Zaloguj się, aby obserwować  
Krakers15

Żyjemy, aby jeść, czy jemy, aby żyć? – czyli o przyjemności wynikającej z jedzenia

26 postów w tym temacie

Czy przesadne dbanie o jakość diety może przyczynić się do wyniszczenia organizmu?
Owszem. Do anoreksji i bulimii dołączyła nowa jednostka chorobowa: ortoreksja – dotknięta nią osoba ciągle analizuje zawartość talerza, liczy kalorie, podejrzliwie ogląda opakowania ustalając skład i pochodzenie produktu. Stopniowo zaczyna eliminować rzekomo szkodliwe potrawy z jadłospisu, unika spotkań z przyjaciółmi w obawie, że podadzą coś niezdrowego – aż w końcu pewnego dnia spotykają panią z kosą.
Może warto czasem wyluzować, zjeść coś, na co mamy ochotę bez przesadnego dbania o zdrowie. No może niekoniecznie wszystko, hardware to już przesada…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 09:59, Krakers15 napisał:

Może warto czasem wyluzować, zjeść coś, na co mamy ochotę bez przesadnego dbania o zdrowie.
No może niekoniecznie wszystko, hardware to już przesada…

Czym jest hardware ?? Czy golonka duszona z kapustą to już to czy jeszcze nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 09:59, Krakers15 napisał:

Może warto czasem wyluzować, zjeść coś, na co mamy ochotę bez przesadnego dbania o zdrowie.
No może niekoniecznie wszystko, hardware to już przesada…

Czym jest hardware ?? Czy golonka duszona z kapustą to już to czy jeszcze nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:11, spider88 napisał:

Czym jest hardware ??


Klawiatura, mysz, czyli wszystko co gracz ma w pobliżu - sprzęt komputerowy

Czy golonka duszona z kapustą to już to czy jeszcze nie ??

Przykro mi, ale jeszcze nie. Musisz dodać jeszcze 25 dag. siekanych klawiszy i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie patrze czy jem zdrową żywność czy nie . Jem to co mi smakuje a napewno nie jadłbym samych sałatek albo tak jak moja koleżanka z klasy ten dziwny chleb jeśli można to nazwać chlebem i na to liść sałaty i to wszystko bo mówi że zgrubnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować