Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pożegnajcie "Gothic 4", powitajcie "Arcania: A Gothic Tale"

231 postów w tym temacie

Nie hańba, po prostu wielka strata. Ja Gothica 2 odpaliłem niedawno, parę tygodni temu i powiem Ci, że nie zagranie w niego - szczególnie jak jest się fanem RPG - to wieeeeelka strata.
A co do wersji bardziej kolorowej dla amerykanów - ich strata nie nasza. :P Nasza wersja będzie taka jak trzeba. Oby tylko zajmując się tą grafiką dla nich nie zapomnieli o naszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja muszę się przyznać że NIGDY(!) nie grałem w żadnego gothicka... hańba?

Nie hańba, ale błąd, który powinieneś szybko naprawić. Nie jest to trudne, zważywszy, że G1, 2 i NK sa po 25zł razem:D.

>Co oni sie wszyscy z jednej patologicznej (jak można nie nadać dziecku imienia :P) wzięli?

Ech, nie znamy jego imienia, bo nikt mu nie dał do głosu dojść jak się chciał przedstawić.
Bezimienny: Jestem...
Diego: Nie obchodzi mnie kim jesteś.
itp.

Troszkę zły pomysł z tym, że on zostaje królem, bo po pierwsze, to już nie będzie sama Myrtana, a jakies wyspy, po drugie, Beziego raczej nie da się przeciągnąc na stronę Beliara(powiedzmy... jednak w NK można tym Szponem tłuc typiarstwo) i "Last, but not least" głupio bym się czułl musząc go zabić czy coś mu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:59, Mithrandir200 napisał:

> Ja muszę się przyznać że NIGDY(!) nie grałem w żadnego gothicka... hańba?

Nie hańba, ale błąd, który powinieneś szybko naprawić. Nie jest to trudne, zważywszy,
że G1, 2 i NK sa po 25zł razem:D.


Pieniądze to nie wszystko... potrzeba jeszcze sporo czasu ;)
Ja utknąłem pięć lat temu w G2 i do dziś nie mam kiedy do niego wrócić, aby wreszcie ukończyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:56, dominikańczyk napisał:

Ja muszę się przyznać że NIGDY(!) nie grałem w żadnego gothicka... hańba?


Szczęście. :) Po co marnować czas na słabe gry jak można w hiciory grać (ba, w sumie nie trzeba grać, można coś innego robić, ale to było tylko przykład). :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:02, Laid back napisał:

Ja utknąłem pięć lat temu w G2 i do dziś nie mam kiedy do niego wrócić, aby wreszcie
ukończyć :P

W którym miejscu to może pomogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm szczerze to nie wiem co sądzić o tym ''dodatku'' do Gothica. Możliwe że będzie on przełomem i powstanie jeszcze lepsza gra od poprzednich ale w sumie czy można cos jeszcze sensownego wymyslec o Bezimiennym?? dla mnie dalsze losy to trochę lanie wody żeby zarobić kase..... bo nie oszukujmy sie dużo osób kupi te gre... ja także ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:07, BANITA PL napisał:

> Ja utknąłem pięć lat temu w G2 i do dziś nie mam kiedy do niego wrócić, aby wreszcie

> ukończyć :P
>
W którym miejscu to może pomogę?


Heh dzięki ale zupełnie nie pamiętam... ;)
Do dzisiaj przetrzymuję savy, więc może kiedyś powrócę do gry... ale pewnie łatwiej będzie zacząć od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:02, Laid back napisał:

Pieniądze to nie wszystko... potrzeba jeszcze sporo czasu ;)
Ja utknąłem pięć lat temu w G2 i do dziś nie mam kiedy do niego wrócić, aby wreszcie
ukończyć :P


Ja od 2002 roku cały czas gram w Gothica ;). I to nie dlatego, że utknąłem tylko kiedy już przejdę to po jakimś czasie zaczynam od nowa ;). To bez wątpienia najlepsza gra w jaką grałem. A co do czwórki to wydaje mi się, że to już nie będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innosie ! I nadszedł ten dzień gdy cała Myrthana pogrąży się w mrokach jej nowych twórców. ghotic umiera....ale pamięć wiecznie żywa :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie można ocenić grafiki po jednym sreenie,może i jest ładny nie przecze ale gra już ukończona zawsze może wyglądać trochę inaczej.(Moj komentarz dotyczący dodatku napisałem w innym poście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o a ja myślałem że gothic umarł gdy wyszła 3... byłem fanem gothica do póki nie wyszła ta szmira... :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 17:49, EmoDarius napisał:

To już nie to samo co Gothic I i II.Te części były robione z pasją, a te następne tylko
dla pieniędzy :(


Taa? A znajdź mi, proszę, komercyjną grę nie nastawioną na zysk (co samo w sobie jest nonsensem), wtedy przyznam Ci rację. Swoją drogą, mógłbyś podać jakieś argumenty... A tak z innej strony - odpuśćcie już sobie te melancholijne pojękiwania ''fanów'', bo po prostu śmiać mi się chce, kiedy ktoś, kogo styl pisania wskazuje na wiek 12-stu lat pisze o Gothickach niczym o swojej matce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:04, Adham napisał:

> Ja muszę się przyznać że NIGDY(!) nie grałem w żadnego gothicka... hańba?

Szczęście. :) Po co marnować czas na słabe gry jak można w hiciory grać (ba, w sumie
nie trzeba grać, można coś innego robić, ale to było tylko przykład). :]

ekhm tak sie składa że gothic 1, 2 i NK były wielkimi hitami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować