Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pożegnajcie "Gothic 4", powitajcie "Arcania: A Gothic Tale"

231 postów w tym temacie

To już nie jest Gothic... na szczęście potwierdzają to zmieniając nazwę. Z genialnego projektu małego, nieznanego studia seria stała się kompletnie komeprcyjna. Co to za Gothic na konsolach, robiony pod głupich Amerykanów i to bez Bezimiennego jako głównego bohatera ? R.I.P. Gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra zapowiada się bardzo ciekawie ta cała historia z nowym bezimiennym nawet jeśli ta gra to będzie nie wypał to i tak ją kupię w końcu to Gothic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to na pewnym moderowanym przeze mnie forum czytałem ;-P.

Jak już zaopatrzę się w Xboxa, to ta gra z pewnością będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie hitów na tę konsolę obok Fable 2.

Btw. "Siła ciosu jest ściśle związana z paskiem staminy." Jak już byście "wytrzymałości" napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak gralem w gothica 1 to byl ten klimat to byklo to cos calymi dcniami gralem pozniej czekalem na gothica 2 a jak rodzice mi na wielkanoc kupili gothica 2 to sie prawie poplakalem sentyment heh to byly emocje pozniej gralem calymi dniami tak sie zachwycalem ta seria jejciu jak przeszedlem juz to wyszedl dodatek to tez przeszedlem.
pozniej na gwiazdke to bylo chyab zaraz po premierze gothica 3 dostalem . bylem zachwycony odpalilem zagralem i gralem tak jak w inne gry ten klimat prysl heh.. i mnije jeszcze wyrzucalo bo mam 1 gb ramu :/
seria sie skonczyla na gothicu 2 nk i na 4 chyba juz zabraknie kasy chyba ze z sentyumentu kupie heh.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arca... cos tam, a nie Gothic?! Nowy Bezimienny?! GTFO z takimi pomyslami! Nie kupie tego dziadostwa. Nie maja pojecia czemu Gothic I i II byly tak popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:15, gothicsheep napisał:

Już to na pewnym moderowanym przeze mnie forum czytałem ;-P.

Jak już zaopatrzę się w Xboxa, to ta gra z pewnością będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych
przeze mnie hitów na tę konsolę obok Fable 2.

Btw. "Siła ciosu jest ściśle związana z paskiem staminy." Jak już byście "wytrzymałości"
napisać...

Siła ciosu jest zależna od wytrzymałości? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jestem wielkim fanem Gothica to na temat "Arcania: A Gothic Tale" mam takie samo zdanie jak w przypadku "Fallouta 3" - jako gra, program pewnie sprawdzi się nieźle, a nawet świetnie. Jednakże jako kontynuacja sagi - co najmniej mizernie... To czego nie mogę wybaczyć Bethesdzie to nazwanie swojej produkcji mianem trzeciej części Fallouta. Twórcy Arcanii nie popełnili tego paskudnego błędu i zupełnie zmienili tytuł gry - szacunek panowie :)
btw, ten czar z deszcze brzmi ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się bałem zmian w Falloucie Bethy. Tutaj, to sobie dopiero pojechali... Czy też macie dziwne wrażenie, że jedna z moich ulubionych serii, po obniżeniu lotów w trójce, padnie teraz całkiem na ryj? Nie lubię oceniać gier przed ich powstaniem, ale... W tym wypadku, to się NAPRAWDĘ boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sparta 109948 ---> z ta dynastia to zes dowalil (myslalem ze padne) ;p. A szczerze mowiac juz sie nie moge doczekac a z dynastia bezimiennych to w dalszych komediowych czesciach ;p. Mam nadzieje ze gra sie uda, ale jak patrze na foto to moim zdaniem grafika malo sie rozni od 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ihehue. "R.I.P Gothic" możecie pisać PO ukazaniu się gry, przed wychodzicie tylko na udających wszystkowiedzących malkontentów. ;>

sir durin: A Ty po prostu mnie rozwaliłeś. To, że Bezimienny pozostawał bezimienny zawsze było maksymalnie naciągane. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:19, Zaitsev napisał:

Siła ciosu jest zależna od wytrzymałości? :/

No patrz, na to wychodzi. Poza tym leci to tak: "Siła ciosu jest ściśle związana z paskiem staminy" Więc pozwala to wydedukować pewną oczywistą oczywistość ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawny Bezimienny objął tron, ale władza i jego zepsuła. Poddani nie są mu wierni, dlatego wybrany zostanie nowy Bezimienny, który będzie mógł dowolnie wpłynąć na obecnego władcę.
Nie no już bardziej naciąganej historii wymyślić nie mogli. Bezimienny zawsze stronił od władzy i polityki więc nie wiadomo jak nagle stał się królem( co to za król bez imienia).No i chociaż nowemu bohaterowi mogli by imię nadać. A co z Rhobarem II. Oby dodatek do trójki wyjaśnił to sensownie chociaż wątpię w to. Specjalnie dla Amerykanów zmienili tytuł z Gothic 4 Arcania na Arcania A Gothic Tale ponieważ w Ameryce prawie nikt nie znał Gothica a tak to wystartują niby z nową serią. To już nie będzie kolejna gra z serii Gothic tylko tak bardziej gra na motywach Gothica. Po prostu żenada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news równie dobrze mógłby się zwać "Gothic - R.I.P"... Szkoda, naprawdę szkoda... Bardzo fajna seria, której klimat zaczął się powoli psuć już przy okazji 3 (nowa grafika... tak, grafika to był element starego klimatu.), a teraz powstanie zupełnie inna gra. Cóż, nic nie zrobimy... Ale może jakaś petycja? ;/

ad0 - ja nie mówię, że gra (silnik etc.) "R.I.P". Mówię tylko, że Gothic R.I.P czyli klimat, fabuła (wybory nowego bohatera? Bezi i władza? etc.) i to COŚ po prostu zostało brutalnie zabite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:24, xxxDantexxx napisał:

Gra zapowiada się fajnie tylko czy wyjdzie tylko na PC bo chciał bym pograć na swojej
PS3 i na XBOX 360

Platformy docelowe na ten czas, to PC i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie dobrze i ciekawie (GIII też tak sie zapowiadał a wyszedł jak wyszedł). Wolałbym, żeby tytuł jednak pozostał Gothic IV, w podtytule mogą wymyślać co chcą. Mam nadzieję, że autorzy nie poprzestaną na tych kilku innowacjach jakie zostaną wprowadzone. To, że grę tworzy ekipa Dreamcatche nie znaczy, że produkt będzie gorszy od tworów Piranhy. Przy okazji dowiedziałem sie o dodatku do Gothic III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G1/G2+NK=Wielka Seria Gothic /hail
G3=tragedia pod względem technicznym i fabularnym
G4= lmao

Tak prezentuje się moja opinia o grach z słowem gothic... Nigdy nie zapomnę tych nocy przegranych jako palek w g2, wyrzynając orków w górniczej dolinie wokół zamku, otwierania bramy do owego zamku będąc najemnikiem czy chodzenia po terenach khorinis jako arcymag zakonu ognia. Ehhhh aż się łez w oku kręci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w przypadku Fallouta 3 z góry przygotowywałem się na całkowicie inny klimat (w końcu to już nie rzut izometryczny, a FPS), to tutaj był to po prostu cios poniżej pasa - nagle, nieoczekiwanie i tragicznie :(

PS "Arcanią jest dodatek do Gothika 3" - Chyba Gothica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować