Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Pytanie zadał parę stron temu juniur17, ale nie uzyskał odpowiedzi, więc przyłączam się do niego (i sądzę, że wieeeeelu innych fanów tych serii również) - czy są jakieś postępy w sprawie sag Baldur''s Gate, Icewind Dale, Fallout i Planscape: Tournament? Jest szansa, że wyjdą przed Bożym Narodzeniem?

pozdrawiam,
Wrzasq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 02:01, Wrzasq napisał:

Pytanie zadał parę stron temu juniur17, ale nie uzyskał odpowiedzi, więc przyłączam
się do niego (i sądzę, że wieeeeelu innych fanów tych serii również) - czy są jakieś
postępy w sprawie sag Baldur''s Gate, Icewind Dale, Fallout i Planscape: Tournament?
Jest szansa, że wyjdą przed Bożym Narodzeniem?

pozdrawiam,
Wrzasq


No to na szybko odpowiem.
Baldur''s & Icewind - są bardzo duże szanse, finalizujemy rozmowy licencyjne co do ich ponownego wydania! Miało by one miejsce jeszcze przed świętami :o)
Fallout, no nie powiem że nad tym nie pracujemy ale na szczegóły za wcześnie.
Planscape: Torment - na razie bez szans... Ale nadziei nie traćmy :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 13:18, marci1919 napisał:

Mam pytanie dotyczące Gothic Universe. Czy Gothic 3 wchodzący w skład tej, że edycji
jest spatchowany jest do najnowszej wersji??


Nie do końca.
Wszystkie aktualne (w momencie wydania) patche znajdują się na płycie, natomiast nie są one zaimplementowane już do gry. Trzeba je zainstalować samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 09:31, PanicZIUT napisał:

> Pytanie zadał parę stron temu juniur17, ale nie uzyskał odpowiedzi, więc
przyłączam
> się do niego (i sądzę, że wieeeeelu innych fanów tych serii również) - czy są jakieś

> postępy w sprawie sag Baldur''s Gate, Icewind Dale, Fallout i Planscape: Tournament?

> Jest szansa, że wyjdą przed Bożym Narodzeniem?
>
> pozdrawiam,
> Wrzasq

No to na szybko odpowiem.
Baldur''s & Icewind - są bardzo duże szanse, finalizujemy rozmowy licencyjne co do ich
ponownego wydania! Miało by one miejsce jeszcze przed świętami :o)

Świetnie! Jesteście Wielcy! Bardzo Wam dziękuję za wszelkie starania.

Dnia 29.09.2008 o 09:31, PanicZIUT napisał:

Fallout, no nie powiem że nad tym nie pracujemy ale na szczegóły za wcześnie.

Mam nadzieję, że się Wam uda.

Dnia 29.09.2008 o 09:31, PanicZIUT napisał:

Planscape: Torment - na razie bez szans... Ale nadziei nie traćmy :o)

To było do przewidzenia, że nic z tego nie będzie. No cóż, mówi się trudno:(
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cos o Edycji Kolekcjonerskiej Wrath of Lich King ? Trafi ona wogole do Polski ? Kiedy bedzie się mozna spodziewać pierwszych wiadomości na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 07:57, RamboPL napisał:

A kiedy wreszcie będzie Broken Sword?


No..., to tytuł do którego "szczęścia" nie mamy, myślę jednak że w najbliższych miesiącach się uda :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pytanie odnośnie gry Alien Nations 2 z nowej serii Supercena, czy gra zawiera w sobie dodatek GOLD EDITION z patchem 2.02 i edytorem map?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze 2 pytania odnośnie Alien Nations 2, kiedy ta seria będzie dostępna w salonach sieci empik, oraz czy planujecie może wydać pierwszą część tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 08:53, Galding napisał:

Czy wiadomo cos o Edycji Kolekcjonerskiej Wrath of Lich King ? Trafi ona wogole do Polski
? Kiedy bedzie się mozna spodziewać pierwszych wiadomości na ten temat ?


Oj to nie moja działka zupełnie, postaram się dopytać kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 17:43, T-Rex napisał:

A i jeszcze 2 pytania odnośnie Alien Nations 2, kiedy ta seria będzie dostępna w salonach
sieci empik, oraz czy planujecie może wydać pierwszą część tej gry?


Odnoście Alien Nations i Super Ceny - kolega który się nią zajmuje prosi o kontakt z pomocą techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się też przyłączam do prośby o wznowienie Sagi Baldur''s Gate, i jak się da Planescape: Torment. Icewind Dale I i II już posiadam z wydań premierowych ale i tak kupię, co jedna płytka DVD to jedna, mniej żonglowania :) Świetny pomysł z wznowieniem tych kapitalnych gier (zwłaszcza Baldur''s) na jednej płycie DVD. Trzymam za was kciuki w negocjacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu pojawi się w sprzedaży zestaw Heroes Complete zapowiedziany w waszej "gazetce" promocyjnej dołączonej do CD Action? Była mowa o początku wakacji, o końcu wakacji, końcu wakacji studenckich. To teraz na co czekacie? Święta w grudniu czy ferię zimową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 18:49, Mistic napisał:

Kiedy w końcu pojawi się w sprzedaży zestaw Heroes Complete zapowiedziany w waszej "gazetce"
promocyjnej dołączonej do CD Action? Była mowa o początku wakacji, o końcu wakacji, końcu
wakacji studenckich. To teraz na co czekacie? Święta w grudniu czy ferię zimową?


ODPOWIEDZ z 17.09.2008, 16:54
...Mieliśmy pewne problemy techniczne z wydaniem edycji Heroes Complete...
Wszystko na szczęście zaczęło się już układać po naszej myśli i bez wdawania się w miesiące mogę powiedzieć że do końca roku będą w sklepach...

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to premiera będzie miała miejsce na przełomie listopada i grudnia 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie do końca ten konsulat bo moje pytanie nie będzie dotyczyło serii, ale pomyślałem, że skoro starego konsula już a nowego jeszcze nie ma, to może będzie Pan coś wiedział:)
A mianowicie: Czy CDP ma zamiar wydać Penumbra: Requiem dodatek do Penumbra: Czarna Plaga? Jeśli tak to może jakiś przybliżony termin?
Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 09:50, Phobos_s napisał:

Wiem, że to nie do końca ten konsulat bo moje pytanie nie będzie dotyczyło serii, ale
pomyślałem, że skoro starego konsula już a nowego jeszcze nie ma, to może będzie Pan
coś wiedział:)
A mianowicie: Czy CDP ma zamiar wydać Penumbra: Requiem dodatek do Penumbra: Czarna Plaga?
Jeśli tak to może jakiś przybliżony termin?
Dzięki i pozdrawiam.


Ha! Lewym uchem coś słyszałem na korytarzu o tym ale nic konkretnego, jak się dowiem to napiszę :o)
Wydaje mi się że jest spora szansa... Ale na razie potraktujmy to jako plotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:13, PanicZIUT napisał:

Ha! Lewym uchem coś słyszałem na korytarzu o tym ale nic konkretnego, jak się dowiem
to napiszę :o)
Wydaje mi się że jest spora szansa... Ale na razie potraktujmy to jako plotkę...


Super :) Dzięki za informację :) Będę czekał na coś oficjalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy już coś bliżej wiadomo na temat powtórnego wydania Sagi Baldur''s Gate ? Czy będzie tak samo wydana jak obecna seria Extra Klasyki Gold tzn w białym opakowaniu ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować