Zaloguj się, aby obserwować  
Rick

The Lord of the Rings: Conquest

185 postów w tym temacie

Znana data premiery, Europa i Australia - 9 stycznia, Ameryka - 13 stycznia.

Spodziewałem się gry w listopadzie, max początek grudnia no ale cóż. Może do tego czasu popykam w WoWa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:50, Xlol1 napisał:

Znana data premiery, Europa i Australia - 9 stycznia, Ameryka - 13 stycznia.

Spodziewałem się gry w listopadzie, max początek grudnia no ale cóż. Może do tego czasu
popykam w WoWa XD


No też się wkurzyłem tym że gra wyjdzie w styczniu ale na pocieszenie mamy Battle for the Ring:

http://www.battleforthering.com/link/?i=cUCTNN

Ostrzegam tych co wejdą w ten link ja otrzymuje niewielką premię za to że w to wleźliście ( chyba 1 kasy na stronie, niby nic bo ma ok 4000 ale zawsze się przyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda rewelacyjnie. Dla mnie, jako fana Władcy Pierścieni, będzie to pozycja absolutnie obowiązkowa ( przy odrobinie szczęścia może nawet w dniu premiery ;] ), ale dla tych, którzy filmu nie oglądali, też może być dobrym tytułem. Teraz tylko trzeba czekać na wymagania, obym się nie rozczarował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im władca pierścieni zawirował w głowie jak tylko obejrzałem 1 cześć :) potem książki, figurki, gry, zloty fanowskie, LotrO... świat Tolkiena cholernie zmienił moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:49, witkab napisał:

Dla mnie, jako fana Władcy Pierścieni
(...)
ale dla tych, którzy filmu nie oglądali,


trochę to zabrzmiało jakbyś był takim fanem, który tylko filmy WP oglądał :)

a tak btw. chciałem się przywitać (szkoda że nie ma już tego tematu służącego do witania się :D), bo to mój pierwszy post po długiej przerwie na gram.pl i zresztą pierwszy na tym koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 19:29, Blademasterz napisał:


trochę to zabrzmiało jakbyś był takim fanem, który tylko filmy WP oglądał :)

a tak btw. chciałem się przywitać (szkoda że nie ma już tego tematu służącego do witania
się :D), bo to mój pierwszy post po długiej przerwie na gram.pl i zresztą pierwszy na
tym koncie :)



Bynajmniej, nie pokochałem Władcy Pierścieni za film, przeczytałem Władcę i wszystkie inne książki Tolkiena. Grałem też w każdą grę o WP, więc to nie jest "miłość filmowa" :).
Jednak dla większości Władca Pierścieni to przede wszystkim film, dlatego tak to ująłem w poprzednim poście. ;)
A tak poza tym, to witamy ponownie na gram! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 15:58, witkab napisał:

Bynajmniej, nie pokochałem Władcy Pierścieni za film, przeczytałem Władcę i wszystkie
inne książki Tolkiena. Grałem też w każdą grę o WP, więc to nie jest "miłość filmowa"
:).
Jednak dla większości Władca Pierścieni to przede wszystkim film, dlatego tak to ująłem
w poprzednim poście. ;)
A tak poza tym, to witamy ponownie na gram! :)


ja jestem w trakcie czytania Silmarillionu :) za co później się wziąć? Dzieciu Hurina czy Niedokończone opowieści, a może coś innego? żeny nie było offtopu to napiszę że nie mogę się doczekać 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 16:21, Blademasterz napisał:

ja jestem w trakcie czytania Silmarillionu :) za co później się wziąć? Dzieciu Hurina
czy Niedokończone opowieści, a może coś innego? żeny nie było offtopu to napiszę że nie
mogę się doczekać 9 :D


Polecam Dzieci Hurina - jak dla mnie, najlepsze dzieło Tolkiena po Władcy Pierścieni. Niedokończone Opowieści zostawiłbym na później. ;)
A żeby nie było offtopu: na gry-online.pl zostały podane wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP/Vista
Mój komputer powinien dać sobie radę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe (podobno zalecane, nie minimalne).

* system operacyjny Windows XP / Vista,
* procesor Core 2 Duo 2,4 GHz lub odpowiednik,
* 1 GB pamięci RAM,
* karta grafiki z 256 MB pamięci na pokładzie i obsługą Pixel Shader 3.0 (GeForce 7800 lub lepsza),
* karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c,
* minimum 6 GB przestrzeni dyskowej.

Jak na zalecane to niskie one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka gameplayow na yt i powiem szczerze, ze nie powalily mnie. Co wiecej, wrecz zdegustowaly mnie troszke.. Po grze oczekuje bardzo duzo, wiec nie chcialbym sie zawiesc na niej. Co mi przeszkadzalo? Otoz:
* za duzo swiatelek i innych bajerków, ktore oczywiscie pasuja do taki slasherow konsolowych jak DMC czy jakies Dynasty Warriors, ale nijak ma sie do klimatu LotR,
* jakas taka sztywna animacja..
* sam multi bardzo przypomina mi ten z Dark Messiah of Might and Magic..mam nadzieje, ze gra jest naprawde grywalna, bo multi z DMoM&M byl, co tu duzo mowic - calkiem do bani..

Aczkolwiek nie samym gejmplejem czlowiek zyje, wiec oczywiscie w dalszym ciagu czekam na te gre z ciekawoscia i jest to dla mnie must have na najblizszy miesiac, chyba ze gra okaze sie totalnym sucharem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm patrząc na ten gameplay to czuje ze to będzie taka typowa nawalanka (gra dobra na pad''a) bo jak widzę jak on tym mieczem lata i wogule to mam takie dziwne uczucie, ale może gra będzie tzw. miażdżąca w multi, kto wie ???
Trzeba niestety jeszcze trochę poczekać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 23:52, Kur0 napisał:

ale
może gra będzie tzw. miażdżąca w multi, kto wie ???

>

Bo ona głównie pod względem multi jest robiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym sobie zagrał w Conquest, ponieważ czekałem na taki tytuł od pewnego czasu ale jak zwykle EA musiało dowalić piękną cenę... Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w demko i szczerze mówiąc nie zachwyciło mnie. Ot taka nawalanka w stylu RotK. Ja od gry na podstawie "Władcy..." oczekuję czegoś więcej niż bezmyślnej młócki, ale cóż...
Gierka i tak się pewnie dobrze sprzeda bo jest na (dobrej) licencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zbytnio nie przeszkadza to, że gra będzie ,,nawalanką". Nie oczekiwałem czegoś więcej. I tak będzie przyjemnie, bo lubię brać udział w bitwach znanych z filmu i książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 11:53, Kur0 napisał:

> Grałem trochę w demko...

A skąd masz podaj stronę czy coś ...


Jest na amerykańskim PS Store (grałem na PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować