Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pożegnajcie "Gothic 4", powitajcie "Arcania: A Gothic Tale"

231 postów w tym temacie

Ale głupio że Bezimiennym nie będzie już się grało tylko jakimś innym... Bez sensu trochę to zrobili... TU właśnie urywa się cała chistoria... chistoria bezimiennego i zamiast niego będzie jakiś inny ... No cóż szkoda choć mam nadzieje że będzie się fajnie grało w tą grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie tyle chodzi o to że będziemy grać inną postacią.. bardziej chodzi o to że to nie będzie jakaś tam inna postać tylko KOLEJNY Bezimienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 11:30, Stwór napisał:

Tu nie tyle chodzi o to że będziemy grać inną postacią.. bardziej chodzi o to że to nie
będzie jakaś tam inna postać tylko KOLEJNY Bezimienny.


To napisałem: nowy Bezimienny :). Z akcentem na "Bezimienny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2008 o 06:58, Azrathel napisał:

grałeś ty w któregoś Gothica? w żadnym nie tworzyło się postaci przed rozpoczęciem rozgrywki
(no, może w trójce, w którą nie grałem z powodu braków sprzętowych).


Sory, źle zrozumiałem, myślałem że chodzi o rozwój postaci. A aałą serię przechodziłem kilkakrotnie, łącznie z (nie)sławną 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawny Bezimienny objął tron, ale władza i jego zepsuła. Poddani nie są mu wierni, dlatego wybrany zostanie nowy Bezimienny, który będzie mógł dowolnie wpłynąć na obecnego władcę (zabić, przekonać albo zostawić w spokoju).

Jak Bezi, który oparł się Śniącemu, nosił Oko Innosa, pokonał Kruka ze Szponem Beliara, pokonał Smoki, sam w pojedynke usunał ze świata Myrtany przedstawicieli Bóstw, dał zniewolić sie urokowi władzy? he? dla mnie to absurdalne...
Osobiście nie podoba mi się ten pomysł :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po to przechodzi się trzy części żeby w czwartej zostać kims innym i zabić naszego bohatera ?? Walić czwórkę, szkoda $$$. A najbardziej rozmieszyło mnie zdanie : "Dawny Bezimienny objął tron, ale władza i jego zepsuła", władza czy porą..... programiści ?? I trzecia rzecz super to będzie kontynuacja skoro uwzględnia trzy zakończenia trójki :P. Tęsknie za Pirahnia Bytes. Kto wie, może gdyby JoWood nie popędzał ich to może wszystko potoczyłoby się lepiej. Z tą serią stanie się jak z serią HOM&M. Może piątke przejmie ubisoft i zrobi porzadną grę jak w przypadku HOM&MV . ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 12:59, Paweł Age napisał:

To po to przechodzi się trzy części żeby w czwartej zostać kims innym i zabić naszego
bohatera ??


Zupełnie jak w pokemonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:20, Baluk25 napisał:

Hmm...nie wiem co o tym myslec...az zal bierze, ze podpupadla taka seria.

Dnia 21.05.2008 o 13:20, Baluk25 napisał:

To po to przechodzi się trzy części żeby w czwartej zostać kims innym i zabić naszego
bohatera ??


>Zupełnie jak w pokemonach.


Ludzie więcej optymizmu ;). Czeka nas jeszcze dodatek do trójki, który wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda wolał bym gothic4 i poruszać się tym pierszym bezimniennym no cóż będe tęsknił za naszym bohaterem dobrze że on chociaż pojawi się w grze.no coz naszczęscie may jeszcze dodatek do gothica3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zmiana nazwy mi różnicy nie robi chociaż wolał bym zwykłą nazwe gothic4, jak dla mnie poprzednie części były świetne , wliczam w to również G3 dodatek pewnie wyjaśni więcej rzeczy i G4 zapowiada się całkiem nieźle.
Krzyczycie że nowy bezimienny wam nie pasuje, nie wiem co o tym myśleć w końcu ile byście chcieli grać tym samym bohaterem, bezi którego znamy przeszedł już trylogie teraz kolej na nowego;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Bezimienny król, czy tam władca? C''mon, takie coś nie może przejść. Władca Myrthany, Król Bezimienny I...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy tytuł brzmi świetnie a zarazem bardzo zachęcająco lecz wiele osób grę to będzie dalej kojarzyło że starym dobrym tytułem "Gothic" . Nowy bezimienny to bardzo dobra defensywa , przez tyle części tych gier przyda się jakaś rewolucja . Miejmy tylko nadzieje że gra będzie pozbawiona bugów i nasycona nowościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj nie postarały się chłopaki -.-, btw. żalowy tytuł ja byłem szczęśliwy że będzie stary dobry bezimienny i tytuł Gothic 4 a tu odpieprzyli taki szajs... btw. żalowy tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować