Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD GAME! – nowa inicjatywa koncernu dedykowana graczom wystartuje w drugiej połowie tego roku

11 postów w tym temacie

No proszę AMD GSMES :) dobre, jeszcze teraz poczekajmy na intela cosik wymyśli i będzie jeszcze więcej mętliku, tktury komp kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czego, jak czego, ale pomysłów AMD można pozazdrościć. Nie tak dawno koncern zapowiedział stworzenie Business Class, składającej się z procesorów dedykowanych większym koncernom, a teraz po kilkunastu tygodniach przerwy zapowiada kolejną inicjatywę. Nie trzeba zbyt wiele myśleć, by stwierdzić, że takie działania mają na celu tylko jedno – poprawienie kondycji finansowej."

Autor mnie załamał. Przecież każda firma sprzedaje produkt po to, żeby zarobić. I cokolwiek robi (kampanie, marketingi, reklamy, [tu wpisz cokolwiek]), to właśnie po to, żeby zarobić, a więc poprawić kondycję finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze jakos blizej mi bylo do AMD niz Intela choc ze smutkiem musze stwierdzic ze poki co Intel ich odsadzil daleko...
wiec moze zamiast myslec na nowymi inicjatywami by sie lepeij zabrali za myslenie na prockiem ktory choc zrowna sie z konkurencja. Trzymam za to kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale inicjatywa, kupcie nasz super procesor w ofercie do gier razem z innym sprzętem co byśmy więcej sprzedali na raz, chociarz jest gorszy i znacznie mniej opłacalny od sprzętu konkurencji! Równie to pomocne jak obsługa w hipermarketach ze sprzętem, aż czasami chce się pomóc biednym klientom, którym panowie wciskają super sprzęt zalegający w magazynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób nieznających się na sprzęcie będzie to na pewno duże ułatwienie, pewnie na pudełkach z grami będzie jakiś znaczek informujący o tym, czy gra będzie płynnie działać pod komputerem AMD GAME! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to pomoże wyjść AMD z dołka. Bo monopol to najgorsze co może nas spotkać...

Ciekawe, czy ta inicjatywa będzie równie popuralna co program nVidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować