro3 napisał:

> A tak z zupełnej ciekawości - do jakiego klanu należysz?

Digital Egregius, tag: »D]i[E«
a z jakim nikiem grasz? też Robak 007?

Spoko, a gram z nickiem Robak. 007 doszło głównie dlatego, że konto o nazwie Robak było już zarejesteowane ;p A ty, z jakim nickiem grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:57, Miro3 napisał:

Prędkość - 512 całkowicie wystarczy,

Teeee... To se nie pogram, bo mam wolniejszy :/ No cóż... Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj z kumplem w UT2K4 na serwerze Onslaught - FairGamers 2 (nawiasem mówiąc b. dobry serv, mam go w favsach ;)) i zauważyliśmy, ze nasze postacie mają czapeczki świętego mikołaja. Pierwszy screen przedstawia postać mojego kumpla, a drugi moją. Czy to tylko na tym serwerze jest taki świąteczny dodatek, czy na wszystkich?

20081204160347

20081204160524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:05, Robak 007 napisał:

Grałem dzisiaj z kumplem w UT2K4 na serwerze Onslaught - FairGamers 2 (nawiasem mówiąc
b. dobry serv, mam go w favsach ;)) i zauważyliśmy, ze nasze postacie mają czapeczki
świętego mikołaja. Pierwszy screen przedstawia postać mojego kumpla, a drugi moją. Czy
to tylko na tym serwerze jest taki świąteczny dodatek, czy na wszystkich?


Na 100% na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:08, Ecko09 napisał:

Na 100% na wszystkich.

A skąd ta pewność, jeżeli można sie spytać?
Sprawdziłem. Nie na wszystkich. Wszedłem na trzy inne serwery, i na żadnym postacie nie noszą czapek Świętego Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:19, Robak 007 napisał:

> Na 100% na wszystkich.
A skąd ta pewność, jeżeli można sie spytać?
Sprawdziłem. Nie na wszystkich. Wszedłem na trzy inne serwery, i na żadnym postacie nie
noszą czapek Świętego Mikołaja.


Może to był jakiś mutator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:26, Ecko09 napisał:

Może to był jakiś mutator?

Albo mutator, albo dodatek (coś jak fanowskie mapy na serwerach) dodany przez admina. Ale ogólnie bardzo fajnie pomyślane z tymi czapeczkami. Taki Świąteczny nastrój wprowadzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy w tej antologi unreal są jakieś tryby dla jednego gracza czy tylko same multi? W jakich częściach jest single? I czy w ogóle na serwerach jest dużo ludzi? Za taką cenę tyle gier, wydaje mi się że się opłaca ale chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:28, xD ominik napisał:

Ja mam pytanie czy w tej antologi unreal są jakieś tryby dla jednego gracza czy tylko
same multi? W jakich częściach jest single? I czy w ogóle na serwerach jest dużo ludzi?
Za taką cenę tyle gier, wydaje mi się że się opłaca ale chcę się upewnić.


W pojedynkę możesz grać w każdego Unreala(pierwszy Unreal miażdży klimatem) A przez sieć najwięcej osób gra w UT2004. Unreal Antologia to świetny zestaw :) Bierz w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:28, xD ominik napisał:

Ja mam pytanie czy w tej antologi unreal są jakieś tryby dla jednego gracza czy tylko
same multi? W jakich częściach jest single? I czy w ogóle na serwerach jest dużo ludzi?
Za taką cenę tyle gier, wydaje mi się że się opłaca ale chcę się upewnić.


Rzeczywiście co do singla to polecam pierwszego Unreala wraz z dodatkiem, a ponadto wyszło wiele modów single-player pod grę Unreal oraz Unreal Tournament. Jak coś, mogę podać tytuły tych, które są najciekawsze.
Co do multi to jest parę serwerów, które są ciągle pełne graczy, ale często się zdarza, że jest tam jeden czy dwóch, którzy koszą wszystkich jak leci :) Tak czy siak jest wiele osób, z którymi można pograć na luzie (np. ja, do tzw. pro nie należę :P), wystarczy tylko napisać na GG czy maila i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe bo kupiłem Antologie i szukam jakiś serverów polecacie jakieś na których można spotkać polaków albo najlepiej polskie servery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2008 o 12:03, KoLoS napisał:

Rzeczywiście co do singla to polecam pierwszego Unreala wraz z dodatkiem, a ponadto wyszło
wiele modów single-player pod grę Unreal oraz Unreal Tournament. Jak coś, mogę podać
tytuły tych, które są najciekawsze.
Co do multi to jest parę serwerów, które są ciągle pełne graczy, ale często się zdarza,
że jest tam jeden czy dwóch, którzy koszą wszystkich jak leci :) Tak czy siak jest wiele
osób, z którymi można pograć na luzie (np. ja, do tzw. pro nie należę :P), wystarczy
tylko napisać na GG czy maila i jazda.

To jak samo jak jest w pain kiler. Wchodzę w multi, 3 serwery, na dwóch ktoś jest i koszą jak leci. No cuż jeszcze się zastanowię, zniechęca mnie mała ilość osów w multi ale z drógiej strony zachęca mnie ilość gier unreal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 12:17, The GaM3R napisał:

Mam prośbe bo kupiłem Antologie i szukam jakiś serverów polecacie jakieś na których można
spotkać polaków albo najlepiej polskie servery :)


Co do Unreal Tournament to popularne są te z multiplay.co.uk - czasem się Polacy zdarzali

Jednak teraz gram głównie w UT2k4, a co do niego to polecam serwery z www.its-hq.com (iTS nordic) - tam czasem ponad połowa graczy to Polacy :) Także fajny serwer to ten z jolt.co.uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 15:24, xD ominik napisał:

To jak samo jak jest w pain kiler. Wchodzę w multi, 3 serwery, na dwóch ktoś jest i koszą
jak leci. No cuż jeszcze się zastanowię, zniechęca mnie mała ilość osów w multi ale z
drógiej strony zachęca mnie ilość gier unreal.


Jeśli chodzi o podane wyżej przeze mnie serwery to prawie zawsze są tam ludzie, a tym bardziej w UT2k4 można pograć wręcz o każdej porze dnia i nocy. Zresztą tu na forum czy szukając poprzez gramsajty osoby grające w UTki po necie na pewno znajdą się osoby chętne zagrać. W tym ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 12:17, The GaM3R napisał:

Mam prośbe bo kupiłem Antologie i szukam jakiś serverów polecacie jakieś na których można
spotkać polaków albo najlepiej polskie servery :)

Khem, khem ^^
Pro Jedi server głównie duelowy, czasem 2on2 ut2004://193.42.218.20:7779 / hasło fi***k (Bez gwiazdek. Przepraszam, ale hasło do tego serwera naprawdę jest takie)
Server Klanu Rippers, tutaj między innymi grają często TAM''a ut2004://193.42.218.15:7777 / / hasło hmt
Pirates of the caribbean Polski publik ut2004://193.42.218.22:7779
Klanowy server DiE ut2004://193.42.218.23:7783 /
server klanu thc. ut2004://193.42.218.13:7777 hasło 1337
Kolejny publick polish server ut2004://193.42.218.22:7781
Servery klanu LoCo ut2004://193.33.34.28:7733 // ut2004://82.96.64.141:7722 // hasło : immortal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 22:16, Miro3 napisał:

Zajrzyjcie tu http://www.unreal-tournament.cba.pl/ . znajdziecie tu serwer stworzony
specjalnie dla początkujących graczy. Możecie korzystać z niego do woli, tylko umówcie
się i grajcie

A ja jestem dosyć negatywnie nastawiony odnośnie serwa "dla początkujących". Dlaczego? Bo taki nowicjusz pogra sobie powiedzmy 3 miechy na tym serwi i będzie wymiatał pośród innych begginerów. Później wejdzie na dowolny "mocniejszy" serw i znowu będzi zaczynał od zera. W rezultacie niczego sie nie nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 10:25, Robak 007 napisał:

A ja jestem dosyć negatywnie nastawiony odnośnie serwa "dla początkujących". Dlaczego?
Bo taki nowicjusz pogra sobie powiedzmy 3 miechy na tym serwi i będzie wymiatał pośród
innych begginerów. Później wejdzie na dowolny "mocniejszy" serw i znowu będzi zaczynał
od zera. W rezultacie niczego sie nie nauczy.


Zgadzam się. Taki serwer dla początkujących to jest dobry na góra jeden tydzień, potem trzeba zacisnąć zęby i przeżyć x porażek na normalnych serwerach, żeby później jakoś tam się odnaleźć. To już chyba więcej człowiek się nauczy, grając z botami na wysokim poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować