Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram.pl w siedzibie CD Action - relacja już w piątek

84 postów w tym temacie

@ master matrox

Weź do ręki kilka starszych numerów CDA (tych urodzinowych) i będziesz wiedział jak wygląda redakcja od wewnątrz ;)

Do tych co liczą na zdjęcie Smugglera:

Skoro wizyta jest zapowiedziana, to co za problem dla Smugglera aby na chwilę opuścić budynek redakcji....

Co do samego pomysłu to uważam, że jest bardzo dobry. Jest przecież wiele osób, które nie mogą pojechać do Wrocławia albo od niedawna czytają CDA i zobaczenie miejsca pracy redaktorów ich ulubionego pisma będzie dla nich bardzo ciekawe.
Z pewnością też wielu starszych czytelników z chęcią wybierze się w e-podróż po redakcji CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zwiastuuuun ;d Po feście ;d

Ale materiał finałowy będzie na pewno wart uwagi ;]
Czekam z niecierpliwością ;] Fajnie że robicie takie rzeczy ;) Pamiętam jak moją pierwszą gazetką tego typu był "Click!" z demkiem jakieś gry co się owce zaganiało ;] Pierwsza gazeta komputerowa jaką posiadłem, może ich też odwiedzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:45, MrSmok napisał:

Skoro wizyta jest zapowiedziana, to co za problem dla Smugglera aby na chwilę opuścić
budynek redakcji....


Albo chociaż do kibelka się udać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy zobalczyli twarz Smugglera? ;D TTo dopiero wstrząs dla świata...

A tak na serio: inicjatywa świetna, chociaż wolałbym to zobaczyć w tekście ciągłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 21:05, Crops89 napisał:

może ich też odwiedzicie ??

O ile mi wiadomo to redakcja Clicka! mieści się w tym samym budynku co redakcja CD-Action tak więc logicznie rzecz ujmując, gram.pl odwiedzi również redakcję Clicka :D Warto też dodać, że niektórzy z redaktorów CDA piszą również dla Clicka, tyle że pod innymi ksywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko chwyt marketigowy z tym smuglerem , wymyśl;iły sobie chłopy niewidocznego przyjaciela ,który rzekomo do nich gada robi zdjęcia i wogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl odwiedziło tajemniczy budynek na ul. Sukiennice 6 i niby nie po to, żeby zobaczyć Smugglera... taaa jasne! Wszyscy wiedzą jaki był główny cel tej wyprawy...

A tak na serio:
Mój ulubiony serwis (gram.pl) w redakcji mojego ulubionego pisma (CD-Action)?! Już mnie skręca z ciekawości! Mam nadzieję, że nie skończy się na 3 minutowym pokazie budynku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:18, gothicsheep napisał:

Btw. 90% komentarzy do tego newsa zawiera słowo "Smuggler"... Zonk?
:-|


Smutna prawda, Smuggler stał się synonimem redakcji CDA, żeby nie powiedzieć, że ogólnie CDA :D.

A co do zwiastuna, to byłby nawet ciekawy, gdyby coś w nim było. :P Niemniej czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To on? Nawet ma torbę fotograficzną. A tu prawdziwy profil Smugglera na CyberFoto http://[m] - jest z Wrocławia, fotografuje koty i ma Dynaxa 5D :D To on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią to zobaczę :D.
A tak btw. to nie wiem czemu nikt nie sprostował jeszcze :P. W trailerze nie jest Aces High Iron Maiden, a No Escape zespołu InDespair w którym pocina CormaC ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej tu chyba maja byc komentarze do zapowiedzi wizyty w redakcji CDA, a nie domysly kim jest Smuggler. I to tez nie jest dobre miejsce do dodawania linkow do prywatnych profilow w roznych serwisach internetowych redaktorow CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować