Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na Wyspach bez zmian

17 postów w tym temacie

Juz nie piszcie nic na temat GTA IV, chyba ze informacje o rychłej premierze na PC ;d

Bo wchodze po 4 razy dziennie na gram.pl w celu ujrzenia nagłówka: "GTA IV na PC!!!" I już myślałem, że sie wreszcie doczekałem a tu dupa, jakieś rankinig sprzedaży ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pecetowe GTA IV... Spodziewam się go jeszcze tej jesieni i mam nadzieję, że się nie zawiodę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było do przewidzenia, że ilość sprzedanych egzemplarzy Grand Theft Auto IV spadnie.

Ci co mieli w grę się już zaopatrzyć, dawno to zrobili. Raczej nikt nie chciał zwlekać, aż pojawią się recenzje, opinie, albowiem ten tytuł z góry był skazany na sukces. Rockstar nie zawiódł i wydał nam rewelacyjny produkt - GTA IV biję na głowę wiele innych produkcji. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego posiadacza PS3 i X360. Drugie miejsce Wii Fit raczej nie dziwi, bo na Wyspach ta gra robi szał. Mario Kart na trzeciej pozycji? Hm, nie do końca sobie to wyobrażam, bo na filmach gra mi za bardzo się nie podobała, no ale pewnie w rzeczywistości jest bardzo dobra. A PES 2008 trzyma się w rankingu od kilku dobrych tygodni i nie zanosi się, by szybko spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tak raz... dla odmiany... zobaczyć polski ranking. Bo to w co grają w UK niewiele mnie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować