Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Lokalizacje gier na konsole NEXT GEN!

88 postów w tym temacie

Lada chwila ma się ukazać Fallout 3, ta gra ma szanse stać się hitem również w Polsce, ale bez lokalizacji jej możliwości zostaną mocno ograniczone. Mam nadzieję, że jednak będzie nam dane pograć w Fallouta w ojczystym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansa pewnie jest, ale lokalizacji jeszcze pewniej nie będzie. Niestety, nie można grać w porządne RPG bez perfekcyjnej znajomości języka. Mam nadzieję, że ktoś to uwzględni przy Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ciekawie t wygląda wraz z apelem sony''ego o tym by zapełniać płytke blu ray.
przecierz na 50 gigowej plytce spokojnie można upchnąc kilka wrsji językowych. a tn pomysłz mass efectem to raj na ziemi jest przecierz.

Co do kwesti poruszanej już wcześniej czyli polonizacj Baldurs gate dark allience na ps2, wraz z kampania reklamową (zdjecie łuku i opis sięgaj tam gdzie miecz nie sięga xD) upadł, ponieważ zachodni partner się wycofał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:12, Inuki napisał:

Ja mam takie małe pytanko: czy jest szansa na polską wersję "Obliviona" i "Bioshocka"
na X360 i PS3?


mała :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:34, Marcuz napisał:

> Ja mam takie małe pytanko: czy jest szansa na polską wersję "Obliviona" i "Bioshocka"

> na X360 i PS3?

mała :(


Ok. Dzięki bardzo; w takim razie kupię wersję na PC ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób o tym nie wspomnieć, nareszcie mamy Assasin Creeda na PS3 i Xboxa po polsku, szkoda że z takim poślizgiem, ale jest postęp. No i druga super wiadomość, Fallout 3 będzie również wydany w naszym ojczystym języku. Specjalne podziękowania dla ekipy Cenegi, zawsze myślałem, że to CDP wyznacza innym drogę, widzę że tym razem pałeczkę przejęła Cenega. POWODZENIA i DZIĘKI W IMIENIU CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI GRACZY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa i jeszcze jedne info, żeby udowodnić, że warto. Dzisiaj wyszła polska wersja Buzz Quiz TV na PS3 - kosztuje 199pln (Saturn Katowice), ta sama gierka w wersji anglojęzycznej... 369pln (!!!). Niech lokalizują z korzyścią dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta ja dodam, że oprócz Cenegi również EA Polska ma w planach kolejną lokalizację na konsole. W polskiej wersji ukaże się najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w tym roku; mowa tutaj o "Dead Space". Polska wersja ukaże się zarówno na X360, jak i na PS3. Ja już złożyłem zamówienie :-)

http://www.ultima.pl/Dead_Space_PL/i6197/
http://www.ultima.pl/Dead_Space_PL /i6195/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 18:50, Pablor napisał:

Nie sposób o tym nie wspomnieć, nareszcie mamy Assasin Creeda na PS3 i Xboxa po polsku,
szkoda że z takim poślizgiem, ale jest postęp. No i druga super wiadomość, Fallout 3
będzie również wydany w naszym ojczystym języku.



Assassins Creed o ile mi wiadomo to po polsku ukazał się tylko na Xbox''a 360. W przypadku Fallouta 3 polonizacja również ma dotyczyć wyłącznie X360 oraz PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:13, rob300i napisał:

> Nie sposób o tym nie wspomnieć, nareszcie mamy Assasin Creeda na PS3 i Xboxa po
polsku,
> szkoda że z takim poślizgiem, ale jest postęp. No i druga super wiadomość, Fallout
3
> będzie również wydany w naszym ojczystym języku.


Assassins Creed o ile mi wiadomo to po polsku ukazał się tylko na Xbox''a 360. W przypadku
Fallouta 3 polonizacja również ma dotyczyć wyłącznie X360 oraz PC.

Assassin''s Creed po polsku ukazał się także na konsolę PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:13, rob300i napisał:

Assassins Creed o ile mi wiadomo to po polsku ukazał się tylko na Xbox''a 360. W przypadku
Fallouta 3 polonizacja również ma dotyczyć wyłącznie X360 oraz PC.

Fallout 3 też będzie spolonizowany na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was. Rzeczywiście gry są po polsku. Po prostu na PS3 AC-PL ukazał się później a o Falloucie po polsku także póżniej poinformowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:17, Inuki napisał:

No ta ja dodam, że oprócz Cenegi również EA Polska ma w planach kolejną lokalizację na
konsole. W polskiej wersji ukaże się najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w tym roku;
mowa tutaj o "Dead Space". Polska wersja ukaże się zarówno na X360, jak i na PS3. Ja
już złożyłem zamówienie :-)

http://www.ultima.pl/Dead_Space_PL/i6197/
http://www.ultima.pl/Dead_Space_PL /i6195/


W przypadku EA polonizacje na konsole (chociaż PS3 to w ich przypadku nowość) nie są niczym nowym, choć, jak zwykle, dubbingu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej ludziska, przypominam, że razem z lokalizacjami zmianie ulega również cena (w większości przypadków). Assasin Creed PL kosztuje 169pln, to nadal sporo, ale wersja oryginalna kosztowała ponad 200pln. Będzie dobrze, chociaż nie ukrywam, że byłoby super gdyby w sklepie PSS pojawił się dział z lokalizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęły 3 m-ce i niestety niewiele drgnęło, oprócz gierek od dawna zapowiadanych w naszym ojczystym języku reszta w najbliższym czasie będzie anglojęzyczna. Trochę dziwi mnie ta bierność polskich wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:00, Pablor napisał:

Minęły 3 m-ce i niestety niewiele drgnęło, oprócz gierek od dawna zapowiadanych w naszym
ojczystym języku reszta w najbliższym czasie będzie anglojęzyczna. Trochę dziwi mnie
ta bierność polskich wydawców.


Nie przesadzaj: Far Cry, EndWar, Gears of War 2, Fable 2 - wszystkie będą po polsku na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:48, Marcuz napisał:

a Fallout 3 na obie konsole, BiA3 na PS3 + jeszcze nieogłoszone ze dwie


Skąd ten news z tymi nieogłoszonymi, bo to mnie akurat mocno zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:28, Jaro7788 napisał:

> Minęły 3 m-ce i niestety niewiele drgnęło, oprócz gierek od dawna zapowiadanych
w naszym
> ojczystym języku reszta w najbliższym czasie będzie anglojęzyczna. Trochę dziwi
mnie
> ta bierność polskich wydawców.

Nie przesadzaj: Far Cry, EndWar, Gears of War 2, Fable 2 - wszystkie będą po polsku na
konsolach.


Może jestem trochę stronniczy, bo mam PS3, ale fakt faktem, że mało tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować