Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Ja grałem w starego UT dopuki mi sie płyta nie zkaszaniła. W UT 2004 nie popełnie tego samego błędu. Zainstalowałem pacza i już nie musze wsadzać płyty by gra chodziła a pudełko z grą bezpiecznie w szafce siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TetraGramaton wejdz na mój Gramsajt tam jest mój numer GG napisz to sie zgadamy :) bo ja najczęściej gram w Team DM Na Babylon 2

Struksik trzymam za słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:38, Meledictum napisał:

Renchar - O.O Myślałem że demo serwy już dawno padły... :F Po co męczyć się z jedną mapą skoro
ma się fulla? :P



No niby tak ale to zależy już od tego co stawia serw. A teraz gdzie się nie wejdzie to serwki na staty z podpisem Demo ;) A rankin to już tak standardowa plansza na serwy że już ustawia się tylko jedną i ciągle się na niej pomyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:22, Renchar napisał:

Struksik trzymam za słowo :)

Słowo się rzekło!!! Co napisałem tak zrobię. Podaj nazwę serveru, albo jak. Najlepiej zagadaj na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 08:51, TetraGramaton napisał:

A te servy demo to nasi postawili??


Nie ten serw jest Szwedzki.
Na polskich to grałem tylko raz na klanowym DiE jak pamiętam nazwę klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

by nagrywać filmiki bierzesz tylde wpisujesz demorec i nazwa np: (demorec gierka) i enter A jak chcesz sobie wyłączyć nagrywanie to tylda i wpisujesz: stopdemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:14, TetraGramaton napisał:

A wiecie może jakim frapsem można nagrać swoje fragi ??
Jak się robi coś takiego ?

A potem musisz mieć program, który przekonwertuje ci pliki i skompresuje je DivXem na przykład, potem musisz jeszcze dobrze je obrobić, udoskonalić i dopiero po jakiś trzech miesiącach masz swoje pierwsze, amatorskie demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po zkliceniu takiego filmiku można zrobić z siebie kozaka. Jak pierwszy raz widziałem taki filmik myślałem o kućwa ale kozaki a jak sie z nimi pogra to nie są tacy dobrzy lub kompletne cierepy. Ale nie zawsze nie którzy to maja nawet poziom taki jak na filmiku a takim to już gratulować poziomu gry ;)

TetraGramaton najlepiej jak tworzysz coś takiego to zmień nick by w razie wpadki nie zrobić sam siebie na czarno tak delikatnie mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:32, Renchar napisał:

TetraGramaton najlepiej jak tworzysz coś takiego to zmień nick by w razie wpadki nie zrobić
sam siebie na czarno tak delikatnie mówiąc :)

Tu nie chodzi aby całą grę z dema wyświetlać. Mnie chodzi o same fragi. Czasami wychodzą z dobrym efektem lub fuksem, którego warto obejrzeć. Zobacz sobie filmy na UNREAL.pl, wejdź i zapytaj o film tamtejszej sceny z resztą po sieci takich "cudek" jest pełno ale nie potrafię nawet nagrać kilkusekundowego fraga ;/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:14, TetraGramaton napisał:

A wiecie może jakim frapsem można nagrać swoje fragi ??
Jak się robi coś takiego ?

Polecam program FRAPS ===> http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=47&id=701
Wciskasz skrót na klawiaturze, wciskasz jeszcze raz i masz gotowy filmik na kompie :]
Ale nie wiem czy wiesz, żeby grać i rejestrować obraz gry, musisz mieć bardzo wypaśnego kompa :) Ja jak nagrywałem filmik z Diablo II miałem lekkie spowolnienie, a mam 2Ghz procka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 07:12, Deejay napisał:

Wciskasz skrót na klawiaturze, wciskasz jeszcze raz i masz gotowy filmik na kompie :]

Bardzo ogólnikowo powiedziane :P. Jeszcze trzeba ten film jako tako zmontować i dorzucić muzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować