Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram.pl w siedzibie CD Action - relacja już w piątek

84 postów w tym temacie

gram.pl

Ekipa gram.pl, stawiając sobie za cel obejrzenie, dotknięcie, powąchanie i posmakowanie wszystkiego, co w jakikolwiek sposób związane z grami, postanowiła tym razem odwiedzić siedzibę CD Action - jednego z najpopularniejszych w Polsce magazynów dla fanów elektronicznej rozrywki. Rezultat tej wizyty zobaczycie już w piątek w naszej wideorelacji!

Przeczytaj cały tekst "gram.pl w siedzibie CD Action - relacja już w piątek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:00, Baluk25 napisał:

Zróbcie fotke Smugglerowi :P


No właśnie :P

Albo przyłapcie go na gnojeniu antyfanów :D

A tak na serio nie moge sie doczekać. Napewno obejrzę, zawsze sie zastanawiałem jak wygląda redakcja cda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bartłomiej uważaj na słowa bo to się może źle skończyć ale żeby nie było offtopu to tak całkiem niezły pomysł... jeżeli Smuggler nie będzie miał cenzury w postaci kartonu na głowie to zróbcie mu zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że kogo? ;> Mamy tu antyfana, ho ho ;p. A co do newsa, to zawsze mnie ciekawiła wielkość tej redakcji, i to jak tam wygląda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, fajnie :) Może obejmijcie się nawzajem jakimś partnerstwem? W końcu robicie w tej samej branży :P

PS Czyżby redakcja dorabiała sobie, prowadząc jakąś śląską jadłodajnię? Jakiś wiszący jadłospis koło drzwi wypatrzyłem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Smuggler załapie się na filmie :P
Taka wymiana była: CDP idzie do CDA, a CDA idzie do CDP, w najnowszym Insiderze dołączonym do CDA są zdjęcia jak wygląda redakcja CDP, ładnie mają :) Warto popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pod koniec relacji pojawi się zadanie konkursowe. "Odgadnij, która z postaci w biurze to Smuggler i zgarnij 1000$ nagrody!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zagraliście pod publiczkę ostro :) teraz tylko czekać na rekordową ilość komentarzy pod tekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczuwam że ten zwiastun to nic w porównaniu z tym co zobaczymy w piątek , obawiam się najlepszego ,lecz mam też nadzieję ,że na filmiku nie zabraknie tajemniczego smugglera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować