Zaloguj się, aby obserwować  
Rick

The Lord of the Rings: Conquest

185 postów w tym temacie

The Lord of the Rings: Conquest to nowy produkt Electronic Arts wykorzystujący licencję Władcy Pierścieni. Będzie to gra akcji oglądana zza pleców bohatera. Nie wcielamy się w bohaterów znanych z Trylogii Tolkiena (przynajmniej pierwotnie), ale wybieramy jedną z pośród 5 klas: warrior, mag, archer, scout, guardian i ruszamy pomóc Śródziemiu!

Bierzemy udział w największych bitwach znanych zarówno z książki jak i filmu. Pole bitwy ma być ogromne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wsiąść na konia i tratować przeciwników kopytami, później zejść i zabić dziesiątki orków, a później obrócić sterowaną przez nich katapultę przeciwko nim.

Można również stanąć po stronie zła. Kampanię zaczynamy w momencie, kiedy Froda ginie w drodze na Górę Przeznaczenia, a my przygotowujemy kontratak i ruszamy zniszczyć rasy ludzi, elfów i krasnoludów.

Dobra mocną gry, ma być swoboda. Pamiętacie jak w filmie Legolas wskakiwał na Mumakila i dopiero tam zabijał go, np. strzelając mu w kark? W tej grze jest to jeden ze sposobów na zabicie tegoż zwierzęcia.

Co myślicie o tej grze? Jakie macie nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ubiegłeś mnie z założeniem tego tematu. ;)
Cóż mogę powiedzieć, jest to gra, na którą czekam teraz najbardziej, zapowiada się genialnie, szczególnie dla fanów Śródziemia. Jeśli wszystko wyjdzie tak, jak obiecywali autorzy, to będziemy mieli do czynienia ze świetną grą. Mam nadzieję, że premiera nie przesunie się zbytnio i gra ukaże się w Polsce przed Świętami (z oczywistych powodów ) :).
I oby ten temat się trochę rozkręcił, bo na razie puuusto. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie. Battlefield w klimatach middlearth? Możliwość jeżdżenia na niemal każdym zwierzątku, do 150 walczących jednocześnie jednostek na ekranie (A.I, graczy prawdopodobnie 16). No i ten feeeel :D. Zawsze chciałem by zrobiono DOBRĄ sieczkę multiplayerową w świecie fantasy. A tu proszę - twórcy świetnego Battlefronta zabierają się za Conquest :).

Nowy trailer: http://ca.youtube.com/watch?v=WUXt0edpJxY
Gametrailers TV - odcinek poświęcony LOTR:C! - http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=20&ch=1&sd=1
Topic na oficjalnym forum gry na którym zebrane są wszystkie znane do tej pory informacje: http://www.pandemicstudios.com/community/viewtopic.php?id=1048&p=1

20080621191924

20080621191942

20080621192012

20080621192043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:51, rick90 napisał:

The Lord of the Rings: Conquest to nowy produkt Electronic Arts wykorzystujący licencję
Władcy Pierścieni. Będzie to gra akcji oglądana zza pleców bohatera. Nie wcielamy się
w bohaterów znanych z Trylogii Tolkiena (przynajmniej pierwotnie), ale wybieramy jedną
z pośród 5 klas: warrior, mag, archer, scout, guardian i ruszamy pomóc Śródziemiu!
Co myślicie o tej grze? Jakie macie nadzieje?



Ja też wielce na tą grę czekam mam nadzieję że będzie tak dobra jak Star Wars: Battlefront 2 ( szczerze to jak będzie tak dobra i w świecie Władcy Pierścieni to będzie jeszcze lepsza) Ale ja dowiedziałem się że jednak będzie można się wcielić w bohaterów Drużyny i iinych bohaterów lub niszczycieli Śródziemia po wykonaniu dodatkowych zadań na mapie najbardziej czekam na dwie rzeczy mimo że będę głównie grał po stronie dobra to najbardziej chce posterować Balrogiem i pojeździć na mumakilu. Jak myślicie jak oddadzą potęgę Balroga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :P WP:PK sprzed kilku lat jakiejś specjalnej satysfakcji już nie daje, a lubię posiekać sobie mieczem, zwłaszcza u Tolkiena, więc czekam na datę premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już poprostu doczekać nie mogę, jestem pewien że na 100% ją kupię bo jestem fanem LOTR. Napoczątku usłysząłem podobieństwo do Battlefield i tak sobie myślałem że będzie na multi 60 osób grało.. ale nie szkoda że tylko 16. A co do spojrzenia na wojnę z drugiej strony.. tej złej to mieliśmy to już pokazane w Bitwie o Śródziemie 2. Dobrze się zapowiada..

Oby gra też wyszła jak najszybciej na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja się już poprostu doczekać nie mogę, jestem pewien że na 100% ją kupię bo jestem fanem
> LOTR. Napoczątku usłysząłem podobieństwo do Battlefield i tak sobie myślałem że będzie
> na multi 60 osób grało.. ale nie szkoda że tylko 16. A co do spojrzenia na wojnę z drugiej
> strony.. tej złej to mieliśmy to już pokazane w Bitwie o Śródziemie 2. Dobrze się zapowiada..
>
> Oby gra też wyszła jak najszybciej na PC.


Nie będzie podobne do Battlefielda tylko do Battlefronta 2 (duża różnica) A na kompy ma wyjść na pewno bo na oficjalnym forum już piszą o tym że sterować będzie się klawiaturą i myszą lub jeżeli się chce w trybie co-op to można dołączyć pada. Mówiono też o potwierdzonych bohaterach: Gandalf, Aragorn, Gimli, Legolas, Frodo ( ci na pewno bo nawet na filmikach zapowiadających byli) bohaterowie Rohanu i Gondoru ( którychś muszą dać) a z bohaterów zła: Sauron, Saruman, Balrog, Upiory Pierścienia, może Lurtz, Sharku i Witchking, oraz ten ork co dowodził pod Minas Tirith, a ludzie nie wiadomo po co chcą Smoczego Języka. A jak chcecie być na bierząco to wchodźcie na oficjalne forum ( o ile znacie angielski) http://www.pandemicstudios.com/conquest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka na pewno będzie dobra już nie mogę się doczekać kiedy dorwę Froda orkiem i odetnę mu głowę a najlepszy w grze to chyba multi będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje oczekiwania: rozwalić wszystkich orków w Helmowym Jarze, Mians Tirith, Czarnej Bramie, pograć Sauronem, Balrogiem i Gandalfem. No i w Multiplayerze sprawdze tryb Ring Bearer ( powiernik pierścienia). Nie mogę się doczekać pażdziernika. Widzę że dyskusja się trochę rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra nie będzie w trybie misji, tylko otwartej gry. Coś jak Gothic, Morrowind. Nie będzie podziału na misje i co chwila jakieś ładowania, tylko podział na Rozdziały lub Akty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:29, Clear napisał:

Mam nadzieję, że gra nie będzie w trybie misji, tylko otwartej gry. Coś jak Gothic, Morrowind.
Nie będzie podziału na misje i co chwila jakieś ładowania, tylko podział na Rozdziały
lub Akty :P


No muszę Cię zasmucić gra będzie podzielona ( w założeniu) na misje ale ich wykonanie ( nie kolejność tylko sposób) zależy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ma jeszcze wymagań, ale myślicie że pójdzie na kompie: Celeron 3,3GhZ, 1 GB ram, karta graf. Asus 512mb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, ja już nie mogę się doczekać... szczególnie, że bardzo lubię to uniwersum to do tego grę będę miał za darmo w dniu premiery (szpan). Mam nadzieję, że będzie dużo ludzi w to grało, bo już sobie wyobrażam największe bitwy... będzie hit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się spotkamy w sieci. A tak z ciekawości jaką klasą będziecie grać głównie??

> do Xlol1 Pewnie pójdzie, mam na dzieje bo ja mam podobny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że post po poście ale my tu gadamy o tym jak fajna będzie gra ale nikt się nie zastanawiał czy w ogóle będzie wydana w Polsce ( ta gra jest wytwórstwa tej samej ekipy co Battlefront 2 który w Polsce nie został wydany o ile dobrze sobie przypominam) ale jest tak rozreklamowana że powinno się go wydać, nawet po angielsku ale zawsze to jakaś pociecha. Coś mi w tym zdaniu nie gra ale nie wiem co. Coś chyba nie po Polsku napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować