Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan: Hyborian Adventures – beta test

84 postów w tym temacie

Myszasty

Mieliśmy już okazję zapoznać się z wersją beta wyczekiwanego przez wielu graczy, nowego MMORPG ze studia Funcom, czyli Age of Conan. Dziś chcielibyśmy podzielić się pierwszymi wrażeniami z naszego pobytu w okrutnym świecie Hyborii. Zapraszamy!

Przeczytaj cały tekst "Age of Conan: Hyborian Adventures – beta test" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 17:03, ad0 napisał:

"w którym zobaczymy między innymi tytułowego bohatera cyklu - Howarda"

Ihuehue. Toście walneli. ;>


Ano, walnęliśmy. Myślnik niepotrzebnie się wkradł :) Już poprawione, dzięki za czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 17:10, PlushowyMisio napisał:

Ano, walnęliśmy. Myślnik niepotrzebnie się wkradł :) Już poprawione, dzięki za czujność.

To jeszcze jedna drobnostka do poprawki:
konstrukcji niektórych zdań. Owszem, czasem przyjdzie nam przynieść komuś jakieś kwiatki czy ziółka, po chwili jednak otrzymujemy zadanie

Chyba chodzi o konstrukcję zadań, jeżeli chodzi o zdania, to raczej w treści, nie konstrukcji szukałabym czegoś zakazanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

…e tam ja i tak wole World of Warcraft… wymagania tej gry mogą skutecznie odstraszyć potencjalnych zainteresowanych… a z tego co widać na ‘Print Screen’ w tej opowieści, to żadna rewelacja… Age of Conan może okazać się mało innowacyjną i nudną grą, która po za tytułem, nie ma nic ciekawego do zaoferowania graczom… cofając się do poprzedniego roku – czy Władca Pierścieni Online odniósł jakiś znaczący sukces na rynku masowych gier internetowych ? Nie ! Po za licencją – niekoniecznie przykuwa/ł na dłużej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że do chwili osiągnięcia end game, sprawia wrażenie gry nastawionej na klasyczny grind." - tym zdaniem zniechęciłem się do gierki... Kolejny bezsensowny MMORPG z grindem w roli głównej? Podziękuję tym razem - jak widać WoW ftw! ;D Zgadzam się z poprzednikiem - to kolejny bubel na znanej licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę ciąglę... W WoW''a narazie nie gram. Warahmmer dopiero gdzieś na jesieni. Czemu bu sobie nie sprawić Conana na wakacje... Jeszcze poczekam na recenzje, opinie. Ale smaka mam ogromnego.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem jedno czy bedzie grind czy nie to i tak zagram po 4 latach grindowania w wowie żygło mi sie juz tej kolorowej grafiki i wszystkiego innego. Wkoncu jakis tytuł wychodzi ktory byc może zastapi mi wowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:00, Nyx napisał:

A ja powiem jedno czy bedzie grind czy nie to i tak zagram po 4 latach grindowania w
wowie żygło mi sie juz tej kolorowej grafiki i wszystkiego innego. Wkoncu jakis tytuł
wychodzi ktory byc może zastapi mi wowa:)


Trzeba dodać do tego że w AoC Jest zajefajna walka:) W końcu coś bez point&click:) Nie liczę już budowania miast itp. Na razie mam 25lvl i powiem szczerze że gra mi się bardzo przyjemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, aby cieszyć się takimi obrazkami, należy posiadać naprawdę mocny sprzęt, zaś prawdziwy komfort zaczynamy odczuwać mając w pececie 4 GB RAM i kartę przynajmniej klasy 8800GT.

no to ja dziekuje, jak mam sie meczyc na srednio-niskich detalach (ktore pewno zostaly potraktowane po macoszemu, bo dlaczego mialoby byc inaczej ? Graficy szlifowali i dopieszczali najlepsze efekty graficzne), a taki WoW czy ma przyzwoita grafike, moze troche juz przestarzala ale klimatyczna i nie razaca w oczy a grac w niego mozna prawie na kazdym komputerze... a w Conana na kazdym sprzecie sobie nie pogramy, co przy wysrubowanych wymaganiach znacznie zawezy grono graczy.

wymagania moga zabic ta gre, bo np u mnie narazie nie zapowiada sie na modernizacje kompa, mam juz leciwego zloma, w zadne nowosci nie pogram, a w WoW''a smigam na wysokich detalach i wyglada ladnie. Zreszta Blizz narazie robil gry ze swietnymi silnikami graficznymi ktore plynnie dzialalny nawet na leciwych maszynach, zobaczymy jak bedzie z SC2 ale to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:21, EmperorKaligula napisał:

Zreszta Blizz narazie robil gry ze swietnymi silnikami graficznymi
ktore plynnie dzialalny nawet na leciwych maszynach, zobaczymy jak bedzie z SC2 ale to
inna bajka.


Śmiem się nie zgodzić;) Gdy WoW pojawił się na rynku to były marudzenia czemu aż 1GB ramu do komfortowego grania! Bo jak nie to pokaz slajdów!:) Podobnie jest i tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:26, Stwór napisał:

Śmiem się nie zgodzić;) Gdy WoW pojawił się na rynku to były marudzenia czemu aż 1GB
ramu do komfortowego grania! Bo jak nie to pokaz slajdów!:) Podobnie jest i tutaj:)


mam 512 ramu i gram na high, przycina tylko jak w tle mam odpalone sporo programow i naprawde sporo dzieje sie na monitorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 19:39, EmperorKaligula napisał:

mam 512 ramu i gram na high, przycina tylko jak w tle mam odpalone sporo programow i
naprawde sporo dzieje sie na monitorze ;)


Ja pamiętam że w ówczesnym czasie na tamtych kartach i prockach 512 na pełniutkich detalach zapewniało mi np podczas lotu pokazy slajdów:) A masz wszyściutko na maks? W dodatku w outland gra jeszcze bardziej zjada kompa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak WoW tak samo jest nastawiony na end game który jest tak nudny że sie spać chce. Fakt w wowie expi sie questami szkoda tylko że w każdej lokacji mamy dokładnie taki sam zestaw questów. Połowa to zabijaj takie i takie moby i zbierz z nich tyle i tyle tego i tamtego. Czasem sie trafi quest że trzeba sie gdzieś podkraść i pogadać z jakimś uwięzionym npc ale to mały procent w porównaniu do reszty. Tyle o WoWie

LoTR:Online nie osiągnął sukcesu bo ta gra ma bardzo słabo rozbudowane pvp a właściwie można powiedzieć że go w ogóle nie ma. Dodatek ma to zmienić pożyjemy zobaczymy.

AoC będzie można oceniać na przełomie czerwca i lipca kiedy już zaczną sie prawdziwe masowe rzeźnie i zdobywanie miast wybudowanych przez graczy (ten bajer przebija wszystkie zalety WoWa). Jeśli chodzi o Wymagania to te 4gb RAMu i gf 8800GT to jest naprawdę wszystko na max w rozdzielczości 1600x1200. W okresie wydania WoW też miał dość duże wymagania jak na tamte czasy a sprzęt był wtedy dużo droższy więc AoC wcale sie nie wyróżnia pod tym względem z pośród innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Wygląda na to, że historia AoC może zakończyć się jak LotRO. I nie chodzi tu o to, że WoW jest lepszy od tych gier, nie. Chodzi o to, ze po raz kolejny twórcy zdecydowali się na skopiowanie tego co WoW już ma, dodanie czegoś od siebie i twierdzenie, że oto nadchodzi przełom. Nie tędy droga. Jeśli chodzi o theme-park MMO WoW ma wszystko co mieć powinien: grind, prosta mechanikę, prosta ekonomie, brak wpływu na świat i szybkie wynagradzanie niecierpliwych graczy. Dodawanie bardziej złożonych rzeczy w oparciu o powtarzanie tych samych podstaw co w WoWie, kończy się właśnie tak - end game tak zwany może i będzie trochę inny, ale cała reszta to kopia tego co już znamy wstawiona w inne realia i grafikę.
Po przeczytaniu wrażeń z bety:
+ na plus: muza, grafika, mature content, odwzorowanie realiów settingu w mechanice i oprawie, setting
- na minus: sharding i instancing, kopiowanie WoW''a, mechanika oparta o theme park grind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania ktore tam podali sa z lekka przesadzone... Po pierwsze gra podczas bet byla niegrywalna nawet na 2 kartach grafiki i Viscie. Teraz by pograc na maks detalach w DX9 wystarczy starsza karta poktroju Radeon X1950pro oczywiscie z 512ramu na pokladzie i koniecznie XP z 3GIGA ramu Procek starczy nawet Pentium D . Vista niestety do tej gry to pomylka strasznie gra dostaje po dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować