Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pożegnajcie "Gothic 4", powitajcie "Arcania: A Gothic Tale"

231 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 18:04, Mateusz9214 napisał:

ekhm tak sie składa że gothic 1, 2 i NK były wielkimi hitami...


Może i były, ale ja nigdy nie zrozumiem ich popularności. Są po prostu słabe. Pisałem już o tym kiedyś, nie będę się powtarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:06, Adham napisał:

Może i były, ale ja nigdy nie zrozumiem ich popularności. Są po prostu słabe. Pisałem
już o tym kiedyś, nie będę się powtarzał.


Może to skrajnie nużąca robota ;-), ale mógłbyś podać linka do tego posta? Nie proszę o to dla jakiejś taniej sensacji, tylko zwyczajnie jestem ciekaw opinii człowieka, który nie jest ślepo zapatrzony w serię G., bo to już staje się nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:06, Adham napisał:

Może i były, ale ja nigdy nie zrozumiem ich popularności. Są po prostu słabe. Pisałem
już o tym kiedyś, nie będę się powtarzał.

Weź już nie przesadzaj... wyraziłeś swoje zdanie, ale nie wmawiaj ludziom swoich racji! :)
Dla jednych Gothic to słaba gra, dla drugich dobra, a dla trzecich sens życia i nie wmawiaj wszystkim, bo - fakt - są lepsze gry, ale Gothic jest po prostu inny. Tak samo jak inne (od siebie nawzajem również) gry Wiedźmin i Morrowind... każda z tych trzech gier (Gothic, Wiedźmin i TES) ma swój klimat i jak coś się komuś nie podoba w nich niech powie "moim zdaniem" , a nie wmawia innym swoje poglądy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakoś nie ufam komercyjne reklamie GameSpot-u. Niestety muszę przyznać, że nadszedł chyba kres serii Gothic. Zupełnie nie podoba mi się fakt zmiany głównego bohatera. Oznacza to bowiem, że straci on jakiekolwiek powiązania z swoimi przyjaciółmi z przeszłości. Bethesda Softworks razem z Piranhą Bytes znacznie więcej włożyła w fabułę gry niż to co oferuje nam nowe studio. Mam nadzieję, że Arcania nie okaze się szmirą, a Seria Gothic nie stanie się kolejnym Tomb Raiderem, który to już dziewiąty? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Bohaterem będzie nadal Bezimienny, to pewne. Dodatek do G3, Forsaken Gods ma być łącznikiem fabularnym między trójką a czwórką.

@Pile
Ja również... to ma być gra poważna, a nie cukierkowa gierka dla małych dzieci... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezimiennym, ale jakimś innym. Ten słynny będzie jakimś królem i go spotkamy w trakcie gry. ^^''
Ale najważniejsze, że trafi na PS3. ;d I będe sobie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo zmian, na pewno plusami są różnica w grafice i czary. Czy inne też wyjdą dobrze, jeszcze za wcześnie aby o tym mówić. Jestem jednak sceptycznie nastawiony do kolejnego Gothica. Dla mnie seria zakończyła się na Nocy Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to bedzie gra w ktora bedzie mozna przyjemnie pograc ale to nie bedzie juz to samo jak z G1.Tak na marginesie sadze ze 2 nie byla wcale taka dobra..jednynie dodatek mi sie podobal... z jednej strony dobrze ze jest nowy bezimienny (ciekawe co by teraz wymyslili?) a z drugiej jak juz ktos zauwazyl nowy bezi oznacza brak starych przyjaciol...moze Spellbound w ten sposob chce odbudowac klimat z G1 gdzie na przyjaciol trzeba bylo sobie zasluzyc? kto wie?:D tak czy inaczej zagram w ta gre i sam sie przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować