Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Ja ZAWSZE gram na oryginałach. A cmq nie ma w statach, bo nie gram na serwerach ze statami, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 14:23, Cmq napisał:

Ja ZAWSZE gram na oryginałach. A cmq nie ma w statach, bo nie gram na serwerach ze statami,
proste.


Nom, lepiej grac na serwach z badziewnymi mapami i bez ONS Plus''a. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:48, Renchar napisał:

Cmq to ty musisz być bogat pierwszy raz spotykam kogos kto nie miał nigdy podruby ja taki świety
nie jestem. ;)

Chodzi mi o gry, które kocham. Ehm, czasami zdarza mi się pograć na piracie. Ale gadamy nie na temat, skończmy :).

PS. Ale i piratów mimo wszystko mam tylko 10... Po prostu mam z 20 oryg. z czego większość to świetne gry (Fallout, UT właśnie), mam też płytki z CDA (spooooro ;P) i tak naprawdę to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie Unreala Tournamenta 2004 http://www.gram.pl/sk1_9Afl8_Unreal_Tournament_2004.html
I mam jedno małe pytanko pisze że gra jest całkowicie po angliesku ale czy poradniki instrukcje itp tez sa po Angielsku? Nie doczytałem sie tego wiec wiecie. A i czy wogule ktos jeszcze gra w multi???? Bo mi praktycznie tylko na multi zalezy
_________________Jak ktos w to gra w multi niech powie czy duzo osob gra PLLIIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:03, MisticGohan_MODED napisał:

Instrukcja jest po polsku :]
A serwery są jeszcze grywalne przez multi :]

I długo będą...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:07, Miro3 napisał:

> Instrukcja jest po polsku :]
> A serwery są jeszcze grywalne przez multi :]
I długo będą...........

Mam przez to rozumieć ze ty też w to grasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej sorry jestem początkujacy i nie moge znalesc opcji Edytuj tu na forum wiec dlatego pisze nowego posta! A tak przeciętnie w poludnie:D to ile w to gra osob (napewno gdzies pisze;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:32, Unreal Fan napisał:

Ej sorry jestem początkujacy i nie moge znalesc opcji Edytuj tu na forum wiec dlatego pisze
nowego posta! A tak przeciętnie w poludnie:D to ile w to gra osob (napewno gdzies pisze;])


Tak gram i będe grał co najmniej aż do pojawienia się i zakupu Unreala III, chociaż nie sądze że wtedy odłożę UT 2004. a co do ilości graczy to wejdz na tą strone http://ut2004stats.epicgames.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa podobnie jak nowy engine ,który już jest skupowany przez firmy takie jak Capcom :D

Jeśli chodzi o mnie to w tej chwili nie pocinam w UT 2004...czasami z nudów się zdarzy ,ale jeżeli już to w moda do UT 2004 ,czy TO: Crossfire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Unreal III tylko Unreal Tournament III. To DUŻA różnica. A co do serwów... Nie wiem jak tam trzymają się serwy to DM, TAM albo CTFa (ten ostatni IMO jest średni akurat :P), ale w przypadku ONS jest nawet całkiem całkiem, chociaż 80% z Onslaughtowych serwerów bazuje na wersji demo sprzed niemal trzech lat. :/ Jakby co polecam Titan 32p Onslaught i TCP, IP znajdziecie na... (spójrzcie pod mój nick :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwów jest od groma zawsze jest gdzie grać. UT 2004 długo nie zgaśnie wiem bo ostatnio grałem w najstarszego Unreal tournament i serwery jeszcze działają i też można popykać, osób też jest sporo. Po wyjściu najnowszego UT III conajmniej przez 2 lata będzie w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma ochote na partyjke w UT 2004. W tygodniu zawsze wolny od 22 do 1 w nocy. W soboty i niedziele dużo wcześniej można sie złapać. Czekam na jakieś wyzwanko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:20, Renchar napisał:

Ktoś ma ochote na partyjke w UT 2004. W tygodniu zawsze wolny od 22 do 1 w nocy. W soboty i
niedziele dużo wcześniej można sie złapać. Czekam na jakieś wyzwanko hehe


Chętnie, ale w nocy to ja nie gram ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm więc ewentualnie sobota lub niedziela. Mam jeszcze czas we Wtorki i Piątki od 8 do 10 czas. Rano oczywiście ale pewnie w szkole juz siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować