Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe materiały z gry Red Alert 3

42 postów w tym temacie

Ciekawy trailer, szczególnie podoba mi się fizyka wody - świetne to falowanie wo zniszczeniu okrętu jest ^^. A ta komiksowa grafika to mi się nawet podoba, szczególnie mi się pomysł co-op''a podoba. Hmm... Czekam na pre-ordera EK jak wyjdzie, a jak nie to zwykłą trzeba będzie kupić.

P.S. EA coś się niepatriotyczne zrobiło - pokazali tylko akty destrukcji i zwycięstwa Rosjan nad Amerykańcami. I tak trzymać ^^ p0zdr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:04, ashar napisał:

a fe, co za grafika... co to ma byc? wojna zelkow? :| widac straszny wplyw rynku amerykanskiego,
gdzie chwytliwe sa takie kolorowanki (nawet G4 zostanie potraktowane mazaczkami), jedyne
co mi sie spodobalo z filmiku, to woda :) i wszelkie efekty z nia zwiazane, np. taki
wybuch statku w okolo 3/5 filmiku, no to bylo cos :)


Mógł bym odnieść wrażenie ,że ostatnio wśród developerów amerykańskich panuje moda na cała paletę barw będących odcieniami szarości ewentualnie koloru brązowego. Daleko szukać nie trzeba GoW, FEAR itd.

Po za tym graficznie przypomina RA2 co chyba było efektem zamierzonym w końcu w porównaniu do tiberian sun który był na tym samym silniku RA2 był bardzoi kolorowy. Mnie to nie przeszkadza a jak komuś to przeszkadza to niech sobie nasycenie kolorów zmieni w ustawieniach monitora lub karty graficznej problem rozwiązany. Byle tylko bloom po oczach nie "walił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wygląda imponująco, ale... kolory są fatalne. Wygląda to jak jakaś bajkolandia o.O Cukierkowe pastele i seledynowe morza... wygląda to zupełnie nie tak jak sobie wyobrażałem. Z drugiej strony EA wyrażał takie zapędy już od pewnego czasu. Wielka szkoda.
Do tego jeszcze sama rozgrywka jest typowa dla gier tej serii. Tak wiem, ze to ich urok, ale w chwili, gdy włączyłem C&C3 po graniu w Company of Heroes to doznałem szoku. Zupełnie inny styl grania, zupełnie inne podejście do strategii jako takiej. Zupełna supremacja jednostek dobranych na zasadzie ''papier-nożyce-kamień'' bez większego zwracania uwagi na taktykę. Heh... wcześniej zupełnie tego nie zauważałem, ale w tamtym momencie to skala tego zjawiska w serii C&C mnie przeraziła o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Westwood i ich Red Alert ^_^ "miodzio" ... a teraz miętkie EA które wizje gry zawsze ma ale wykonanie made in china :) ... szału nie ma i nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten trailer z tydzień temu..
Wcześniej myślałem, że ta gra to shit wielki ale teraz mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku trochę to wszystko jakieś... hmmm... kolorowe i oczoj***e. Mam nadzieję, że gra jednak w rzeczywistości tak się nie prezentuje wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczne. Kiedyś lubiłem RA, ale przegrywało w starciu chociażby z WarCraftem 2. Trójka natomiast nie będzie miała szans z nadchodzącymi StarCraftem 2 i Dawn of War 2, chyba że ukaże się dużo szybciej. Muszę jednak przyznać, że grafika jest świetna, spore wrażenie zrobiła na mnie woda (już w SC2 wygląda super). Może zagram, ale nie sądzę żeby RA3 mnie szczególnie zainteresowało, tym razem producenci przesadzili z cudowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 01:22, Skywalker560 napisał:

Może zagram, ale nie sądzę żeby RA3 mnie szczególnie zainteresowało, tym razem producenci przesadzili z
cudowaniem.

Patrząc na grafikę to chyba przesadzili z ''cuKRowaniem''. Cudów tam za wiele nie ma, może efekty wody. A tak jak napisałeś, warto czekać przede wszystkim na Dawn of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 01:28, Graffis napisał:

Patrząc na grafikę to chyba przesadzili z ''cuKRowaniem''. Cudów tam za wiele nie ma,
może efekty wody. A tak jak napisałeś, warto czekać przede wszystkim na Dawn of War 2.


Ja czekam na SC2 (zresztą bywalcy mego gsa o tym dobrze wiedzą :P), w przypadku drugiego DoWa zainteresuję się demkiem i wtedy pomyślę nad ewentualnym zakupieniem gry. Jedynka była całkiem fajna (też grałem tylko w demko), miałem zamiar ją kupić, szczególnie że teraz można ją nabyć za śmieszne pieniądze.

Patrząc na jednostki to się tutaj robi cyrk i normalnie galeria osobliwości. Owszem, RA zawsze było swego rodzaju pastiszem, ale tym razem jednak twórcy przedobrzyli, bo z tego to się sen generała na psychotropach robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 07:42, Furusu napisał:

Eh... psychotropy (design), amfetamina (szybkość) i zbyt dużo LSD (kolorkyyyy) w tej
grze widze :P


Albo i wesołe halucynogenne grzybki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak dla mnie :) Do tej pory można spokojnie sobie pograć w RA2, jak zachowają klimat to będzie po prostu pięknie :) No i ta bomba implodująca może być ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że grafika prezentuje się tak samo dobrze jak sama gra, choć odgłosy były takie same jak w RA 2. W sumie to nic złego. Może nawet dobrze, bo muzyka będzie taka sama (zawsze była mocną stroną serii). Co do samego gameplay''u, to zapowiada się na kilka nowych fajnych jednostek. Tylko musimy wytrzymać do tego "Czerwonego Października". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kotlet. Nie żeby było coś źle, chociaż jak rozwalą balans podobnie jak w RA2, to długo gra nie pociągnie. Wciąż czekam na MMORTS z normalną linią frontu i awansem gracza mogącego dowodzić coraz większym odcinkiem frontu jednej ze stron. Być może doczekam się tego dopiero w jakimś C&C Generals 2. Ale jak na razie nic ciekawszego poza grafiką nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello Electronic Arts. Widze, ze znowu jedziecie po $$$. Moze dodacie jeszcze pare kolorkow bo cos tak szarawo w tym waszym nowym RA. Trzeba bylo zostawic Westwood''a w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba na rewolucję nie ma się co nastawiać, bo z tego, co widać, to nowości szczególnych nie będzie (chyba najbardziej dobitnie o tym świadczy fakt, że trailer ilustruje remix HellMarch pochodzący, tak na moje uszy, jeszcze z PSXowej wersji RA). Ale jak panowie z EA się postarają, to może tyle wystarczy :).
PS Czekam na panie z wielkimi oczami i "uszami" po stronie Japończyków ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:13, Blackhand napisał:

Hm, chyba na rewolucję nie ma się co nastawiać, bo z tego, co widać, to nowości szczególnych
nie będzie (chyba najbardziej dobitnie o tym świadczy fakt, że trailer ilustruje remix
HellMarch pochodzący, tak na moje uszy, jeszcze z PSXowej wersji RA).

Remix pochodzi z RA2. Dla trzeciej części powstanie nowy, nie sugerowałbym się trailerem. Często twórcy z lenistwa używają starych podkładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować