Zaloguj się, aby obserwować  
Azazell2

Sniper Elite

75 postów w tym temacie

Miałem okazje zagrać w Sniper Elite i strasznie mi sie spodobała.. grał ktoś z was już w to ? jak wam się podoba??

bardzo ładna grafika i slicznie smiga na max detalach z wlaczonymi AA i AF ... nawet moge miec pelno programów po włanczanych i nadal slicznie działa .. prawie cala grafika opiera sie na shaderach jest podobna do gier typu Cold Fear, Prince of Persia 1,2 ( chodzi mi o silnik )

gorąco polecam nie tylko sniperke uzywasz ale takze bazooki, CKM`y i inne pierdoly :)

a widok za pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azazell2 mam do ciebie prośbę ja napisałem ci post w takim razie ty też mi napisz mój to JOSEMITESAM i dzisiaj zrobiłem temat o nazwie GRAND THEFT AUTO wejdź tam i napisz opinie do GTA VICE CITY i SAN ANDREAS dobra?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest dostępna na polskim rynku?
Jeżeli tak, to kto ją wydał?
Soraka, za odgrzebywanie starego tematu, ale wczoraj zobaczyłem trailer z gierki i sie napaliłem jak szczerbaty na suchary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oprócz grafiki i masy broni jest coś ciekawego w tej grze? Bo te rzeczy raczej do zakupu mnie nie zachęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 15:45, Woko11 napisał:

Czy jest ta gra wydawana w Polsce?


Właśnie szukałem na necie, ale chyba nie. A tak bym zagrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... Też się na gierkę napaliłem, szczególnie ze względu na nietypowu pomysł(akcje snajperskie na terytorium wroga!). Chociaż w CDA dostało tylko 6 o ile pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasysam właśnie demko, więc jak skończę, to podzielęsię wrażeniami. Mam tylko nadzieję, że mi nie wywali noe przed końcem, bo zostało jeszcze 3,5 h :(

P.S. Wie ktoś czy jest jakaś wtyczka do Firefoxa, która przedziwdziałała by właśnie takiej sytuacji (w razie zerwania połączenia - wznawia zasysanie w tym samym miejscu lub, żeby można zastopować pobieranie zasysania i wznowić np. na drugi dzień?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:30, Abi Dalzim napisał:

P.S. Wie ktoś czy jest jakaś wtyczka do Firefoxa, która przedziwdziałała by właśnie takiej
sytuacji (w razie zerwania połączenia - wznawia zasysanie w tym samym miejscu lub, żeby można
zastopować pobieranie zasysania i wznowić np. na drugi dzień?)?


Jeśli używasz akceleratora pobierania plików np. Flashget to polecam dodatek Flashgot: https://addons.mozilla.org/firefox/220/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż demko się ściągnęło. Rozpakowałem, odpaliłem i grałem...
Wrażenia? Nie przeszedłem nawet pierwszej misji, bo gra jest po prostu za nudna... Być może to wina moja, bo spodziewałem się nie wiadomo czego. Grafika co najwyżej średnia (nawet na max detalach, AA i innych bajerach). Muza nie wpada w ucho i nie buduje napięcia. Wrogów nie da się zauważyć zanim nie zaczną do Ciebie strzelać (albo ja za słabo patrzyłem - co możliwe, ale nie chciało mi się spędzać 15 minut na obserwacji jednej kamienicy).
Plusem jest bardzo fajna animacja lecącej kuli ze snajperki (jak się strzela do gościa z dużej odległości), ale podobny efekt był zastosowany już w stareńkim Max Payne 1, więc nie ma tu jakiejś innowacji.
Ogólnie cieszę się, że ściągnąłem demko, bo ustrzegło mnie to przed zakupem całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypty, skrypty i jeszcze raz skrypty! Można na pamięć nauczyć się pozycji i wrogów i co to za zabawa przechodzić drugi raz? Nuuuuuuuuuuuuda... W ogóle co to za misja żeby snajper miał rozwalić czołg?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem to pierwszy raz na tym forum.W sniper elite gra sie najlepiej naonline aw singielplayer to jet troche lipna robota jezeli ktos chce sie mna zmierzyc to niech nap[isze ma moje gg 7420944 a i piszecie ze nie ma gry do kupienia wejdzie na torrentspy.com i tam wpiszcie sniper elite i bedziecie mieli ja osobiscie dostałem gre od kolegi a mój nick w snajperze to CYBER MYSZAK PL moze już graliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj kupiłem sobie SniperElite w kiosku (za 19,90 zł - wydawca w Polsce: OniGames)... Od razu zainstalowałem... Instalacja przebiegała bez zarzutów, kiedy uruchomiłem grę, przywitał mnie ekran tytułowy i loga wydawcy i twórców... Za grą stoi studio Rebellion (twórcy takich hitów jak Rainbow SIx: Lone Wolf, Delta Force: Urban Warfare, Rogue Trooper oraz Alien vs. Predator 1). Już sam ten fakt jest wystarczającą rekomendacją. Znakomite środowisko 3D gwarantuje nam silnik Asura, a sama rozgrywka satanowi połączenie FPP i TPP. Fabuła powstało w oparciu o wydarzenia historyczne, a konsultantami byli prawdziwi strzelcy wyborowi bruytyjskiej armii. W Sniper Elit podoba mi się to, że jest bardzo realistyczny (choć do BiA mu daleko, więc tu daję minusa). Czeka się żmudna praca, żółwie tempo i naprawdę wysoki poziom ryzyka. Naszym zadaniem jest skradać się, czujnie obserwując otoczenie. Właśnie w tym momencie zawiodłem się na SE, spodziewałem się czegoś w stylu SplinterCell, zwłaszcza, że można podnosić ciała martwych przeciwników (i nie tylko)... Licznik ukrycia ma tylko 4 poziomy, to mało - powiniem być bardziej rozbudowany (nie wiem po co pokazany jest w postaci procentów). Nie podoba mi się też zwykłe celowanie, bez lunety, jest takie zbyt strzelaninkowe (szkoda, że tak jak w SC kamera nie zbliża się do ramienia postaci... Ale za to celowanie ze snajperki jest bardzo emocjonujące... Wspaniale wygląda to na trudniejszych poziomach trudności, a animacja lecącego pocisku jest naprawdę bardzo fajna (moje najdalsze trafienie to 436 metrów)...
Wracając do engine''u... Pierwsze co bardzo lubię w grach (a zwłaszcza takich, gdzie ma się snajperkę) to efekt rag-doll... Pierwszy strał w przeciwnika - brak efektu szmacianej lalki ("szkoda" - myślę sobie), a jednej z następnych misji trafiony przez pocisk czołgu nasz bichater frunie daleko, ale nie jest sztywny, wygina się jakby był z gumy... Tu już poczułem lekki rozczarowanie... Jestem skazany na oglądanie wciąż takich samych animacji umierania przeciwników (i bohatera), a wystarczy czołg, by ragg-doll się znalazł... Dziwne. Co nie zmienia faktu, że gra ta jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 15:52, Abi Dalzim napisał:

> Czy jest ta gra wydawana w Polsce?

doczytalem czy ktos ci odpisal - jest w kazdym empiku, nie wiem czy tez w kioskach (wydanie a la prasa komputerowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na reklamę SE w CDA i widzę naszego snajpera w niemieckiej czapce. Czytam sobie tekst reklamy i "Jako niemiecki snajper zostałeś zrekrutowany do OSS, poprzednika CIA (...)" Już się pogubiłem, bo o ile wiem CIA jest z Ameryki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:31, Woko11 napisał:

Patrzę sobie na reklamę SE w CDA i widzę naszego snajpera w niemieckiej czapce. Czytam sobie
tekst reklamy i "Jako niemiecki snajper zostałeś zrekrutowany do OSS, poprzednika CIA (...)"
Już się pogubiłem, bo o ile wiem CIA jest z Ameryki. :)


Też tego nie rozumiem. Może jakiś buntownik czy "cuś" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować