Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jagged Alliance 3 - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Mogliby zrobić większy interfejs. Ten jest stanowczo za mały. Taki na 2/3 ekranu byłby świetny. Ach i byłbym zapomniał, cienie są mega wypasione. Normalnie takich gładkich jeszcze nigdy nie widzialem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff na szczęście zachowali tryb turowy. Bo z tego co pamiętam przebąkiwano o grze bez tur...
Na powtórzenie sukcesu JA2 raczej nie ma co liczyć, ale jest szansa na całkiem przyzwoitą gierkę. Żeby jeszcze cena była adekwatna do jakości produktu, a nie wygórowana z powodu kultowej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany...
Moje doświadczenia z firmą akella są nie najlepsze. Kupiełm ich dwie gry i obiecałem sobie, że już nigdy więcej, były tak przykre...
Martwię się o JA3 bo jeśli Akella znów da ciała (co niestety nie byłoby zaskakujące), nie będzie już szans na porządnie wskrzeszenie serii (no może jedynie w formie FLOSS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak dla mnie te portrety postaci to nędza. :/ Fajnie jednak zobaczyć znów Shadowa w akcji! Mam nadzieję, że połacie terenu będą wprost proporcjonalne do tych z JA2, bo w Silent Storm mapy były niewielkie! Ech, JA2 to wspaniała turóweczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałam wrażenie, że gry Sir-tech były zupełnie niedocenione. Chociażby takie Wizardry 8, które może nie było jakimś niesamowitym hitem, ale naprawdę oferowało świetną zabawę i klimat. Niestety (dla niektórych) nawet na poziomie łatwym można było przy tej grze dostać chwilami kociokwiku, stąd pewnie jej umiarkowany sukces. Tak samo z Jagged Alliance, gra nie była gierką którą mógł przejść każdy średnio rozgarnięty 11-letni gracz, więc mimo, iż tytuł posiada krąg wiernych fanów, nigdy nie był tak doceniony jak powinien być. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

foxx76

dokładnie! jakbym miał gorzałe to bym Ci polał bo dobrze gadacie towarzyszu ;)

a w kwesti gry: mam oryginał JA 2 - kupiony przedpremierowo z bonusami :P dla mnie gra była wyznacznikiem w sprawie moich ulubionych gier :) rpg połączony ze strategią i koniecznie TURÓWKA :) do dnia dzisiejszego kocham ten gatunek - jednak gier jak na lekarstwo :(

czekam na JA 3 jak również na Fallout''a 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

foxx76

a motyw z wypełnianiem ankiety był przerabiany w kilku wczesniejszych, dużo starszych gierkach role-playing ;) przykład? bard''s tale na c64 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 1 zagrywałem się całkiem sporo, 2 jakoś mnie nie przekonywała, nie bardzo bawił mnie ten element RPG, podchodziłem do niej kilka razy i kończyłem "przed czasem"... miałem podejścia do JA2 i JA2 Wildfire, wolałbym podejść jeszcze raz do JA2 czystej, ale dostępność jej jest dość znikoma, więc pozostanie mi jedynie Wildfire, aby się do 2 odsłony przekonać.
Co do 3, to połączenie JA i SS brzmi całkiem ciekawie, choć jak słyszę o robotach, to obawiam się czy nie będą one taką "psują klimatu" jak panzerkleiny w SS. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaale schrzanione portrety :S W porównaniu z tymi z JA2 mogą się schować - a tamte i tak są już wiekowe. Shadow i Scope są zupełnie niepodobni, nie mówiąc już o tym że ni w ząb nie trzymają klimatu tych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam juz od kiliu lat na kontynuację JA , i może w końcu się doczekam ;).
Mam nadzieje ze to będzie stara dobra giera, gdzie gameplay będzie ważniejszy niz nextgenowa grafa i rozrywka na 40h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, jak widzę te twarze Shadowa, Malice''a, Scope, to aż serce się kraja... W JA2 wyglądały one o dwa nieba lepiej! A tutaj? To naprawdę przypomina jakąś rosyjską produkcję... Uwielbiam drugiego Jaggeda jak inną strategię, ale obawiam się, że sygnowanie "trójki" wspaniałym silnikiem i doświadczeniem Akella nie wyjdzie tak, jak powinno. Owszem, tytuł może okazać się bardzo, bardzo dobry, ale fani raczej poczują ogromną różnicę... Cóż, pozostaje czekać i mieć nadzieję, że przypomnimy sobie podczas grania coś więcej, niż tylko tytuł z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować