Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

W ramach odpowiedzi zapraszam na www.cdprojekt.pl/gwarancja

Dnia 31.05.2008 o 14:00, cacek44 napisał:

Mam pytanie dotyczące gry z serii extra klasyka. Jedna z płyt została zepsuta(spalona)
i czy jęsli z głosze dozywotnia gwarancje to (wysle 3 płyty z 4 bo 4 jest zepsuta) otrzymam
takze te płyte która sie spaliła?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując Waszą dyskusje, bardzo zresztą rzeczową.

Większość gier trafia zazwyczaj do którejś z serii. Po to one w końcu są.
Dzięki seriom gra pół roku czy rok po premierze nie znika na zawsze.
Można ja taniej kupić, czy też budować swoją kolekcję gier nie wydając fortuny na premiery.
My częściej zasilamy nasze serie bo mamy więcej tytułów od Cenegi w back katalogu.

Na zachodzie wydaje się raczej kolekcje / sagi jednego tytułu, kwestia specyfiki rynku.
Każdorazowe wydanie gry, nie zależnie od serii, to osobne rozmowy.
O nakładzie, sposobie wydania, opłatach licencyjnych, etc.
Z niektórymi firmami rozmawia się łatwiej z innymi trudniej :)
Im silniejszy tytuł / brand (ie Diablo) tym twardsze negocjacje.

Dnia 30.05.2008 o 18:52, Kraju92 napisał:

> Czy każda firma zgadza się aby jej gry wydawano w tańszych seriach? Bo jakoś nie
przypominam
> sobie aby w innych a zwłaszcza zachodnich krajach(takich jak Niemcy czy Anglia)
było
> takie coś jak tańsze serie(nie jestem tego pewny więc mogę się mylić ;)

Jeżeli nawet Blizzard się zgodził na wydanie ich gier w "Platynowej Kolekcji" to chyba
wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staramy się aby zastrzyk nowości do serii TOPSELLER trafiał mniej więcej raz na kwartał.

Dnia 03.06.2008 o 17:12, Adamo 55 napisał:

Mam pytanie dotyczące dostaw TOP Seller jak często są dostarczane nowe egzemplarze gry
z tej seri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się decyduję o tym która gra ma być w której seri?

I co ile są dostawy do sklepu? Każdą grę się zamawia indywidualnie czy jest jakiś okres kiedy uzupełnia się wszystkie braki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może to nie tu powinienem się pytać, ale właśnie straciliśmy konsula, który tym się zajmował: KIEDY BĘDĄ JAKIEŚ DANE DOTYCZĄCY MASS EFFECT EK ??? Za jakąkolwiek odpowiedź z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:09, icemount napisał:

Wiem, że może to nie tu powinienem się pytać, ale właśnie straciliśmy konsula, który
tym się zajmował: KIEDY BĘDĄ JAKIEŚ DANE DOTYCZĄCY MASS EFFECT EK ??? Za jakąkolwiek
odpowiedź z góry dziękuje :)


W dwóch tematach te same pytania. Musisz cierpliwie czekać na jakiekolwiek informacje w końcu wielu graczy czeka na cokolwiek, wydaje mi się że wszystkiego dowiemy się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:11, Kraju92 napisał:

W dwóch tematach te same pytania. Musisz cierpliwie czekać na jakiekolwiek informacje
w końcu wielu graczy czeka na cokolwiek, wydaje mi się że wszystkiego dowiemy się jutro.


Wczoraj też tak myślałem. Ale z tym newsem to już jest naprawdę przegięcie. Ja rozumiem, że pre-order jeszcze by nie startował. Ale zerowe informacje a propos zawartości i ceny może mi tylko zrekompensować rewelacyjna jakość tychże. I jakoś nie wydaje mi się, żeby nagła rezygnacja Anima była przypadkowa - myślę, że CDP po prostu kazał mu się z tej funkcji usunąć, by uniknąć kłopotliwych pytań, a nowy konsul ukaże się zaraz po oficjalnej zapowiedzi EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj kupiłem Grę Rome: Total War Antologia, po zainstalowaniu, gry ją włączam to po pierwszym obrazku gdzie są opisane prawa autorskie itp włącza się czarny ekran i raport o błędach... nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 07:01, TheWitcher28 napisał:

witam, wczoraj kupiłem Grę Rome: Total War Antologia, po zainstalowaniu, gry ją włączam
to po pierwszym obrazku gdzie są opisane prawa autorskie itp włącza się czarny ekran
i raport o błędach... nie wiem co mam robić...


Hej. To troszkę niewłaściwy temat na takie pytanie :)
Zobacz czy to pomoże:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=589&p=2004
Jeśli nie, to załóż temat na podforum technicznym. Tutaj wskazówki jak to zrobić:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33282&u=1
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wyznaczników jest co najmniej kilka.
Jeśli gara jest dobra, zdobyła rynek - wiadomo że któraś z serii ją przechwyci.
Która z serii to zrobi zależy od tego ile czasu upłynęło od premiery, jakie dodatki możemy zaproponować.
Tak jak wspominałem wcześniej każde wznowienie gry to osobne rozmowy, ustalanie warunków.

Nasi handlowcy dbają o to żeby wszystkie aktywne tytuły były obecne na półkach non stop.

Dnia 03.06.2008 o 18:14, Adamo 55 napisał:

Jak się decyduję o tym która gra ma być w której seri?

I co ile są dostawy do sklepu? Każdą grę się zamawia indywidualnie czy jest jakiś okres
kiedy uzupełnia się wszystkie braki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!!! mam problem z toca3 ,podczas logowania się do rozgrywki online za każdym razem muszę wymyslać nowy login i adres poczty.może niejest to poważny problem , ale niemam pomysłu jak go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wprowadzenia KoToRa do sprzedaży w jakieś tańszej serii? Czy przewidujecie przeniesienie Marvel Ultimate Aliance na tańszą serie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 13:42, EmoDarius napisał:

Czy jest możliwość wprowadzenia KoToRa do sprzedaży w jakieś tańszej serii? Czy przewidujecie
przeniesienie Marvel Ultimate Aliance na tańszą serie?


Obie gry wydaje w Polsce LEM, a nie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 15:42, dandanieldan napisał:

nie wiem czy wybralem dobry temat ale wydaje mi sie ze tak. no wiec czy jest juz dostepny
carpack PL do tdu? bo byly newsy ze CDP juz wydalo i jest dostepny w sklepach

to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 15:48, Furozenu napisał:

> Czy jest możliwość wprowadzenia KoToRa do sprzedaży w jakieś tańszej serii? Czy
przewidujecie
> przeniesienie Marvel Ultimate Aliance na tańszą serie?

Obie gry wydaje w Polsce LEM, a nie CDP.



No właśnie...
Jak najbardziej prawda.
Można sprawdzić, na przykład tak - http://www.gram.pl/gra_9grf7_Star_Wars_Knights_of_the_Old_Republic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 17:46, dandanieldan napisał:

> nie wiem czy wybralem dobry temat ale wydaje mi sie ze tak. no wiec czy jest juz
dostepny
> carpack PL do tdu? bo byly newsy ze CDP juz wydalo i jest dostepny w sklepach
to prawda?


Trochę nie, bo z tego co wiem będzie to wydanie premierowe.
Faktycznie był zapowiadany, no może raczej anonsowany ze będzie w planie wydawniczym.
Są z tego co wiem jakieś opóźnienia nie po naszej stronie ale rozmowy związane z tym tytułem trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:57, Sirmaggus napisał:

A czy jest szansa na reedycje Baldura? Jeśli tak to kiedy?
Witam:) Czy jest szansa żebyście wydali zestaw Red Faction 1+2 w jakiejś taniej edycji???



Szanowni,
Na tego typu pytania obawiam się że odpowiedzi ode mnie nie otrzymacie.
Nie z mojej złej woli. Cieszę się że interesujecie się jakie tytuły i kiedy trafiać będą do różnych serii ale...
W większości przechodzenie tytułów z premier do serii jest tajemnicą handlową - kwestie licencji, konkurencji, etc. Niestety nie mogę Wam takich odpowiedzi udzielić, aż do momentu kiedy "odtajniamy" najbliższe premiery.
O nich możecie wtedy przeczytać na kanałach newsowych.

Oczywiście mogę powiedzieć że pracujemy nad czymś ale to chyba oczywiste że takich gier jak World in Conflict, Gears of War i Unreal Tournament III tak łatwo na wymarcie nie przeznaczymy i wcześniej czy później trafią do serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować