Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

W imieniu własnym oraz CD Projektu witamy wszystkich w wątku dedykowanym Konsulowi tej właśnie firmy - Grześkowi Ziółkowskiemu. To tutaj będzie on odpowiadać na zadane przez Was pytania związane z wykonywaną przez niego pracą. Jeśli nie jesteście pewni czym zajmuje się nasz Gość, zachęcamy do lektury notatki znajdującej się pod tym adresem: http://www.gram.pl/konsule.asp#kon38
Tam również znajdziecie informacje o porach dyżuru Konsula, podczas którego będzie on udzielał odpowiedzi na Wasze zapytania.

Bądźcie jednak wyrozumiali, gdyż udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania z czysto technicznego punktu widzenia (ograniczony czas) nie jest możliwe. Pamiętajcie również, aby pytania były artykułowane możliwie jasno i klarownie.

PanicZIUT odpowiada na pytania dotyczące serii gier wydawanych przez CD Projekt: Złota Kolekcja, Platynowa Kolekcja, TOPSELLER i eXtra Klasyka.

Życzymy Wam miłych i owocnych chwil spędzonych z Konsulami!

Z pozdrowieniami,

Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego Konsula :-) Fajnie, że wreszcie pojawił się ktoś odpowiedzialny za serie CD Projektu :-)

1. Na początek chciałem się dowiedzieć, czy planowana jest reaktywacja eXtra Gry, czy też można już całkowicie zapomnieć o tej serii?

2. Co z "Total War: Eras"? Czy pakiet ten ukaże się kiedyś w sprzedaży?

3. Jestem też ciekaw, czy w którejś serii można by wznowić "SpellForce - Złotą Edycję" i przygodówki firmy Cryo, zwłaszcza "Atlantis" 1 i 2, oraz "Faust"?

4. Ostatnie pytanie dotyczy pierwszej części "Warcrfta"; chciałbym się dowidzieć, czy CDP ma możliwość (i chęci) wydać tą grę. Pierwsza część jest w tej chwili bardzo trudno dostępna, a wersje "SoldOut", które są sprzedawane na Allegro, nie są do końca "sprawne".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,
Dzieki za powitanie!
Jako że to mój pierwszy dyżur :) i jestem trochę jeszcze w szoku po objęciu tego stanowiska to proszę o wyrozumiałość jako że na posty będę odpowiadał na początku z pewnym opóźnieniem. Wolę dwa razy sprawdzić zanim wam jakieś bzdury napiszę :)

Pozdrawiam serdecznie i biorę się do roboty - PanicZIUT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownego Konsula;)
Czy mógłbyś ujawnić, kiedy można spodziewać się w którejś z tańszych serii wydawniczych (TOPSELLER, Extra Klasyka) gry Rome: Total War Antologia. Gra ma już swoje lata i trzymanie jej w Platynie to zdzierstwo wobec nas, biednych graczy; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wogóle kiedykolwiek macie zamiar wyprowadzić z platyny do jakiejś tańszej serii Antologię Blizzarda i Diablo II, a także to samo co było wcześniej zadane- czy wprowadzicie z powrotem BG i ID(chociaż mi zależy tylko na BG:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Suprme Commander.....
Czaje się na niego od dłuższego czasu..
I moje pytanie jest takie : Czy i kiedy pojawi się on w TopSellerze?
Witam serdecznie i cieszę się, że ktoś się tym elegancko zajmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że nie???
http://www.gram.pl/news_9gvrJ,6_Sagi_Baldurs_Gate_i_Icewind_Dale_w_serii_eXt ra_Klasyka_Gold.html
News dość stary ale wciąż prawdziwy, obie gry znajdziecie na półkach już pod koniec sierpnia.

Dnia 21.05.2008 o 16:58, Aragloin napisał:

Dlaczego nie wydajecie już BG i IWD? Myślę, że trzeba pokazywać młodym klasykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mogę tylko powiedzieć... Cierpliwości :)
To świetna gra i na pewno nie zniknie tak szybko z rynku.

Dnia 21.05.2008 o 17:35, niki94 napisał:

Hmm Suprme Commander.....
Czaje się na niego od dłuższego czasu..
I moje pytanie jest takie : Czy i kiedy pojawi się on w TopSellerze?
Witam serdecznie i cieszę się, że ktoś się tym elegancko zajmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy mała pomyłka...
Chodziło oczywiście o tamten sierpień :)
Skończyły się prawa i trwają rozmowy nad ich wznowieniem.
Sory za wprowadzenie w błąd.

Dnia 21.05.2008 o 17:36, PanicZIUT napisał:

A kto powiedział że nie???
http://www.gram.pl/news_9gvrJ,6_Sagi_Baldurs_Gate_i_Icewind_Dale_w_serii_eXt ra_Klasyka_Gold.html
News dość stary ale wciąż prawdziwy, obie gry znajdziecie na półkach już pod koniec sierpnia.


> Dlaczego nie wydajecie już BG i IWD? Myślę, że trzeba pokazywać młodym klasykę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa stoi tak że pracujemy nad tym (Heroes Complete), termin wydania prawdopodobnie po wakacjach.

Planescape Torment - trwają rozmowy z zagranicznym wydawcą gry na temat wznowienia praw.

Dnia 21.05.2008 o 15:17, Mistic napisał:

Jak stoi sprawa z wydaniem Heroes Complete w Polsce, i co z Planescape Torment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 15:23, Inuki napisał:

1. Na początek chciałem się dowiedzieć, czy planowana jest reaktywacja eXtra Gry, czy
też można już całkowicie zapomnieć o tej serii?

Extra Gra 07/2008 będzie na rynku już pod koniec czerwca.Ukarze sie z premierowym, pełnym wydaniem gry Aquadelic GT. Natomiast w środku znajdziecie kilka ciekawych artykułów o innych naszych grach.
Extra Grę będzie można kupic za 19,99zł

Dnia 21.05.2008 o 15:23, Inuki napisał:

2. Co z "Total War: Eras"? Czy pakiet ten ukaże się kiedyś w sprzedaży?

W tej chwili nie ma go w naszym planie wydawniczym, ale trwaja rozmowy.

Dnia 21.05.2008 o 15:23, Inuki napisał:

3. Jestem też ciekaw, czy w którejś serii można by wznowić "SpellForce - Złotą Edycję"
i przygodówki firmy Cryo, zwłaszcza "Atlantis" 1 i 2, oraz "Faust"?

Ten temat muszę sprawdzić, odpowiem później.

Dnia 21.05.2008 o 15:23, Inuki napisał:

4. Ostatnie pytanie dotyczy pierwszej części "Warcrfta"; chciałbym się dowidzieć, czy
CDP ma możliwość (i chęci) wydać tą grę. Pierwsza część jest w tej chwili bardzo trudno
dostępna, a wersje "SoldOut", które są sprzedawane na Allegro, nie są do końca "sprawne".

Na chwilę obecną nie ma takich planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gra ma swoje lata, ale stosunkowo nie dawno trafiła do platyny i na razie nie ma planów przesuwania jej gdzie indziej.

Dnia 21.05.2008 o 17:21, Pan Zbrodni napisał:

Witam szanownego Konsula;)
Czy mógłbyś ujawnić, kiedy można spodziewać się w którejś z tańszych serii wydawniczych
(TOPSELLER, Extra Klasyka) gry Rome: Total War Antologia. Gra ma już swoje lata i trzymanie
jej w Platynie to zdzierstwo wobec nas, biednych graczy; P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trwają rozmowy, chcemy ale kiedy będziemy mogli? Tego nie wiem na razie.

Dnia 21.05.2008 o 17:53, Aargh92 napisał:

Czy i kiedy zostanie wydane ponownie Planescape:Torment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie ma takich planów.
To są w pełni Platynowe tytuły.

Dnia 21.05.2008 o 17:31, wojtek2222 napisał:

Mam pytanie czy wogóle kiedykolwiek macie zamiar wyprowadzić z platyny do jakiejś tańszej
serii Antologię Blizzarda i Diablo II, a także to samo co było wcześniej zadane- czy
wprowadzicie z powrotem BG i ID(chociaż mi zależy tylko na BG:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Witam na gramie!
Pisałem Ci na gg czy czasem nie zastąpisz Ani i proszę bardzo ;)
Pozdrawiam.

Ja proszę o więcej starszych premier nie wydanych w Polsce szczególnie nasz ulubiony gatunek, FPS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie szanownego konsula. I od razu pytanko. Co z grami które zostały wycofane z ExtraKlasyki(vide Delta Force: Helikopter w Ogniu czy Immortal Cities) pojawią się w jakichś sklepach bądź w innych serii. Swego czasu takie wycofane z obiegu gry dawaliście w pudełkach do Biedronek. Będzie sie można spodziewać czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Czy planujecie reedycję Planescape: Torment ?
Przydał by mi się "ładnie opakowany buckup", do mojej starej już wersji ;-) W takowe do BG i IWD już się zaopatrzyłem, ładnie się prezentują obok wielkich kartonowych wydań oryginałów ;-)
Po 2. Czy macie może w planie wydanie w jakimś packu gry "Najdłuższa Podróż" i "Dreamfall" ?
Po 3. Jak wyżej tylko dotyczy STALKER: SOC i Clear Sky.

PS. Bym zapomniał ^^
Witamy, witamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować