Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 17:19, PanicZIUT napisał:

> O nie widziałem tej informacji, w sumie brak mi tylko HM&M5, i za 170 to bym brał (..)
> jakieś durne grafiki/screeny z gry dodatkowo,(...) za mało..

Jeśli uważasz dodatki zawarte w HoMM Kolekcja Wszech Czasów za durne to znaczy że zdecydowanie
nie jest ona dedykowana dla Ciebie.

Niestety dla CDP zdecydowałem się tylko na złotą kolekcję HoM&M5, tym bardziej, że drukowany spis statystyk jednostek, w pakiecie tym będzie dotyczył tylko piątej części a nie wszystkich pięciu odsłon z dodatkami - był to przysłowiowy gwoźdź do trumny dla tego wydania w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 09:38, PanicZIUT napisał:

Co do Total War, będzie niespodzianka przed końcem roku ale nie będzie tania ;o)

Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z Heroes i dodatki (drzewka, szczególnie drzewka, mam słabość do drzewek, będą obejmowały wszyściutko ze wszystkich części) będą ambitne treściowo (gadżety sobie możecie oszczędzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 09:38, PanicZIUT napisał:

Co do Total War, będzie niespodzianka przed końcem roku ale nie będzie tania ;o)

Czy to jest tym "objawieniem": http://www.gram.pl/sk1_9gzlJO3_Total_War_Ery_Wielkich_Wojen.html
Jaki będzie skład (drzewka mam na myśli i inne "papiury"), na Eras to mi nie wygląda... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek "PanicZIUT" Ziółkowski zakończył dyżury na forum gram.pl jak Konsul CD Projekt, w związku z tym nie będzie odpowiadał już na Wasze pytania. Zamykam wątek, dziękując Grześkowi za sześć miesięcy spędzonych na Konsulacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować