Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Czy Fallout 3 zostanie wydany w podobny sposób co mass effect? czyli pomimo instalacji wersji angielskiej, jest ona niekompatybilna z oryginalnymi patchami i rozszerzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:03, roman566 napisał:

Czy Fallout 3 zostanie wydany w podobny sposób co mass effect? czyli pomimo instalacji
wersji angielskiej, jest ona niekompatybilna z oryginalnymi patchami i rozszerzeniem?

Po pierwsze jest to gra premierowa,a po drugie z tego co pamiętam Fallout 3 wydaje Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:07, matku89 napisał:

> Czy Fallout 3 zostanie wydany w podobny sposób co mass effect? czyli pomimo instalacji
> wersji angielskiej, jest ona niekompatybilna z oryginalnymi patchami i rozszerzeniem?
Po pierwsze jest to gra premierowa,a po drugie z tego co pamiętam Fallout 3 wydaje Cenega.


True, nic dodać nic ująć :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 10:02, TakashiDK napisał:

Drogi Grześku mam taki problem z Grą Juiced 2 mam ja 2 dzień ...
1 dnia wszystko dobrze ładnie chodziłoa drugiego zaczeło sie ciąć w niektórych momentach
...
Proszę o pomoc


Tak jak Emillo radzi - przede wszystkim polecam pomoc techniczną gram.pl, no i zdecydowanie przydało by się dokładniejsze opisanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 14:50, maclaurin napisał:

Kiedy Złota kolekcja Heroes V będzie znowu dostępna? Czy jej brak w sklepie oznacza,
że za niedługo przejdzie do Platynowej Kolekcji?

Jeśli zależy Ci na jej kupnie, wybierz się do Empiku - przejazdem przez całą długość Polski, rzucając okiem do większości Empików po drodze, ZK HV stała po kilka sztuk na półeczce.
A w Gdańsku widziałem trzy sztuki Kolekcji Wszechczasów Neverwinter Nights, i zastanawiam się, czy CDP na amen zapomniał, że w listopadzie 2007 miało pojawić się Heroes Complete ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 15:16, PanicZIUT napisał:

Możemy go tak umownie nazwać...
Więcej niż szansa, konkurs będzie.
Szczegóły wkrótce.

a można już wiedzieć w jakim okresie mniej-więcej odbędzie się ten konkurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 18:42, kindziukxxx napisał:

> Możemy go tak umownie nazwać...
> Więcej niż szansa, konkurs będzie.
> Szczegóły wkrótce.
a można już wiedzieć w jakim okresie mniej-więcej odbędzie się ten konkurs :)


Wrzesień / październik - zdecydowaliśmy się na przeniesienie go na miesiące powakacyjne :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2008 o 12:56, PanicZIUT napisał:

Wrzesień / październik - zdecydowaliśmy się na przeniesienie go na miesiące powakacyjne
:o)

dziękuje bardzo za informację , to teraz wiem że jak kupować gry, to najlepiej do września a potem je zarejestrować, bo tak można szanse zwiększyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 02:10, Lfdracon napisał:

> Kiedy Złota kolekcja Heroes V będzie znowu dostępna? Czy jej brak w sklepie oznacza,
> że za niedługo przejdzie do Platynowej Kolekcji?
Jeśli zależy Ci na jej kupnie, wybierz się do Empiku - przejazdem przez całą długość
Polski, rzucając okiem do większości Empików po drodze, ZK HV stała po kilka sztuk na
półeczce.
A w Gdańsku widziałem trzy sztuki Kolekcji Wszechczasów Neverwinter Nights, i zastanawiam
się, czy CDP na amen zapomniał, że w listopadzie 2007 miało pojawić się Heroes Complete
;x


Nie, nie oznacza to automatycznego przejścia do Platyny. Oznacza to że nakład który został wyprodukowany (i na który mamy licencję) powoli się kończy.

Nad Complitami wciąż pracujemy, wkrótce pewnie będę mógł powiedzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:58, kindziukxxx napisał:


> Wrzesień / październik - zdecydowaliśmy się na przeniesienie go na miesiące powakacyjne

> :o)
dziękuje bardzo za informację , to teraz wiem że jak kupować gry, to najlepiej do września
a potem je zarejestrować, bo tak można szanse zwiększyć :D


Jest to oczywiście jakaś metoda :o) chyba że zasady konkursu będą promowały nie tylko gry zakupione we wrześniu ;o) ale tego się dowiemy dopiero jak zostaną ogłoszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do Edycji Kolekcjonerskiej Warhammera Online też bedziecie Panstwo dodawac ksiazke jako bonus, tak jak to robicie w przypadku wersji podstawowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o World in Conflict. Teraz było w Wakacyjnej Wyprzedaży, ale czy nie mogłoby pójść torem Timeshifta i trafić do tańszej serii, minimum platyny(choć po cichu liczę na Topseller;))? Czy są już jakieś plany dotyczące WiCa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 18:47, Strider napisał:

Czy do Edycji Kolekcjonerskiej Warhammera Online też bedziecie Panstwo dodawac ksiazke
jako bonus, tak jak to robicie w przypadku wersji podstawowej?


Edycja kolekcjonerska na pewno będzie się różniła od wersji podstawowej, będzie jeszcze bogatsza.
Ja niestety nie znam składu obu pakietów - to nie jest gra wchodząca w skład którejkolwiek z serii wydawniczych.
Przynajmniej na razie ;o)
Zapraszam na wątek dotyczący wydań premierowych - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&u=1

P.S. W sumie ten link powinien rozwiać wątpliwości :o)
http://www.gram.pl/news_8gzjGO,5_Warhammer_Online_Age_of_Reconing_Edycja_Kolekc jonerska_tylko_marzenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:55, Nacek100l napisał:

Mam pytanie o World in Conflict. Teraz było w Wakacyjnej Wyprzedaży, ale czy nie mogłoby
pójść torem Timeshifta i trafić do tańszej serii, minimum platyny(choć po cichu liczę
na Topseller;))? Czy są już jakieś plany dotyczące WiCa?


Witam,
Wkrótce się to wyjaśni :o) nie liczył bym jednak na TOPSELLERa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Pytanko:
Czy negocjacje w sprawie ponownej dystrybucji Baldur''s Gate, Planescape:Torment, Icewind Dale i serii Fallout zmierzają w dobrym kierunku?
Jeśli tak to kiedy możemy się ich spodziewać na polskim rynku?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować