Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Lokalizacje gier na konsole NEXT GEN!

88 postów w tym temacie

Wszystkie informacje o polskich wersjach, które podałem pojawiły się m.in. na www.kikoo.pl oraz na oficjalnym polskim forum PLAYSTATION. Nie wiem; być może teraz coś się zmieniło w tych wszystkich zapowiedziach i faktycznie niektóre tytuły nie ukażą się w polskiej wersji?

Jeżeli zaś chodzi o "Władcę Pierścieni: Podbój", to jakiś czas temu w niektórych sklepach internetowych była prezentowana okładka ze znaczkiem PL (tylko PC i PS3); teraz jednak tego znaczka na niej nie ma. Byłem wczoraj w Empiku i sprzedawca powiedział mi, że pomimo tego, że na pudełku nie ma znaczka PL, to gra jest w polskiej wersji. Grać nie grał, ale takie informacje miał z Centrali. Ja wysłałem mail do EA z pytaniem o polską wersję i czekam teraz na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dwa posty pod rząd, ale poprzedniego już nie mogę edytować.

Dostałem właśnie info od EA, że polska wersja "Władca Pierścieni: Podbój" jest TYLKO na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedna sprawa - wywiad, jaki Polygamia przeprowadziła z przedstawicielem SCEP w części poświęconej lokalizacji gier na PS3: SCEP będzie się starał, żeby każdy ich większy tytuł posiadał lokalizację - najlepiej pełną. Rok fiskalny 2009/2010 nazwano roboczo "rokiem lokalizacji w Polsce". Nie podano tego wprost, ale jasno wynika z tego, że taki Heavy Rain na pewno ukaże się po polsku, najprawdopodobniej więc z dubbingiem. Przyczyną tego jest doświadczenie innych krajów (np. skandynawskich czy iberyjskich), gdzie popularność gier na PS3 wzrastała wprost proporcjonalnie do ilości lokalizowanych tytułów na tę platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna gra na konsole w polskiej wersji to "Dragon Age: Początek" :-) Będzie to lokalizacja pełna z udziałem m.in. Pana Piotra Fronczewskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować