Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pożegnajcie "Gothic 4", powitajcie "Arcania: A Gothic Tale"

231 postów w tym temacie

Jestem mega fanem Gothica, ale niestety to co przeczytałem w tej zapowiedzi mnie załamało...Nowy "bezimienny"...starego można zabić...ehhhhh. A ja na prawdę wierzyłem, że coś z tego ciekawego może wyjść :( Aż mi smutno się zrobiło... R.I.P Gothic by Piranha Bytes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem przeciwko zmianom, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że tego całego piękna gier z serii nie znalazłem. Ale jeśli grę robi te same studio, co stworzyło ten marny dodatek do Painkillera, to dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ekipa Dreamcatcher doszła do wniosku, że jest zasadnicza różnica pomiędzy gustem Amerykanów a Europejczyków. Dlatego ci pierwsi dostaną grę bardziej kolorową, a mieszkańcy Starego Kontynentu będą się cieszyć grafiką o bardziej stonowanych barwach."

Rozwaliło mnie to, tyle powiem.

Dawny Bezimienny, nowy Bezimienny... niedługo powstanie chyba Dynastia Bezimiennych:) na czele której stoi Bezimienny z Planescape''a :P

"Na początku gry nie będzie żadnego żmudnego tworzenia postaci" Bo nie było nigdy? Stworzenie nowego Bezimiennego (pokręciłem, nie chodziło stworzenie początkowej postaci ale bohatera w fabule) pozwoli na stworzenie kolejnego chucherka co go chrząszcz pokąsa:)

Mam tylko nadzieję, a dokładnie 3 punkty - brak błędów, nie-kosmiczne wymagania oraz usunięcie zmian które sprawiły że G3 był najgorszą częścią.

@CMQ:erm, który dodatek? Overdose? Tym zajęło się chyba inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli to nie jest już gothic tylko jakaś tam gra czerpiąca z popularności poprzedniczki. Ciekawe Bezimienny zostaje królem i nikt nie zna jego imienia naciągane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... nie dość, że ze sporym opóźnieniem... to chyba wdarł się istotny błąd. Gdzie indziej czytam, że źródłem jest IGN który został zaproszony przez twórców, a tu, że to jednak GameSpot. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że to właśnie na IGN znajdują się owe informacje.

Jak więc jest?

Pozatym twórcami są Spellbound, a nie Dreamcatcher (to jest wydawca z tego co wiem).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mii akurat ten pomysł przypadł do gustu xD

tylko jestem ciekaw jak bezimienny został królem a co sie stało z xardasem ;]

przecież wyruszyli w przeszłość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem serii Gothic i szczerze mówiąc skończyła się ona na dodatku do Gothic II (Noc Kruka). Z tego co słyszę tak zwana część czwarta będzie jeszcze gorsza od "trójki" (o co naprawdę trudno). Widać zmiana studia wyszła na gorsze... Z drugiej strony nie zapominajmy, że może to być bardzo dobry cRPG! Może to i nie będzie powrót do Górniczej Doliny czy naparzanie Śniącego ale z pewnością na gierkę się skuszę (w końcu to Gothic ;). Martwi mnie za to wydanie tego cuda na konsole - mam nadzieję, że będą to zupełnie inne gry (konsolowcy dostaną jakiegoś "hakenslesza" a my PeCetowcy rozbudowanego cRPG''a ;) jak to było w wypadku Ghost Recon: Advanced Warfighter 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Ja wolę poważniejszą grafike. A amerykanie jak lubią bajkowość to też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły - nie zapominajcie, że po drodze czeka nas jeszcze dodatek do Gothica 3. IMO to on właśnie wyjaśni wszystkie nieścisłości.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle jeszcze ;), mogło być gorzej :P, tylko szkoda rzeczywiście że będzie nowa Historia Gothica a nie kontynuacja :/, najwiekszy minus jaki mogli zrobić :/ ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:00, Pile napisał:

I dobrze. Ja wolę poważniejszą grafike. A amerykanie jak lubią bajkowość to też ok.

Sprawa "kolorowej grafiki" dla Amerykanów to jest zapewne tylko i wyłącznie nałożenie odpowiednich filtrów (a może raczej "zszaroburzenie" oryginału dla Europejczyków). Shadery i DX bez problemu załatwiają sprawę w takich kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nad wyraz świetnie, muszę jak najszybciej kupić trójkę, później dodatek i czekać na czwórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety , saga o Gothicku się skończyła . Mimo iż nie lubię tej gry , to mam do niej pewien szacunek , tak więc R.I.P gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac, że niezle zmiany wprowadzaja :-) he... jak dla mnie sie podobna.. pewnie dlatego, ze gralem w 1 czesc tylko(przez 1 godz). Arcania!? Beznadziejna nazwa... >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wielu poprzedników jestem fanem Gothica. Moim zdaniem żenada , po 1 zmienianie tych tytułów : Genesis , Arcania no i po 2 nowy bezimienny. Możliwe, że sława tej serii zostanie ostro zszargana ^^. Oby się postarali.
Ave Gothic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować